2:4
1:1
- : -

FAT PIPE FLORBAL CHODOV - FbŠ Bohemians DDM Praha 7 8:6
5. Matyáš Kronovetr, 8. Matyáš Kronovetr, 15. Martin Škorpa, 18. Marek Navrátil, 20. Ondřej Štefek, 39. Antonín Votava, 40. Matěj Jambor, 56. Matěj Jambor - 5. Mário Ozimý, 21. Vojtěch Bílek, 22. Matěj Vosátka, 30. Marek Matoušek, 31. Jaroslav Petrák, 49. Jaroslav Petrák; rozhodčí: Volodar Ilyk - Artem Zolotar; vyloučení: 3:3; využití: 0:0; diváků: 24; zásahy brankářů: Josef Šedivý 21 - Miroslav Kovařík 24; po třetinách: 5:1, 2:4, 1:1;
Komentář domácích Svoboda Jan (Trenér):
Tři fáze dnešního zápasu. První třetina, kde nám vyšlo vše. Hráli jsme jednoduše a pohodlně jsme skórovali. Druhá, tam jsme po tlaku soupeře a našich chybách dovolili soupeři se dotáhnout. Třetí, tam už to bylo hodně vyrovnané, nám se podařilo díky výbornému obrannému výkonu odskočit na dvě branky. V závěru soupeř hodně tlačil, ale Pepa v bráně nepustil nic. Zápasy jsou nesmírně vyrovnané a rozhodují opravdu maličkosti. Děkujeme soupeři, rozhodčím, pořadatelům a divákům za utkání.
Komentář hostů Grega Jozef (Trenér):
První třetina z naší strany strašná, o čem vypovídá i skóre za prvních 20 minut pak jsme se do zápasu vrátili, ale bohužel v rozhodujících momentech soupeř trestal z brejků a důrazu před naší bránou. Na druhou stranu my jsme nebyli schopni skórovat z tutovek ani při hře v šesti, třikrát cinkalo v zápase břevno soupeřové brány, takže odcházíme z Jižního města z prázdnou. Určite to od nás nebyl optimální výkon. Děkujeme soupeři za zápas.
60:00
Střely ve 3. části: 7:9
60:00
60:00
Vyrovnaný zápas končí lépe pro domácí.
59:47
Škorpa lehce naběhl do Kovaříka a proto je teď v péči zdravotníka.
59:38
Vyloučen hráč #35 Marek Matoušek družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za hrubost.
59:38
Vyloučen hráč #97 Šimon Batkovič družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za hrubost.
57:46
Matyáš Kronovetr lítá na hrotu jak motorová myška.
57:22
Bohemáci zkouší vyrovnat hrou v šesti.
57:05
Timeout FbŠ Bohemians DDM Praha 7
56:49
Lukáš Kafka vystřelil projektil směrem ke Kovaříkovi ale on si se střelou snadno poradil.
55:23
Zápas má s docházejícím časem slušnější a slušnější tempo.
55:02
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #10 Matěj Jambor, asistoval #83 Antonín Votava (8:6).
55:02
Votava s Jamborem si poradili v situaci 2 na 1 a tak Chodov vede již o dva góly.
54:00
Hřiště potřebovalo péči a to v podobě utření povrchu od hlavního pořadatele pana Petřáně.
53:02
52:19
Votava získl na středu míček a prověřil Kovaříkovu masku.
50:56
Šedivý předvádí neskutečný monster save, který mohl s přehledem skončit v bráně Chodova.
48:49
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #77 Jaroslav Petrák, asistoval #64 Tomáš Trnka (7:6).
48:49
Petrák se snad úplně zblánil a poslal míček do výka takovou ránou, že se míček zpět odrazil do hřište a v bráně nepobyl déle než milisekundu.
48:10
Další povedený zákrok nohou od Josefa Šedivého.
47:10
Petrák ihned vysílá velmi prudkou střelu směrem k Šedivému, který blokuje helmou.
47:06
Vyloučen hráč #72 Matyáš Kronovetr družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za blokování florbalky.
45:51
Chdovská střídačka vypadá o poznání živěji než ta Bohemácká.
44:59
Petráň se snažil vymyslet trajektorii mezi hráči Bohemky, ale při druhém doteku s míčkem mu ho jeden ze soupeřů vypíchl.
42:35
Vyloučen hráč #21 Lukáš Vašíček družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za nedovolené vrážení.
41:51
Sláma vytáhl dobrý blok.
41:21
Kafka z první minul o pár milimetrů konstrukci branky.
40:05
Bohemka vstoupila do 3. části vyhranou bulí.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 14:9
40:00
39:32
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #10 Matěj Jambor, asistoval #68 Martin Škorpa (7:5).
