0:2
- : -
BUTCHIS

BUTCHIS - Fbc Strakonice 6:7
4. Alfréd Benko, 11. Jakub Dlouhý, 13. Alfréd Benko, 14. Štěpán Dušek, 16. Filip Manďák, 22. Filip Manďák - 8. Matěj Čajan, 12. Václav Kotrc, 18. Martin Mrkvička, 22. Jan Janda, 22. Jan Janda, 39. Martin Mrkvička, 42. Adam Šperlín; rozhodčí: Patrik Plocha - Lukáš Teska; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; diváků: 55; zásahy brankářů: David Pršala ? - Šimon Fric ?; po třetinách: 4:2, 2:3, 0:2;
45:00
44:20
Butchis zkouší bez golmana.
44:14
Timeout BUTCHIS
44:00
Poslední 2 minuty střílejí Butchis jednu za druhou, ale bez úspěchu.
42:00
Butchis se snaží, ale Šimon Fric stále drží míček mimo branku.
41:24
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #8 Adam Šperlín, asistoval #7 Vítek Mikeš (6:7).
41:24

Duo Adam Šperlín a Vítek Mikeš posouvají Strakonice do vedení a diváci šílejí.
38:10
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #46 Martin Mrkvička, asistoval #34 Šimon Fric (6:6).
38:10
Strakonice se radují. Martin Mrkvička neskutečnou střelou vyrovnává.
36:18
Vyloučen hráč #22 Štěpán Dušek družstva BUTCHIS na 2 minuty za hrubost.
35:08
Timeout Fbc Strakonice
35:08
Vyloučen hráč #52 Jakub Dlouhý družstva BUTCHIS na 2 minuty za sekání.
34:52
Trestné střílení družstva BUTCHIS neproměnil #51 Alfréd Benko.
34:52
OMG!!!!!! Neskutečný Šimon Fric král nájezdů svojí boží rukou drží Strakonice v tomto utkání.
30:51
Vyloučen hráč #55 František Preis družstva Fbc Strakonice na 2 minuty za sekání.
30:51
Kdo jiný než František Preis teď sedí na trestné a zpytuje své svědomí.
30:00
30:00
30:00
Butchis na začátku třetiny potrestali Strakonice a vytvořili si tří gólový náskok, ale Strakonice se nevzdaly a pomalu  je dotahují.
25:37
Míček se znovu objevil na brankové čáře Butchis, ale krásným zákrokem ho David Pršala zachránil.
23:12
Ze hřiště se stala střelnice a góly padají na obou stranách a Strakonicím se daří snižovat náskok Butchis.
21:54
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #23 Jan Janda bez asistence (6:5).
21:36
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #5 Filip Manďák, asistoval #51 Alfréd Benko (6:4).
21:10
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #23 Jan Janda, asistoval #7 Vítek Mikeš (5:4).
17:53
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #46 Martin Mrkvička, asistoval #38 Matěj Čajan (5:3).
17:53
Po dlouhém snažení Strakonice konečně snižují protivníkův náskok neskutečnou střelou od Martina Mrkvičky.
15:36
15:36
A další krásná střela od Butchis končí za Fricovo zády.
15:00
15:00
13:07
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #22 Štěpán Dušek, asistoval #48 Tomáš Vybíral (4:2).
13:07
Butchis znovu trestají Strakonice za svoje chyby a odskakují do dvou golového vedení.
12:41
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #51 Alfréd Benko, asistoval #20 Patrik Vodrážka (3:2).
11:48
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #5 Václav Kotrc, asistoval #7 Vítek Mikeš (2:2).
11:48
V situaci 3 na 2 Strakonice nechybují a znovu vyrovnávají.
10:01
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #52 Jakub Dlouhý bez asistence (2:1).
10:01
Jakub Dlouhý využil nepřesnou rozehrávku Strakonic a posunul Butchis do vedení.
07:52
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #38 Matěj Čajan, asistoval #52 Ondřej Ševčík (1:1).
07:52
Matěj Čajan srovnal skóre na 1:1.
05:46
Strakonice se snaží o vyrovnání, bohužel zatím bez úspěchu.
03:17
Alfréd se svojí přesnou střelou posouvá Butchis do vedení 1:0.
03:16
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #51 Alfréd Benko, asistoval #5 Filip Manďák (1:0).