1:1
- : -
FBC Přerov

FBC Přerov - Orel Rtyně v Podkrkonoší 3:5
12. Anna Němcová, 18. Markéta Šrámková, 55. Petra Dadej - 17. Jitka Romančáková, 20. Lucie Hejnová, 32. Lucie Hejnová, 38. Lucie Hejnová, 49. Helena Klazarová; rozhodčí: Martin Czyž - Lukáš Kornecký; vyloučení: 4:1 + Jaroslava Bálintová 4; využití: 0:1; diváků: 35; zásahy brankářů: Lucie Řeháková 21 - Monika Rubešová 22; po třetinách: 2:2, 0:2, 1:1;
Komentář domácích Zavadil Jakub (Vedoucí):
Nedokážeme promněnit vytvořené šance. Děkuji holkám, soupeři a fanouškům za utkání.
Komentář hostů Krýsl Miloslav (Trenér):
Vycházely nám konečně jednoduché kombinace, které nám přinesly ovoce. Do obrany to dnes také fungovalo, takže tři body vezeme s radostí domů. Děkuju holkám za odvedený výkon a doufám, že budeme navazovat dále v tomto pozitivním směru. Děkujeme soupeři za utkání.
60:00
Střely ve 3. části: 8:7
60:00
54:29
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #10 Petra Dadej bez asistence (3:5).
54:29
Petra Dadej krásnou akcí snižuje na 3:5.
53:07
Hráčky Přerova nedokázaly využít dlouhou čtyř minutovou přesilovku ke korekci výsledku, stále tak prohrávají 2:5.
48:57
Vyloučen hráč #2 Jaroslava Bálintová družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2+2 minuty za hrubost.
48:30
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #94 Helena Klazarová, asistoval #44 Alena Šrámková (2:5).
39:59
Trestné střílení družstva FBC Přerov neproměnil #21 Anna Němcová.
37:32
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #18 Lucie Hejnová, asistoval #2 Jaroslava Bálintová (2:4).
37:32
Přerovu se nepodařilo ubránit další přesilovku, hostí se tak dostaly do 2 gólového vedení.
36:36
Vyloučen hráč #10 Petra Dadej družstva FBC Přerov na 2 minuty za sekání.
35:50
Hráčky domácích úspěšně ubránily přesilovku hostí.
33:40
Hráčky Přerova jsou pod tlakem hostí.
33:14
Vyloučen hráč #22 Darina Axmannová družstva FBC Přerov na 2 minuty za sekání.
31:27
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #18 Lucie Hejnová, asistoval #68 Jitka Romančáková (2:3).
30:41
Vyloučen hráč #16 Kateřina Galnorová družstva FBC Přerov na 2 minuty za sekání.
29:07
Hráčky domácích měly obrovskou šanci, kterou opět neproměnily.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 7:11
20:00
19:49
Vyloučen hráč #5 Viktorie Vylíčilová družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za sekání.
19:35
17:22
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #7 Markéta Šrámková, asistoval #6 Jana Hrčková (2:1).
16:32
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #68 Jitka Romančáková, asistoval #1 Monika Rubešová (1:1).
15:20
Tým domácích odmítl šanci na dvoubrankové vedení, když netrefily odkrytou bránu z malého brankoviště.
11:18
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #21 Anna Němcová bez asistence (1:0).
10:18
Vyloučen hráč #12 Bára Klimešová družstva FBC Přerov na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
06:20
Hra se odehrává aktivně.
01:50
Prví větší šanci si vytvořili domácí, bohužel ji nedokázali proměnit.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Czyž a Lukáš Kornecký.
00:00
00:00
Line-up hostů Orel Rtyně v Podkrkonoší: brankář: Monika Rubešová; hráči v poli: Jitka Romančáková, Nikola Brejtrová, Jaroslava Bálintová, Kateřina Svatoňová, Lucie Hejnová
00:00
Line-up domácích FBC Přerov: brankář: Lucie Řeháková; hráči v poli: Darina Axmannová, Anna Němcová, Jana Hrčková, Bára Klimešová, Petra Dadej