3:1
- : -
FD Teplice

ASK Lovosice - LFP - FD Teplice 6:3
12. Adam Filip Hrdlička, 14. Adam Filip Hrdlička, 21. Jakub Vokál, 31. Adam Filip Hrdlička, 39. Antonín Kabelka, 44. Alexandr Grmela - 2. Matyáš Drobný, 13. Stepan Pronin, 44. Stepan Pronin; rozhodčí: Hynek Mošna - Jaromír Péc; vyloučení: 0:3; využití: 2:0; diváků: 23; zásahy brankářů: Radek Dvořák 6 - Zdeněk Pošík 18; po třetinách: 2:2, 1:0, 3:1;
45:00
Střely ve 3. části: 8:2
45:00
43:43
Branku družstva FD Teplice vstřelil #71 Stepan Pronin, asistoval #10 Jakub Kudrna (6:3).
43:13
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil #27 Alexandr Grmela, asistoval #2 Jonáš Krejča (6:2).
38:59
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil #46 Antonín Kabelka, asistoval #32 Jakub Vokál (5:2).
38:46
Vyloučen hráč #9 Jaroslav Vojíř družstva FD Teplice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
33:48
Vyloučen hráč #9 Jaroslav Vojíř družstva FD Teplice na 2 minuty za sekání.
30:07
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil #4 Adam Filip Hrdlička, asistoval #20 Jan Fousek (4:2).
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 8:2
30:00
20:23
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil #32 Jakub Vokál, asistoval #26 Matěj Bureš (3:2).
15:00
15:00
Střely v 1. části: 8:5
15:00
13:07
12:57
Branku družstva FD Teplice vstřelil #71 Stepan Pronin, asistoval #9 Jaroslav Vojíř (1:2).
11:15
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil #4 Adam Filip Hrdlička, asistoval #32 Jakub Vokál (1:1).
10:00
01:21
Branku družstva FD Teplice vstřelil #73 Matyáš Drobný, asistoval #9 Jaroslav Vojíř (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Hynek Mošna a Jaromír Péc.
00:00
00:00
Line-up hostů FD Teplice: hráči v poli: Jakub Kudrna, Stepan Pronin, Daniel Branda, Ondřej Rejcha, Lukáš Miněk