3:0
1:0
- : -

FbC Hradec Králové - Florbal T. K. S. - TJ Turnov  5:2
4. Adam Scheuer, 18. Jakub Vašata, 23. Matěj Brinkman, 25. Marek Řada, 40. Přemek Hanzlík - 9. Viktor Kořínek, 12. Michal Daněček; rozhodčí: Tadeáš Sidenberg - Tomáš Miksánek; vyloučení: 1:1; využití: 1:1; diváků: 33; zásahy brankářů: Dominik Janeček 14 - Ondřej Šafář 15; po třetinách: 1:2, 3:0, 1:0;
45:00
Střely ve 3. části: 5:5
45:00
39:41
Timeout Florbal T. K. S. - TJ Turnov
39:41
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #97 Přemek Hanzlík, asistoval #72 Matěj Nosek (5:2).
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 9:3
30:00
24:32
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #11 Marek Řada, asistoval #37 Kryštof Kulhánek (4:2).
22:48
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #96 Matěj Brinkman, asistoval #83 Vojtěch Kalaš (3:2).
17:34
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #44 Jakub Vašata, asistoval #83 Vojtěch Kalaš (2:2).
15:00
15:00
Střely v 1. části: 6:6
15:00
11:57
Branku družstva Florbal T. K. S. - TJ Turnov vstřelil #2 Michal Daněček, asistoval #21 Adam Šreiber (1:2).
08:20
Branku družstva Florbal T. K. S. - TJ Turnov vstřelil #7 Viktor Kořínek, asistoval #24 Ondřej Vírava (1:1).
08:05
Vyloučen hráč #21 Veronika Špringerová družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za špatné střídání.
03:16
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #98 Adam Scheuer, asistoval #97 Přemek Hanzlík (1:0).
02:08
Vyloučen hráč #26 Mikuláš Vaněk družstva Florbal T. K. S. - TJ Turnov na 2 minuty za sekání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tadeáš Sidenberg a Tomáš Miksánek.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal T. K. S. - TJ Turnov : brankář: Ondřej Šafář; hráči v poli: Ondřej Vírava, Adam Šreiber, Filip Hájek, Viktor Kořínek, Michal Daněček