2:2
9:0
- : -

FBK Atlas Blansko - Sklo Bohemia Světlá n/S 12:4
3. Dominik Janík, 27. František Fedra, 30. Lukáš Kučera, 41. Vojtěch Fedra, 43. Michal Bělaška, 44. Lukáš Kučera, 45. Michal Bělaška, 48. Vojtěch Fedra, 50. Lukáš Kučera, 51. Dominik Janík, 52. Michal Bělaška, 54. Jakub Fedra - 5. Andrej Čapek, 17. Luboš Brzoň, 25. Ondřej Holoubek, 26. Josef Smejkal; rozhodčí: Vladimír Buzický - Dominik Dolejš; vyloučení: 4:3; využití: 1:0; diváků: 89; zásahy brankářů: Jan Žabka 4, Jan Opletal 7 - Tomáš Černohlávek 28; po třetinách: 1:2, 2:2, 9:0;
Komentář domácích Mach Ondřej (Asistent trenéra):
První dvě třetiny to nebyl úplně přesvědčivý výkon. Chyběla nám mezihra a více klidu štěstí v koncovce. Poslední třetinu jsme trochu oživili naši hru pár změnami v sestavě a na hřišti jsme dominovali. Výsledek nicméně úplně neodpovídá předvedené hře. Do příštího zápasu se musíme zlepšit. Děkujeme soupeři, rozhodčím a našim skvělým fanouškům! Jedeme dál! #atlas.ultras
Komentář hostů Trtík Petr (Trenér):
Po srdnatě odbojovaných prvních dvou třetinách se propsal do třetí části úbytek sil a tím pádem jsme byli rázem všude o krok pozadu a soupeř tuto výhodu využíval. Děkuji za pěkný zápas a těšíme na odvetu ve Světlé. K výhře gratuluji.
60:00
Střely ve 3. části: 14:4
60:00
58:43
Vyloučen hráč #46 Daniel Vodička družstva Sklo Bohemia Světlá n/S na 2 minuty za hrubost.
56:35
Vyloučen hráč #8 Radek Kunstmüller družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za nedovolené vrážení.
53:21
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #22 Jakub Fedra, asistoval #51 Dominik Janík (12:4).
51:30
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #91 Michal Bělaška, asistoval #20 Daniel Žilka (11:4).
50:14
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #51 Dominik Janík, asistoval #5 Šimon Borek (10:4).
49:23
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #19 Lukáš Kučera, asistoval #12 Vojtěch Fedra (9:4).
49:17
Vyloučen hráč #20 Daniel Žilka družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za nesportovní chování.
47:58
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #12 Vojtěch Fedra, asistoval #6 Jan Frýdek (8:4).
45:33
Vyloučen hráč #13 Patrik Crla družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za sekání.
44:03
Timeout Sklo Bohemia Světlá n/S
44:03
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #91 Michal Bělaška, asistoval #44 Milan Ducar (7:4).
43:02
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #19 Lukáš Kučera, asistoval #32 František Fedra (6:4).
42:25
40:47
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #12 Vojtěch Fedra, asistoval #19 Lukáš Kučera (4:4).
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 15:5
40:00
37:25
Vyloučen hráč #5 Petr Baloun družstva Sklo Bohemia Světlá n/S na 2 minuty za sekání.
29:06
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #19 Lukáš Kučera, asistoval #91 Michal Bělaška (3:4).
27:07
Vyloučen hráč #6 Martin Kučírek družstva Sklo Bohemia Světlá n/S na 2 minuty za sekání.
26:24
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #32 František Fedra, asistoval #19 Lukáš Kučera (2:4).
25:01
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #81 Josef Smejkal, asistoval #33 Jaroslav Krátký (1:4).
25:01
Střídání brankáře. Nový brankář #99 Jan Opletal družstva FBK Atlas Blansko
24:30
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #9 Ondřej Holoubek, asistoval #7 Martin Pavelka (1:3).
20:00
20:00
Střely v 1. části: 11:6
20:00
16:41
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #19 Luboš Brzoň, asistoval #9 Ondřej Holoubek (1:2).
05:23
Vyloučen hráč #8 Radek Kunstmüller družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za sekání.
04:52
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #20 Andrej Čapek, asistoval #33 Jaroslav Krátký (1:1).
02:03
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #51 Dominik Janík bez asistence (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Vladimír Buzický a Dominik Dolejš.
00:00
00:00
Line-up hostů Sklo Bohemia Světlá n/S: brankář: Tomáš Černohlávek; hráči v poli: Matyas Fišer, Patrik Mendl, Luboš Brzoň, Martin Pavelka, Ondřej Holoubek
00:00
Line-up domácích FBK Atlas Blansko: brankář: Jan Žabka; hráči v poli: Daniel Žilka, Jan Frýdek, Vojtěch Polách, Lukáš Svoboda, Michal Bělaška