0:3
6:2
- : -

FBŠ Hummel Hattrick Brno - FAT PIPE Start98 7:6
7. Nikolas Zouhar, 47. Tomáš Brom, 48. Matěj Bednář, 52. Tomáš Brom, 56. Nikolas Zouhar, 59. Matyáš Kůra, 59. Jiří Hájek - 5. Matěj Netrefa, 23. Jan Novotný, 31. Tomáš Matoulek, 35. Martin Fenik, 44. Matěj Netrefa, 44. Matěj Netrefa; rozhodčí: Jan Beránek - Jaroslav Přibyl; vyloučení: 3 + Nikolas Zouhar TDKU:3; využití: 2:1; diváků: 68; zásahy brankářů: Ondřej Kolajta 13, Filip Létal 5 - Vít Lukáč 16; po třetinách: 1:1, 0:3, 6:2;
60:00
Střely ve 3. části: 10:7
60:00
59:59
Vyloučen hráč #87 Nikolas Zouhar družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno do konce utkání.
59:45
Start zkouší hru v šesti ale neúspěšně, zápas končí za stavu 7:6 pro domácí Hattrick
58:49
Timeout FAT PIPE Start98
58:49
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #65 Jiří Hájek, asistoval #96 René Slezák (7:6).
58:49
Zápas nabírá na otáčkách po proměněném gólu domácích do Vítovy odkryté brány
58:10
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #74 Matyáš Kůra, asistoval #96 René Slezák (6:6).
56:00
Domácí odvolávají mága Létala a zkoušejí hru v šesti
55:59
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #87 Nikolas Zouhar, asistoval #9 Jaroslav David (5:6).
51:47
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #6 Tomáš Brom, asistoval #12 Marek Fuchs (4:6).
51:47
Vít neměl šanci proti raketě řítící se z Bromova kosmodromu v předbrankovém prostoru
47:38
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #66 Matěj Bednář, asistoval #96 René Slezák (3:6).
47:38
Fialová lavina snižuje střelou z půlky
46:49
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #6 Tomáš Brom, asistoval #96 René Slezák (2:6).
46:49
Míček proklouzl Vítovi mezi nohama a Brom snižuje na 2:6
45:49
Vyloučen hráč #43 Jan Novotný družstva FAT PIPE Start98 na 2 minuty za nedovolené vrážení.
44:52
Vyloučen hráč #8 Tomáš Matoulek družstva FAT PIPE Start98 na 2 minuty za sekání.
44:52
Brom neproměnil únik na bránu z výhody a domácí budou hrát přesilovku
43:43
Branku družstva FAT PIPE Start98 vstřelil #15 Matěj Netrefa z trestného střílení (1:6).
43:43
Střídání brankáře. Nový brankář #88 Filip Létal družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno
43:20
Branku družstva FAT PIPE Start98 vstřelil #15 Matěj Netrefa, asistoval #26 Radim Slunečko (1:5).
42:50
Hattrick drží formaci a nepouští protivníka ke střelbě
41:41
Vyloučen hráč #66 Matěj Bednář družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za sekání.
34:47
Branku družstva FAT PIPE Start98 vstřelil #7 Martin Fenik, asistoval #64 Otakar Prášek (1:4).
30:17
Branku družstva FAT PIPE Start98 vstřelil #8 Tomáš Matoulek, asistoval #7 Martin Fenik (1:3).
30:17
Kolajta neviditelný míček ze středu pouští za svá záda
29:52
Dvořákova parádní rána od půlky končí za soupeřovou bránou
28:43
Vyloučen hráč #30 Lukáš Suk družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za hrubost.
28:43
Vyloučen hráč #11 Jakub Kerzel družstva FAT PIPE Start98 na 2 minuty za hrubost.
26:16
Domácí ani po dorážce netrefují bránu, dělovka Slezáka ale jedovatá
25:56
Dvořák namazal protihráčům před vlastní bránou, ti pálí za hrací plochu
22:25
Branku družstva FAT PIPE Start98 vstřelil #43 Jan Novotný, asistoval #6 Vojtěch Plaček (1:2).
22:25
Přihrávka zpoza branky vyústila v bleskovou střelu Novotného, který dostává Start do vedení
18:10
Vyloučen hráč #25 Dominik Dvořák družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za nedovolené vrážení.