2:1
1:1
- : -

K1 Florbal Židenice - TJ Znojmo LAUFEN CZ 5:2
4. Natálie Janečková, 6. Klára Jahodová, 24. Natálie Janečková, 33. Veronika Muselíková, 44. Barbora Marková - 27. Eva Smutná, 54. Soňa Dibelková; rozhodčí: Dalibor Berka - Luděk Lejba; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 103; zásahy brankářů: Alena Večeřová 18 - Veronika Šplíchalová 26; po třetinách: 2:0, 2:1, 1:1;
59:01
Znojmo se ještě snaží kosmeticky upravit skóre.
58:30
Zápas už má exhibiční tempo.
58:11
Bílá teď ještě ohrozila v závěru bránu hostů.
56:35
Teď se hraje hlavně v rozích na straně domácích, což Židnenicím asi vyhovuje.
55:01
Židenice působí uspokojeným dojmem. Drží míček a nikam se neženou. Občasné chyby v rozehrávce tak přináší šance Znojmu a Večeřová má prostor zazářit.
53:50
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #13 Soňa Dibelková, asistoval #37 Bára Procházková (5:2).
53:50
Nejrychleji se zorientovala Dibelková a z besprostřední blízkosti nedala Večeřové šanci. Nedůraz se teď Židenicím vymstil.
52:34
Klára Jahodová teď posouvala na sestru Moniku, ale za toto si holky určitě nepoděkují. Nahrávka byla prudká a špatně mířená a Monika musela předvést i v závěru zápasu rychlejší sprint.
51:35
Standardní situace pro Znojmo. Signál však nevyšel podle představ a míček skáče na polovině hřiště.
50:18
Sledujeme nudnější pasáž bez šancí, oba týmy se střídají v držení míčku.
48:21
Nesnídalová se protáhla mezi dvěmi obránkyněmi a k její smůle trefuje pouze tyč. Teď měly Židenice štěstí!
46:50
Hřebíčková dvakrát zblokovala šanci Znojma. Skvělá defenzivní práce.
43:37
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #22 Barbora Marková, asistoval #76 Zuzana Žampachová (5:1).
43:37
Žampachová teď pokryla míček a jen ho přistrčila na Markovou. A ta přízemní střelou zvyšuje na 5:1
40:54
Smutná teď trestuhodně projela celé hřiště a vyslala Pelánovou až za domácí obranu. Večeřová ale znovu jistá!
40:13
Znojmo vyhrává buly a zaváží míček za bránu, ale co teď s ním?
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 11:4
40:00
40:00
A máme tady závěr druhé třetiny, ve které Židenice vyslaly 11 pokusů a hostující Znojmo pouhé 4.
39:01
Nahození míčku z poloviny hřiště tečovala Cihlářová, její střela jen se štěstím minula bránu Večeřové.
37:51
Muselíková teď vyslala nenápadný pokus, který překvapil snad všechny a střela se zastavila až na brankové konstrukci.
37:38
Nesnídalová si teď na středu klepala o přihrávku, ale její žádost nebyla vyslyšena.
36:37
Obraz hry je aktuálně takový, že Znojmo sice zvládne přejít na útočnou polovinu, tím ale akce končí. Hráčky nejsou schopné přehrát zodpovědně postavenou obranu Dračic.
35:01
Tandem Janečková - Bílá musí fungovat tak, že je Janečková na konci akce. Protože teď si role převrátily a Bílá selhává v jasné gólové šanci!
32:51
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #28 Veronika Muselíková bez asistence (4:1).
32:51
Tak toto byla florbalová paráda. Muselíková nejprvé krásně vyvezla míček na útočnou polovinu, potom se otočila přes bekendovou otočku, a když zjistila, že má stále hodně prostoru, nerozpakovala se a zakončila. Ve zkratce, Židenice vedou 4:1
30:27
Nadějný protiútok končí v rukách Večeřové. Té sice míček poskakoval jako horký brambor, ale nedovolila další změnu skóre.
28:50
Králová krásně našla Drápalovou na středu hřiště, ta bohužel nedokázala míček správně trefit a míček končí opět v rohu hřiště.
27:33
Poprvé se probouzí i fanoušci. Znojemští fanoušci se ozývají a Židenice se nechtějí nechat zahanbit.
26:30
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #11 Eva Smutná, asistoval #37 Bára Procházková (3:1).
26:30
První střelu ještě dokázala Večerová vyrazit, ale na střelu Smutné už neměla nárok a poprvé se mění skóre i na straně Znojma.
25:40
Janečková tentokrát v pozici asistenta. Snažila se oslovit Fuchsovou, ta ale pod tlakem nedokázala usměrnit míček za záda brankářky.
23:26
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #9 Natálie Janečková, asistoval #6 Petra Bílá (3:0).
