1:2
0:5
- : -

Florbal T. K. S. - TJ Turnov - FAT PIPE Start98 1:11
21. Antonín Bugno - 1. Jakub Hrnčíř, 6. Adam Šára, 14. Vilém Špinka, 14. Tomáš Dančák, 21. Martin Dajč, 23. Vincent Procházka, 32. Martin Dajč, 34. Martin Dajč, 35. Vilém Špinka, 37. Vincent Procházka, 38. Vilém Špinka; rozhodčí: Ladislav Láska - Jakub Horák; vyloučení: 5:3; využití: 0:4; diváků: 42; zásahy brankářů: Jakub Zamastil 7 - Aram Zadoyan 4; po třetinách: 0:4, 1:2, 0:5;
45:00
Střely ve 3. části: 3:7
45:00
43:04
Vyloučen hráč #2 Michal Daněček družstva Florbal T. K. S. - TJ Turnov na 2 minuty za sekání.
42:30
Vyloučen hráč #83 Oleksandr Kolisnichenko družstva FAT PIPE Start98 na 2 minuty za sekání.
37:28
Branku družstva FAT PIPE Start98 vstřelil #56 Vilém Špinka, asistoval #6 Vincent Procházka (1:11).
36:14
Timeout Florbal T. K. S. - TJ Turnov
36:14
Branku družstva FAT PIPE Start98 vstřelil #6 Vincent Procházka, asistoval #56 Vilém Špinka (1:10).
34:44
33:17
Branku družstva FAT PIPE Start98 vstřelil #69 Martin Dajč, asistoval #50 Tomáš Dančák (1:8).
32:21
Vyloučen hráč #48 Jakub Nayperk družstva Florbal T. K. S. - TJ Turnov na 2 minuty za špatné střídání.
31:44
Branku družstva FAT PIPE Start98 vstřelil #69 Martin Dajč, asistoval #10 Jakub Hrnčíř (1:7).
30:12
Vyloučen hráč #19 Filip Hájek družstva Florbal T. K. S. - TJ Turnov na 2 minuty za sekání.
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 1:3
30:00
26:42
Vyloučen hráč #44 František Kavka družstva FAT PIPE Start98 na 2 minuty za bránění ve hře.
22:25
Branku družstva FAT PIPE Start98 vstřelil #6 Vincent Procházka, asistoval #83 Oleksandr Kolisnichenko (1:6).
20:55
20:51
20:07
Branku družstva Florbal T. K. S. - TJ Turnov vstřelil #6 Antonín Bugno bez asistence (1:4).
15:00
15:00
Střely v 1. části: 1:8
15:00
13:56
Branku družstva FAT PIPE Start98 vstřelil #50 Tomáš Dančák, asistoval #10 Jakub Hrnčíř (0:4).
13:10
Branku družstva FAT PIPE Start98 vstřelil #56 Vilém Špinka, asistoval #69 Martin Dajč (0:3).
08:09
Vyloučen hráč #44 František Kavka družstva FAT PIPE Start98 na 2 minuty za nedovolené vrážení.
05:24
Branku družstva FAT PIPE Start98 vstřelil #87 Adam Šára, asistoval #4 Lukáš Bulíř (0:2).
03:26
Vyloučen hráč #12 Michael Dvořák družstva Florbal T. K. S. - TJ Turnov na 2 minuty za sekání.
00:32
Branku družstva FAT PIPE Start98 vstřelil #10 Jakub Hrnčíř bez asistence (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ladislav Láska a Jakub Horák.
00:00
00:00
Line-up hostů FAT PIPE Start98:
00:00
Line-up domácích Florbal T. K. S. - TJ Turnov : brankář: Jakub Zamastil; hráči v poli: Ondřej Vírava, Adam Šreiber, Viktor Kořínek, Michal Daněček, Filip Hájek