1:4
- : -
TJ Turnov

TJ Turnov - TJ Sokol Jaroměř 4:8
6. Šimon Janoušek, 14. Dominik Reczai, 39. Lukáš Maršík, 50. Jaroslav Šmída - 7. Jiří Lhotský, 14. Milan Sucharda, 15. Tomáš Hejzlar, 20. Daniel Kroupa, 50. Marek Hejcman, 54. Michal Nožička, 58. Daniel Sedláček, 60. Tomáš Hejzlar; rozhodčí: David Bezucha - Michal Bezucha; vyloučení: 1:5; využití: 0:1; diváků: 32; zásahy brankářů: Petr Chlad 18 - Mikuláš Futschik 18; po třetinách: 2:4, 1:0, 1:4;
Komentář domácích Záleský František (Trenér):
Dnešní zápas jsme nezvládli a zaslouženě jsme prohráli. Děkuji soupeři, divákům a pořadatelům.
60:00
Střely ve 3. části: 6:8
60:00
59:45
Další brance Jaroměře zabránil přesným obranným zákrokem Bobeš Plíšek.
59:16
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #61 Tomáš Hejzlar, asistoval #11 Michal Janeček (4:8).
57:45
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #14 Daniel Sedláček, asistoval #61 Tomáš Hejzlar (4:7).
57:45
Daniel Sedláček usměrnil střelu do prázdné branky a pravděpodobně již rozhodl osudu utkání.
56:34
Vyloučen hráč #11 Michal Janeček družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za nesportovní chování.
55:51
Turnov hraje bez brankáře.
53:50
Novotný se tečí po střele z půlky od Jiránka snažil ihned na branku hostí odpovědět brankou. Brankář hostí byl ovšem pozorný.
53:05
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #77 Michal Nožička, asistoval #23 Milan Sucharda (4:6).
49:53
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #21 Jaroslav Šmída, asistoval #92 Dominik Reczai (4:5).
49:53
Branky obou týmů v rychlém sledu. Prvně hráči Jaroměře dorazili do branky balonek po rozehrávce z rohu, kterou ironicky okomentovala střídačka hostí slovy: „Nacvičená kombinace“. Následně Jarda Šmída snížil dalekonosnou pumelicí na 4:5.
49:31
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #22 Marek Hejcman, asistoval #73 Jiří Lhotský (3:5).
48:29
Novas v situaci 2:1 chtěl vybídnout ke skorování Kubu Vacka, nahrávku však vystihla obrana hostí.
45:46
Neproměněné šance na obou stranách. Kroupa trefil tyč turnovské svatyně, v brejku na druhou stranu Dominik Reczai obehrál všechny včetně brankáře hostí, ale balonek za brankovou čáru nedostal.
41:48
Tým hostů v plném počtu. Jaroměř byla ve své defenzivní činnosti precizní.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 9:8
40:00
40:00
Družina Františka Záleského má teď celou pauzu na to konečně něco vymyslet s přesilovkou. Prozatím jsou přesilovky v duchu hesla „bída, šeď“.
39:39
Vyloučen hráč #71 Daniel Kroupa družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za nesportovní chování.
38:02
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #9 Lukáš Maršík, asistoval #17 Štěpán Matěcha (3:4).
38:02
Po zranění Šímy Janouška obstojně jeho roli v první lajně zastal Lukáš Maršík a svoji první velkou šanci v zápase proměnil dobře umístěnou střelou k pravé tyči.
34:25
Bobešův námaz vyřešil v bráně Chlad.
32:30
Dobrý golfový úder Štěpána Matěchy brankář hostí vychytal.
31:25
Hejzar v úniku v oslabení mířil pouze do prostředku branky.
31:01
Vyloučen hráč #23 Milan Sucharda družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za hrubost.
31:01
Máme tu další přesilovku. To by v tom byl čert, aby v ní domácí opět nevystřelili ani na branku.
30:30
Velký závar Jamoměře zneškodnil svými zákroky brankář Chlad v kombinaci s bloky Fíly Dědka.
28:12
Domácí se zlepšili, další velkou příležitost do poloprázdné branky neproměnil Riči Iltis.