39:32
Jambor nádherně dorazil backhandem míček do brány po zblokované střele Škorpy.
38:46
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #83 Antonín Votava, asistoval #10 Matěj Jambor (6:5).
38:46
Votava posílá Chodovský celek do jedngólového náskoku.
37:48
Zlesák vyslal z pozice obránce velmi jedovatou střelu se kterou si však Kovařík poradil znamenitě a to povedenou robinsonádou.
36:24
Po neúspěšné přesilovce se zápas hraje opět 5 na 5.
35:30
Chodov se postavil do přesilovkového deštníku a snaží se vymyslet cestu pro míček do soupeřovy kasy.
34:21
Vyloučen hráč #64 Tomáš Trnka družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za sekání.
31:42
Petráň vybojoval standartku výletem na soupeřovu polovinu.
30:10
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #77 Jaroslav Petrák, asistoval #16 Tomáš Fryš (5:5).
30:10
Petrák vyslal neskutečnou pumelici k pravé tyči Chodovské brány.
29:43
Vlastní branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #35 Marek Matoušek (5:4).
29:07
Vyloučen hráč #68 Martin Škorpa družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání.
29:07
Škorpa sekal a tak se Bohemka postaví do přesilovky.
27:14
Šedivý maskou vystihl směr Vašíčkovy střely a připsal si tak velmi důležitý zákrok.
26:17
Grega spálil tutovou šanci, kterou mu velmi elegantně připravil Mario Ozimý.
25:07
Bílek rozmáčkl míček a proto musel být vyměněn (míček).
24:20
Kronovetr byl v hezké situaci na střelu ale míček mu projel těsně pod nohou.
21:59
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #91 Matěj Vosátka, asistoval #21 Lukáš Vašíček (5:3).
21:59
Matěj Vosátka využil rozlítanosti Chodova a upravuje tak skóre na 5:3.
21:05
Šedivý vytáhl rychlý reflex proti rozběhlému Mariovi Ozimýovi
20:08
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #24 Vojtěch Bílek, asistoval #77 Jaroslav Petrák (5:2).
20:08
Bílek vymetl pavučiny hned 8 sekund po buly.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 11:9
20:00
19:37
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #57 Ondřej Štefek, asistoval #83 Antonín Votava (5:1).
19:37
Votavova formace předvedla svou šikovnost a poslala míček po nádherné kombinaci do prázdné branky.
17:30
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #88 Marek Navrátil, asistoval #35 Marek Matoušek (4:1).
17:30
Marek Navrátil si řekl proč nedat svůj první juniorský gól zrovna backhandem a poslal míček do Kovaříkovy svatyně.
14:56
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #68 Martin Škorpa, asistoval #10 Matěj Jambor (3:1).
14:56
Domácí si z neproměného nájezdu nic nedělali a hned v zápětí vstřelili povedenou branku.
14:37
Trestné střílení družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV neproměnil #10 Matěj Jambor.
14:37
Jambor měl příležitost proměnit trestné střílení ale balónek mus sjel z čepele.
12:03
Bezpalec senior byl v rohu až moc důrazný a Kyselka potřeboval ošetření od zdravotníka.
10:23
Melu před brankou Šedivého uklidnil Štefek O.
08:18
Petrák hodně nad.
07:33
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #72 Matyáš Kronovetr, asistoval #13 Jan Štefek (2:1).
07:33
Grézlovi míček uskočil za mantinel a proto mohl Chodov pohotově rozehrát a dát tak 3. gól utkání.
06:05
Fryš v brejku míjí o pár centimetrů.
04:56
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #72 Matyáš Kronovetr, asistoval #66 Robert Petr Koudelka (1:1).
04:56
Kronovetr vyrovnává podařenou střelou.
04:14
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #73 Mário Ozimý, asistoval #88 Maxim Grega (0:1).
02:40
Štiplavá střela Jambora skončila v rukou Kovaříka.
01:50
Oba týmy do duelu vstoupili velmi bojovně.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Volodar Ilyk a Artem Zolotar.
00:00
00:00
Line-up hostů FbŠ Bohemians DDM Praha 7: brankář: Miroslav Kovařík; hráči v poli: David Veleba, Adam Václav Kyselka, Jaroslav Petrák, Vojtěch Bílek, Tomáš Fryš
00:00
Line-up domácích FAT PIPE FLORBAL CHODOV: brankář: Josef Šedivý; hráči v poli: Antonín Votava, Martin Škorpa, Matěj Jambor, Ondřej Zlesák, Ondřej Štefek