0:2
4:5
- : -

Florbal Chomutov - FBŠ SLAVIA Plzeň 5:8
12. Filip Žižka, 46. František Tadeáš Kubík, 47. Jan Holovej, 58. Jan Ibl, 60. Filip Žižka - 19. Jakub Šedivý, 24. Tomáš Mastný, 30. David Biněda, 42. Pavel Jendrichovský, 45. Jakub Šedivý, 45. David Biněda, 55. Filip Cipra, 57. Jakub Šedivý; rozhodčí: Lukáš Pekárek - Tomáš Chleborád; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; diváků: 96; zásahy brankářů: Lukáš Kopecký 25 - Lukáš Šimeček 33; po třetinách: 1:1, 0:2, 4:5;
Komentář domácích Bocian Martin (Trenér):
Musím naprosto souhlasit s trenérem hostů. První třetina z naší strany velmi dobrá, bohužel jsme z ní vytěžili jen jednu branku. Od poloviny zápasu jsme byli až příliš nedůslední a soupeř nás z protiútoků trestal. Díky za zápas v dobrém tempu.
Komentář hostů Polomis Jan (Trenér):
Po první hororové třetině jsme zvládli tlak domácích a šťastnou brankou na závěr první třetiny jsme srovnali stav utkání. Od druhé třetiny soupeř dle mého názoru ubral v agresivním napadání, které nám v první třetině nedělalo tak značné problémy a nám se díky jeho vysokému napadání otevřelo hřiště a my tak snadno přecházeli přes střed. V polovině zápasu jsme přebrali otěže v utkání a postupně navyšovali náš náskok. Soupeř se velice trápil v koncovce a naštěstí jsme nedopustili po vstřeleném gólu z nájezdu drama. Vezeme si domu tři cenné body. Děkuji soupeři, pořadatatelům a těším se na odvetu u nás.
60:00
Střely ve 3. části: 13:13
60:00
59:37
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #72 Filip Žižka, asistoval #84 František Tadeáš Kubík (5:8).
57:31
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #34 Jan Ibl bez asistence (4:8).
56:47
Skvělý zákrok Kopeckého.
56:38
Domácí se stále nevzdávají a pokračují ve hře i přes odlišný stav hry.
56:12
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #67 Jakub Šedivý, asistoval #45 Michal Fuchs (3:8).
54:48
Vyloučen hráč #44 Martin Tvrdek družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za blokování florbalky.
54:03
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #85 Filip Cipra, asistoval #45 Michal Fuchs (3:7).
52:36
Hosté se dostávají přes střed, ale domácí je ihned zastavují a o míček je připravují.
49:59
Grohol se neustále snaží získat míček.
47:06
Hosté jsou na míčku, ale Chomutov jim nedává příliš možností se dostat přes střed.
46:43
Domácí se dostávají na správnou vlnu a pokouší se o jasné vyrovnání.
46:08
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #19 Jan Holovej, asistoval #91 Matěj Dolejší (3:6).
45:40
Domácí mají stále ještě mnoho času na to, aby dokázali vyrovnat a plně se o to snaží.
45:07
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #84 František Tadeáš Kubík z trestného střílení (2:6).
44:41
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #79 David Biněda, asistoval #69 Pavel Jendrichovský (1:6).
44:16
Timeout Florbal Chomutov
44:16
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #67 Jakub Šedivý, asistoval #77 Adam Löwy (1:5).
43:27
Volný úder ze své strany provádí hosté.
43:04
Neuvěřitelná šance domácího týmu, který mohl snižovat a přiblížit se tak k vyrovnání nakonec nevyšla.
41:30
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #69 Pavel Jendrichovský bez asistence (1:4).
40:01
Úvodní bule ve třetí třetině pro FBŠ SLAVIA Plzeň.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 13:11
40:00
39:52
Chomutovu nechybělo příliš, ale přesilové hry využít nedokázal.
38:38
Chomutov si kombinuje přihrávky přes hostující polovinu a stále se snaží snížit.
38:14
Domácí se dostávají do přesilové hry a mají velikou šanci ke snížení.
37:42
Vyloučen hráč #48 Adam Baxa družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za blokování florbalky.
35:19
Míček mimo hřiště a rozehrávat bude Pilař.
33:44
Domácí se drží v obraně a snaží se vybojovat míček.
30:48
Skvělý zákrok Lukáše Kopeckého.
29:47
27:44
Grohol se pokusil jít do útoku, ale byl obklíčen a tak míček stáhnul na Holoveje, který to poslal na Dolejšího.
25:50
Chomutov se pokusil získat míček, ale nakonec je z toho volný úder pro hostující družstvo.
24:09
Plzeň se dostala do vedení, ale Chomutov dělá vše pro to, aby vyrovnal a vrátil se zpět do vedení.
23:30
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #63 Tomáš Mastný, asistoval #66 Jakub Černý (1:2).
22:21
Grohol si vybojoval míček, oběhl bránu a pokusil se míček dostat do brány, ale brankář byl včas připravený.
21:22
Ibl se natahuje a střílí přímo na brankáře.
20:01
Úvodní bule i ve druhé třetině pro FBŠ SLAVIA Plzeň.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 12:9
20:00
18:10
17:27
Dolejší zvládl ubránit míček a Chomutov se tak dostává zpět do útočného pásma.
14:35
Chomutov si před Plzní senzačně hlídá míček, hosté jsou bez šance se k němu dostat.
13:24
Grohol opět fascinoval, vybojoval míček a ihned běžel na bránu, provedl dvě krásné střely.
11:10
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #72 Filip Žižka, asistoval #21 Martin Šulaj (1:0).
10:02
Grohol dostává přihrávku do před brankového prostoru, střílí na bránu, ale střelu mu zblokoval hráč Plzně, ale Grohol se nevzdává a běží si míček vybojovat do rohu a to úspěšně.
09:35
Novotný vyráží míček z čepele hostujícího hráče a Chomutov se tak vrací zpět do útoku.
09:03
František Kubík se dostává k míčku, střílí na bránu, ale střelu blokuje hráč hostujícího týmu a míček letí mimo hřiště.
08:03
Volný úder ze středu hřiště měli hosté, kteří míček ihned ztrácí a dostává se k němu Ibl.
07:08
Kubík přihrává Žižkovi, který nakonec v hostujícím rohu míček ztrácí.
05:28
Další střela na hostujícího brankáře, který ji perfektně odhlavičkoval.
04:20
Martin Šulaj se dostává do střelecké pozice, střílí na bránu a míček letí těsně nad břevnem.
02:17
Chomutov ztratil míček, ale netrvalo ani pár sekund a zvládl ho získat nazpět.
01:39
Jan Holovej vybojoval míček a posouvá se do útoku.
00:01
Úvodní bule první třetiny pro FBŠ SLAVIA Plzeň.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Pekárek a Tomáš Chleborád.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ SLAVIA Plzeň: brankář: Lukáš Šimeček; hráči v poli: Matěj Rapp, Adam Löwy, Michal Fuchs, Filip Cipra, Jakub Šedivý
00:00
Line-up domácích Florbal Chomutov: brankář: Lukáš Kopecký; hráči v poli: Matěj Dolejší, Filip Žižka, Martin Šulaj, Martin Šnobr, František Tadeáš Kubík