23:26
Stejný scénář jako v první třetině. Petra Bílá, Natálie Janečková a aktuální stav je 3:0
23:11
Muselíková si teď povyjela a vyslala míček na bránu. Střela mířila přímo do prostřed brány.
22:25
Klára Jahodová teď ukázala zkušenosti z extraligového prostředí, pokryla si míček a s přehledem překlápí hru opět na útočnou polovinu Židenic.
22:05
Znojmo se teď poprvé v zápase usídlilo na útočné polovině, nicméně ani po dvou minutách jsme neviděli střelu na bránu.
21:20
Sabolová teď pokazila rozehrávku, Znojmo ale nedokázalo tuto příležitost zužitkovat.
20:01
A máme tady zahájení druhé části, děvčata vypadají odpočinutá. Snad uvidíme spoustu branek.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 12:7
20:00
20:00
Máme tady sirénu ukončující první třetinu. Sledujeme zápas, kde oba týmy střílí ale velké šance nevidíme. Střely na bránu Židnenice 12 - Znojmo 7.
20:00
Na řadě je přestávková soutěž! Ano i v 1. lize můžete vyhrát zajímavé ceny, když dorazíte příště na domácí zápas Židenic. Ceny dnes věnoval partner Oborová zdravotní pojišťovna.
19:05
Zápas  se už spíše dohrává a oba týmy vyhlíží občerstvení a přestávku v šatně.
17:21
Teď jsme byli svědky střídání domácích, které trošku rozvířilo emoce. Trenér hostů se dožadoval vyloučení židenické hráčky za příliš mnoho hráček na hřišti. Rozhodčí ale jasnou gestikulací ukazuje, hrej dál!
16:01
Drápalová teď prováhala moment střelby a pouze zavezla míček do rohu hřiště. Ohrožení branky se opět nekoná.
14:27
Střelecky se oba týmy zatím činí. Židenice vyslaly na bránu soupeře 10 pokusů, nicméně kromě dvou gólových pokusů se nejedná o velké ohrožení branky. Obě brankářky celkem s přehledem kryjí své svatyně.
12:39
Sedláčková vyslala střelu né příliš kvalitních parametrů. V ohrožení nebyla brána, ale diváci v 8. řadě.
10:01
Dibelková teď vystihla rozehrávku Židenic a vyslala nebezpečnou střelu. Večeřová ale zatím nepřekonána.
08:50
Znojmo hrozí zatím pouze z brejkových situací. Večeřová ale zatím moc práce nemá.
07:56
Fuchsová si teď vyjížděla na střelu, trefila ale hned první hráčku. Za následnou šermovačku v brankovišti by se nemuseli stydět ani tři mušketýři.
06:56
Na hřišti se v dobrém ukazuje i mladá hráčka Židenic Žampachová, která teď krásně našla Moniku Jahodovou. Skóre se klidně mohlo měnit znova.
05:06
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #64 Klára Jahodová, asistoval #46 Monika Jahodová (2:0).
05:06
A je tady druhý gól! Bohužel bližší specifikaci nenabídneme, protože nám ve výhledu překážel trenér hostů. Pravděpodobně nahrávka z rohu a gól ze středu.
03:45
03:45
Petra Bílá prošla obranou jak nůž máslem a následně našla nahrávkou Janečkovou. Ta už měla snadnou práci. Židenice poprvé mění skóre!
03:09
Máme tady první vážnější ohrožení domácí obrany, Bačová natáhla k nebezpečné střele. Na střídačce to jen zahučelo.
02:33
Kapitánka Drápalová posílá královou přes střed hřiště, ale tam si na ni počíhala hostující obrana.
01:22
Znojmo hasí jeden z prvních útoků a posílají míček na útočnou polovinu, Hřebíčková ale s jistotou sbírá.
00:53
Židenice se pomalu seznamují s míčkem a hledají prostor, kudy se dostat do první šance.
00:01
Úvodní buly patří domácím.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Dalibor Berka a Luděk Lejba.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Znojmo LAUFEN CZ: brankář: Veronika Šplíchalová; hráči v poli: Daniela Cihlářová, Soňa Dibelková, Bára Procházková, Marie Bartušková, Eva Smutná
00:00
Line-up domácích K1 Florbal Židenice: brankář: Alena Večeřová; hráči v poli: Jitka Drápalová, Markéta Sedláčková, Monika Jahodová, Klára Jahodová, Veronika Králová
00:00
Vítejte u dnešního nedělního zápasu. V 11. kole 1. ligy žen nás čeká jihomoravské derby mezi domácími Židenicemi a hosty ze Znojma.
00:00
Mé jméno je Ondřej Vývoda a doufám, že si dnešní online reportáž společně užijeme. Začínáme!!! Kdo bude nakonec šťastnější, to nám ukáže následujících 60 minut.