2:0
1:5
- : -

TJ Sokol Královské Vinohrady - SOKOLI Pardubice 5:7
2. František Jílek, 14. Jonáš Obermann, 25. František Urbánek, 36. Marek Honzák, 46. Miroslav Řehák - 8. Petr Křinka, 9. Lukáš Drahný, 43. Petr Křinka, 48. František Kadavý, 49. Lukáš Drahný, 55. Patrik Záruba, 59. Jan Pek; rozhodčí: Jan Hanzal - Vojtěch Kos; vyloučení: 3:2; využití: 1:1; diváků: 23; zásahy brankářů: Jiří Trojan 22 - Vojtěch Ujec 21; po třetinách: 2:2, 2:0, 1:5;
Komentář domácích Paštika Marek (Asistent trenéra):
Škoda dobře rozehraného utkání. Děkujeme soupeři za zápas, přejeme šťastnou cestu domů a těšíme se na odvetu.
Komentář hostů Krejčí Tomáš (Asistent trenéra):
Dnes jsme byli od začátku lepším týmem v držení balonku, střelby a všech aspektech hry. Musíme vyzdvednout morál týmu kdy se za napříznivého stavu dokazál zvednou. Bohužel nás mrzí dvě věci zbytečné laciné chyby kdy obdržíme branky a proměňování 100% šancí. Pracujeme dál. Děkujeme skvělým fanouškům, soupeři a rozhodčím.
58:00
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #67 Jan Pek, asistoval #21 Jan Nezval (5:7).
58:00
Hosté svou přesilovku sehráli výborně a zvyšují svůj náskok
56:17
Vyloučen hráč #37 Miroslav Řehák družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za opakované přestupky.
56:17
Řehák několikrát seknul svého soupeře a Pardubice tak mají přesilovku
55:47
Jílek přestřeluje branku
54:01
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #89 Patrik Záruba, asistoval #21 Jan Nezval (5:6).
48:15
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #44 Lukáš Drahný, asistoval #28 Tomáš Belej (5:5).
48:15
SKV ztratilo tempo hry a hosté toho využívají. Máme tak znovu srovnáno
47:12
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #35 František Kadavý, asistoval #57 Ondřej Machatý (5:4).
47:12
Tlak hostů se vyplácí a opět snižují
45:43
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #37 Miroslav Řehák bez asistence (5:3).
45:43
Řehák trefuje odražený míček a vrací tak domácím vedení o 2 góly
42:59
Urbánek trefuje pouze blok Pardubic
42:00
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #55 Petr Křinka, asistoval #73 Max Malátek (4:3).
37:20
Trojan opět podržel svůj tým a ukazuje, že dnes je opravdu dobře připraven na své soupeře
36:00
Honzák posouvá domácí do většího vedení
35:52
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #71 Marek Honzák, asistoval #33 Marek Svoboda (4:2).
34:58
Ani druhou přesilovku hosté nevyužili
32:58
Vyloučen hráč #71 Marek Honzák družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za bránění ve hře.
31:34
Hra se nám teď trochu přiostřuje
28:06
Hosté se v přesilovce dostávali do dobrých šancí, ale nedokázali prostřelit domácího brankaře
26:38
Vyloučen hráč #96 Marek Hauptmann družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za opakované přestupky.
26:17
I hosté si zahrají svou první přesilovou hru
24:48
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #40 František Urbánek, asistoval #96 Marek Hauptmann (3:2).
24:48
Svou druhou přesilovku už domácí vužívají a odskakují tak do vedení
24:24
Vyloučen hráč #20 Adam Černý družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za zvedání florbalky.
24:24
Domácí si zahrají druhou přesilovku
23:28
Kellenberger vybojoval míček u mantinelu a poslal ho Šachovi, který svou možnost nevyužil
17:12
O první nebezpečnou střelu v přesilovce se postaral domácí kanonýr František Urbánek. Golman hostů byl, ale připraven.
15:43
Vyloučen hráč #60 Michal Jeřáb družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za nesportovní chování.
13:39
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #89 Jonáš Obermann bez asistence (2:2).