1:0
3:0
- : -

BLACK ANGELS YONEX - Předvýběr.CZ Florbal MB 4:1
40. Matěj Lubas, 53. Tomáš Vinkler, 53. Robin Bělík, 54. Ondřej Pecka - 3. Jakub Hart; rozhodčí: Václav John - Lukáš Starý; vyloučení: 2 + Vilém Doležal 4:2; využití: 0:0; diváků: 65; zásahy brankářů: Vojtěch Havrda 24 - Matěj Veselý 23; po třetinách: 0:1, 1:0, 3:0;
Komentář domácích Petrović Matěj (Asistent trenéra):
Jsme velice rádi že Naše vítězná šňůra pokračuje i proti takovému soupeři jako je Mladá Boleslav. Když se ohlédnu za zápasem tak by se dalo říct že v prvních dvou třetinách, jak my, tak Boleslav mohla rozhodnout zápas. Naštěští se u nás začíná opakovat jev a to jménem třetí třetina, kterou už jsme potřetí v řade úspešně zvládli a díky tomu si připisujeme třetí výhru v řadě. Děkujeme soupeři za utkání.

A DOUFÁME ŽE NAŠE VÍTĚZNÁ ŠŇŮRA BUDE POKRAČOVAT I PO PRAŽSKÉM DVOJBOJI CO NÁS ČEKÁ PŘÍŠTÍ VÍKEND.
Komentář hostů Šácha Martin (Trenér):
Dnes to nešlo. Myslím, že jsme si po celý zápas vytvářeli spoustu šancí a pološancí, bohužel kvalita zakončení byla špatná. Od poloviny zápasu jsme začali prohrávat osobní souboje a soupeř byl tak nebezpečnější. My jsme se naopak začali více a více soustředit na věci, které jsme něměli pod kontrolou a výsledek je takový jaký je. Díky soupeři za zápas.
60:00
Střely ve 3. části: 12:8
60:00
59:18
Vyloučen hráč #18 Vilém Doležal družstva BLACK ANGELS YONEX na 2+2 minuty za hrubost.
56:49
Vyloučen hráč #3 Vojtěch Koštialik družstva BLACK ANGELS YONEX na 2 minuty za hrubost.
56:49
Koštialik nešetrným zákrokem poslal soupeře k zemi a půjde si sednou na dvě minuty.
53:52
Branku družstva BLACK ANGELS YONEX vstřelil #53 Ondřej Pecka, asistoval #20 Lukáš Sůva (4:1).
53:52
Domácí dobrou dvoumintkou dávají velkou možnost získat tři body.
52:45
Branku družstva BLACK ANGELS YONEX vstřelil #60 Robin Bělík, asistoval #20 Lukáš Sůva (3:1).
52:11
Branku družstva BLACK ANGELS YONEX vstřelil #81 Tomáš Vinkler bez asistence (2:1).
52:11
Vinkler využil velké chyby v hostující obraně a překlápí stav utkání.
51:45
Pecka z další šance netrefuje branku.
50:00
Bělík z dálky vystřelil a Sůva se snažil dorážet před brankou.
41:45
Hodač v dobré šanci jenom do protihráče.
40:23
Pecka získal míček a bohužel vystřelil jenom do Veselého.
40:01
První buly ve třetí třetině vyhráli hosté.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 7:8
40:00
39:41
Branku družstva BLACK ANGELS YONEX vstřelil #12 Matěj Lubas bez asistence (1:1).
39:41
Lubas technickou střelou nad nohou Veselého srovnává stav utkání.
39:00
Probíhá poslední minuta druhé třetiny.
38:24
Doležal šel sám na Veselého. Jeho střelecký pokus skončil jenom na jeho hrudi.
36:43
Další dobrý zákrok Havrdy, který nohou vyráží hostující šanci.
35:56
Domácí potřebují zvýšit tlak.
33:45
Havrda pozorný na střelu z úrovně brankové čáry.
32:12
I když druhou přesilovku domácí odehráli trošku lépe na Veselého nevystřelili.
31:25
Hostující hráči dokázali ušetřit hodně času.
30:12
Vyloučen hráč #55 Štěpán Hendrych družstva Předvýběr.CZ Florbal MB na 2 minuty za sekání.
30:12
Domácí budou hrát druhou přesilovku. Povede se jim lépe než v předchozím případě.
29:32
Hra se nám přelívá ze strany na stranu.
28:52
Další protútok domácích skončil bezúspěšně.
28:22
Vinkler s Doležalem vybojovali míček u hostující branky. První jmenovaný z úhlu netrefil branku.
26:52
Horák získal míček a postupoval na branku. Bohužel pro domácí těsně míjí branku.
25:13
Trestné střílení družstva BLACK ANGELS YONEX neproměnil #20 Lukáš Sůva.
25:13
Sůvovi na poslední chvíli utekl míček a Veselý neměl problém s chycení míčku.