0:2
0:3
- : -

1.FBC DDM Děčín IV - FBC Česká Lípa B 4:6
9. Petr Vybíral, 10. Michal Záruba, 19. Marek Sochor, 20. David Matza - 4. Jiří Vlček, 26. Jiří Vlček, 30. Jiří Vlček, 46. Jiří Vlček, 53. Vojtěch Legner, 60. Jakub Knespl; rozhodčí: Josef Kubát - Lukáš Kešner; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 19; zásahy brankářů: Lukáš Topš 11 - Marek Kocourek 4, Vojtěch Jirka 12; po třetinách: 4:1, 0:2, 0:3;
Komentář domácích Miško Petr (Trenér):
Po dobré první třetině jsme nedokázali navázat na slušný výkon a druhé třetiny nás začala Lípa přehrávat a postupně se propracovala ke 3 bodům. Boj o záchranu jsem si tak ještě více ztížili, ale nic nevzdáváme.
Komentář hostů Dzierža Marek (Trenér):
Dnes poprvé tříbodová výhra. Bylo to celkem trvrdé utkání z obou stran. Soupeř nás trestal v první třetině z naší nedůslednoti a laxnosti. Ve druhé třetině se naše obrana stala kompaktní a dobře fungující.
Domácím děkujeme za utkání a přejeme štěstí do dalího průběhu sezóny.
60:00
Střely ve 3. části: 6:8
60:00
59:21
Vyloučen hráč #4 Vladislav Vrátil družstva 1.FBC DDM Děčín IV na 2 minuty za nedovolené vrážení.
59:12
To nevypadá vůbec dobře ...
59:02
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil #15 Jakub Knespl bez asistence (4:6).
52:19
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil #63 Vojtěch Legner, asistoval #5 Ladislav Pekárek (4:5).
46:53
Vyloučen hráč #15 Jakub Knespl družstva FBC Česká Lípa B na 2 minuty za vysoká florbalka.
46:53
Čtyřgólový Vlček má dnes doslova hody!
45:14
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil #84 Jiří Vlček, asistoval #5 Ladislav Pekárek (4:4).
36:00
Nutno podotknout, že ve druhé třetině Děčín krapet polevil a Lípa trestá naše chyby a zmatky
35:09
Teplický návštěvník Koštoval je panečku sympaťák! Jde do každého souboje hlava nehlava! To je panečku přístup.
31:57
Matza spálil ultramega tutovku! Božeee!!! Tohle nás bude ještě mrzet
29:49
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil #84 Jiří Vlček, asistoval #19 Petr Procházka (4:3).
19:29
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil #12 David Matza, asistoval #30 Filip Rubeš (4:1).
18:46
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil #29 Marek Sochor, asistoval #56 Jakub Hora (3:1).
11:20
Sice hraje Děčín přesilovku, ale nevypadá to tak. Topš si díky bohu nedal dvouminutkovou pohodu a bez problému zneškodnul Dzieržovu nebezpečnou střelu
10:11
Vyloučen hráč #4 Pavel Pešír družstva FBC Česká Lípa B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
09:08
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil #25 Michal Záruba, asistoval #24 Adam Závěrka (2:1).
08:11
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil #31 Petr Vybíral, asistoval #17 Adam Betka (1:1).
07:40
Sochor do ramene českolipského golmana
07:26
Náboj zápasu rozhodně nechybí
06:40
Experti od pořadatelského stolečku tvrdí, že Děčín je zatím lepším týmem. Má rozhodně víc šancí a mají více ze hry
03:50
01:01

A jak bylo již mnohokrát řečeno, od dnešního dne začíná Děčín bojovat o záchranu.

Jelikož nechceme nic podcenit, tak jsme celou situaci raději posichrovali.

Na střídačce můžeme vidět staré známé klasiky, občasné návštěvníky, ale i úplně nové tváře!

Tímto děkujeme všem, kterým osud Děčína není lhostejný a rozhodli se nás nenechat ve srabu.

01:00

Vítám všechny fanoušky florbalu.

Dnes do poměrně chladného Boru  přijel celek, kterému se daří asi tak stejně jako nám …

Vítáme zde tým FBC Česká Lípa B.

Česká Lípa zatím obývá poslední místo tabulky, ale Děčín se nemá co vytahovat. Již delší dobu se usídlil na místě předposledním a docela si tam vegetí.

00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Josef Kubát a Lukáš Kešner.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Česká Lípa B: brankář: Marek Kocourek; hráči v poli: Zdeněk Petrák, Pavel Pešír, Jiří Vlček, Ladislav Pekárek, Petr Procházka