1:5
- : -
Zlín Lions

Zlín Lions - FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 8:6
2. Adam Jiříček, 8. Ondřej Balner, 8. David Vodica, 25. David Vodica, 33. Ondřej Balner, 34. David Vodica, 39. David Vodica, 46. David Vodica - 15. Michal Malec, 45. Jáchym Eliáš, 48. Jakub Vařecha, 56. Jakub Vařecha, 57. Michal Malec, 59. Adam Klusoň; rozhodčí: Jan Kouba - David Zástřešek; vyloučení: 3:0; využití: 0:2; diváků: 33; zásahy brankářů: Martin Sklář 19 - Matěj Buršík 27; po třetinách: 3:1, 4:0, 1:5;
Komentář domácích Gofroň Pavel (Trenér):
Dnes jsme dobře začali a dvě třetiny měli zápas naprosto pod kontrolou, kdy jsme ještě trefili několik tyček a břeven a další šance neproměnili. Ve třetí třetině hosté zjednodušili a zrychlili hru a od poloviny třetí třetiny to chvílemi vypadalo, že na hřišti ani nejsme. Naštěstí jsme náskok na rozdíl od nedávného vzájemného zápasu v kvalifikaci udrželi a jsme rádi za tři body.
Komentář hostů Fiala Marek (Trenér):
Ostudné dvě třetiny vystřídala třetí diametrálně odlišná. Na zvrat v zápase to ale nestačilo. Musíme zapracovat na lepší mentální připravenosti do zápasů. Soupeři děkujeme za utkání.
60:00
Střely ve 3. části: 10:16
60:00
59:04
Timeout Zlín Lions
58:23
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 vstřelil #67 Adam Klusoň, asistoval #31 Michal Malec (8:6).
57:52
Vyloučen hráč #27 Ondřej Balner družstva Zlín Lions na 2 minuty za nedovolené vrážení.
56:44
Timeout FBŠ Hummel Hattrick Brno U19
56:44
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 vstřelil #31 Michal Malec bez asistence (8:5).
55:25
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 vstřelil #15 Jakub Vařecha, asistoval #16 Jáchym Eliáš (8:4).
47:08
45:12
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #13 David Vodica, asistoval #87 Adam Jiříček (8:2).
44:50
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 vstřelil #16 Jáchym Eliáš, asistoval #67 Adam Klusoň (7:2).
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 16:4
40:00
38:23
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #13 David Vodica, asistoval #15 Václav Čeček (7:1).
33:13
32:39
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #27 Ondřej Balner, asistoval #12 Matěj Klímek (5:1).
14:02
Vyloučen hráč #12 Matěj Klímek družstva Zlín Lions na 2 minuty za sekání.
07:55
07:39
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #27 Ondřej Balner, asistoval #54 Michael Dudek (2:0).
04:53
Vyloučen hráč #13 David Vodica družstva Zlín Lions na 2 minuty za nesportovní chování.
01:35
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #87 Adam Jiříček bez asistence (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Kouba a David Zástřešek.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ Hummel Hattrick Brno U19:
00:00
Line-up domácích Zlín Lions: hráči v poli: Matěj Bureš, Jan Veselý, David Vodica, Adam Jiříček, Adam Rek