0:1
1:2
- : -

SOKOLI Pardubice - FbC Hradec Králové  5:6pn
1. Ondřej Kubeš, 8. Matěj Tlučhoř, 10. Filip Pavliš, 13. Matěj Tlučhoř, 40. Ondřej Kubeš - 3. Jakub Vašata, 7. Přemek Hanzlík, 19. Ondřej Veselý, 31. Přemek Hanzlík, 42. Přemek Hanzlík, N Jakub Vašata; rozhodčí: Tadeáš Sidenberg - Tomáš Miksánek; vyloučení: 2:2; využití: 1:0; diváků: 38; zásahy brankářů: Vít Pomajzl 12 - Dominik Janeček 22; po třetinách: 4:2, 0:1, 1:2;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva FbC Hradec Králové hráč #44 Jakub Vašata a vstřelil rozhodující gól (5:6).

Nájezd na branku provedl z družstva FbC Hradec Králové hráč #97 Přemek Hanzlík , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FbC Hradec Králové hráč #84 Matěj Brinkman a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva SOKOLI Pardubice hráč #11 Ota Černohorský , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva SOKOLI Pardubice hráč #98 Matyáš Oliva a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva SOKOLI Pardubice hráč #70 Ondřej Prášek , ale gól nevstřelil.
45:00
Zahájena trestná střílení.
45:00
Střely ve 3. části: 5:10
45:00
41:33
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #97 Přemek Hanzlík, asistoval #44 Jakub Vašata (5:5).
39:13
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #6 Ondřej Kubeš, asistoval #99 Ondřej Markl (5:4).
35:49
Vyloučen hráč #31 Jan Buben družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za sekání.
31:40
Vyloučen hráč #98 Matyáš Oliva družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za sekání.
30:07
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #97 Přemek Hanzlík, asistoval #98 Adam Scheuer (4:4).
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 9:3
30:00
27:36
Vyloučen hráč #72 Matěj Nosek družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za sekání.
18:55
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #19 Ondřej Veselý, asistoval #44 Jakub Vašata (4:3).
15:00
15:00
Střely v 1. části: 13:4
15:00
12:25
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #73 Matěj Tlučhoř, asistoval #11 Ota Černohorský (4:2).
11:08
Vyloučen hráč #11 Marek Řada družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za zvedání florbalky.
09:29
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #18 Filip Pavliš, asistoval #6 Ondřej Kubeš (3:2).
07:09
06:06
02:58
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #44 Jakub Vašata, asistoval #97 Přemek Hanzlík (1:1).