27:10
Jeník Novotný brejkovou příležitost po nahrávce Štěpána Matěchy nevyužil.
26:06
Jaroměř přitápí pod kotlem a delší dobu drží Turnov pod tlakem v pásmu. Chlad v brance zatím drží akcie Turnova.
22:30
Turnov se v přesilovce opět trápí.
21:59
Vyloučen hráč #4 Patrik Horčička družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za nedovolené vrážení.
20:40
Střelu Šimona Janouška z výběhu domácí brankář zneškodnil.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 7:8
20:00
20:00
První třetina byla plná bojovnosti, kdy Jaroměř efektivně trestala turnovské nepřesnosti a nedůraz.
19:51
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #71 Daniel Kroupa, asistoval #11 Michal Janeček (2:4).
19:51
Brejkovou situaci Kroupa vyřešil přesnou střelou k pravé tyči.
18:07
Hostujicí kapitán po výběhu do středu hřiště mířil pouze nad branku Turnova.
16:30
Kuba Vacek měl ve svém střídání dvě slušné střelecké příležitosti. Natěstí pro Jaroměř pouze vytloukl její přesné bloky.
15:36
Timeout TJ Turnov
14:41
14:41
Po dalším nedůrazu turnovské obrany si hosté berou vedení v utání zpět na svojí stranu.
13:42
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #23 Milan Sucharda, asistoval #26 Daniel Škeřík (2:2).
13:16
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #92 Dominik Reczai z trestného střílení (2:1).
13:16
Sám faulovaný Dominik Reczai s přehledem vykoupal v nájezdu brankáře Jaroměře.
12:16
Vyloučen hráč #15 Bohumil Plíšek družstva TJ Turnov na 2 minuty za špatné střídání.
12:00
Turnov byl v přesilovkové kombinaci velice nepřesný a zakončil ji špatným střídáním.
09:20
Vyloučen hráč #81 Tomáš Veinfurter družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za hra na zemi.
08:28
První formace turnova byla nyní celé střídání pod tlakem Jaroměře, která svou velkou šanci neproměnila.
06:23
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #73 Jiří Lhotský bez asistence (1:1).
06:23
Po námazu Ptáčnika svou šanci chladnokrevně proměnil Lhotský.
05:01
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #97 Šimon Janoušek, asistoval #29 Jakub Janoušek (1:0).
05:01
Exluzivní kombinace první formace končí střelou do prázdné Šimona Janouška.
03:00
Balonek je v úvodu utkání převažně na floralkách Turnova, hosté zatím plní roli tréninkového partnera.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Bezucha a Michal Bezucha.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol Jaroměř: brankář: Mikuláš Futschik; hráči v poli: Daniel Škeřík, Filip Krigovský, Tomáš Hejzlar, Daniel Kroupa, Michal Janeček
00:00
Line-up domácích TJ Turnov: brankář: Petr Chlad; hráči v poli: Filip Dědek, Jiří Ptáčník, Štěpán Matěcha, Šimon Janoušek, Jakub Janoušek
00:00
Dámy a pánové vítáme Vás z výjezdního domácího utkání, které se v rámci spolupráce s TJ Sokol Koberovy odehraje v železnobrodské hale. Pohodlně se usaďte za pár minut začínáme.

00:00

Turnovští florbalisté zatím letos zaznamenávají střídavé úspěchy a okupují sedmé místo. Po minulé porážce v prodloužení s tradičním rivalem, Traverzou Mukařov, budou chtít znovu vyhrát upevnit si svoji pozici ve středu tabulky. Pevně věříme, že v dnešním utkání naplní očekávání „exkoberovský“ Dominik Reczai, který s 21 body vládne kanadskému bodování Národní ligy západ.

Jaroměř se po loňském sestupu z 1. ligy drží v horních patrech, ale na návrat zpět do druhé nejvyšší soutěže to zatím moc nevypadá. Po pěti vítězstvích a čtyřech prohrách se nachází na pátém místě tabulky.