3:1
5:1
- : -

Florbal Jindřichův Hradec - FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B 8:2
27. Filip Šimek, 31. Jan Šimic, 34. Vít Hovorka, 46. Patrik Holý, 47. Jan Šimic, 51. Filip Kopřiva, 54. Martin Novák, 55. Daniel Danyi - 21. Pavel Hamrle, 45. Marek Zíka; rozhodčí: Jan Barimov - Vít Zápotočný; vyloučení: 2:3; využití: 1:0; diváků: 113; zásahy brankářů: Petr Toman 16 - Jaroslav Jůna 33; po třetinách: 0:0, 3:1, 5:1;
Komentář domácích Šmíd Jakub (Asistent trenéra):
Jsme rádi za klidné vítězství a poměrnědůležité 3 body. Děkuji soupeři za utkání a přejeme jim šťastnou cestu domů.
Komentář hostů Gregořica Petr (Trenér):
I v oslabené sestavě jsme měli uhrát lepší výsledek. Několika chybami v rozehrávce a v obraně jsme dovolili soupeři vstřelit snadné branky. Dopředu jsme něco vymýšleli až od druhé třetiny. Gratulace soupeři k výhře.
60:00
Střely ve 3. části: 15:8
60:00
55:55
Vyloučen hráč #26 Filip Kopřiva družstva Florbal Jindřichův Hradec na 2 minuty za bránění ve hře.
54:51
Branku družstva Florbal Jindřichův Hradec vstřelil #57 Daniel Danyi, asistoval #16 Vojtěch Koutný (8:2).
53:28
Branku družstva Florbal Jindřichův Hradec vstřelil #18 Martin Novák, asistoval #14 Jakub Tejnor (7:2).
52:08
Vyloučen hráč #9 Marek Zíka družstva FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B na 2 minuty za vysoká florbalka.
50:03
Branku družstva Florbal Jindřichův Hradec vstřelil #26 Filip Kopřiva, asistoval #9 Jan Šimic (6:2).
46:33
Branku družstva Florbal Jindřichův Hradec vstřelil #9 Jan Šimic, asistoval #18 Martin Novák (5:2).
45:57
Branku družstva Florbal Jindřichův Hradec vstřelil #8 Patrik Holý bez asistence (4:2).
44:23
Branku družstva FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B vstřelil #9 Marek Zíka bez asistence (3:2).
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 14:7
40:00
38:55
Vyloučen hráč #13 Jan Cihlář družstva Florbal Jindřichův Hradec na 2 minuty za nedovolené vrážení.
33:47
Vyloučen hráč #62 Adam Petrák družstva FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B na 2 minuty za blokování florbalky.
33:15
Branku družstva Florbal Jindřichův Hradec vstřelil #22 Vít Hovorka, asistoval #17 Filip Šimek (3:1).
30:15
Branku družstva Florbal Jindřichův Hradec vstřelil #9 Jan Šimic, asistoval #17 Filip Šimek (2:1).
26:59
Branku družstva Florbal Jindřichův Hradec vstřelil #17 Filip Šimek, asistoval #22 Vít Hovorka (1:1).
20:49
Branku družstva FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B vstřelil #18 Pavel Hamrle, asistoval #63 Jan Vaněk (0:1).
20:00
20:00
Střely v 1. části: 12:3
20:00
10:21
Vyloučen hráč #32 David Rybnikár družstva FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Barimov a Vít Zápotočný.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B: brankář: Jaroslav Jůna; hráči v poli: Adam Petrák, Jan Vaněk, Pavel Hamrle, Karel Eichler, Marek Zíka
00:00
Line-up domácích Florbal Jindřichův Hradec: brankář: Petr Toman; hráči v poli: Martin Novák, Vít Hovorka, Filip Kopřiva, Filip Šimek, Jan Šimic