1:6
2:3
- : -

FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň - BLACK ANGELS 3:9
34. Kamila Kaslová, 50. Martina Špetová, 60. Martina Špetová - 25. Adriana Fricová, 26. Barbara Livorová, 28. Tereza Tkadlecová, 30. Barbara Livorová, 31. Eliška Koželuhová, 36. Adriana Fricová, 59. Ester Janušková, 60. Magdalena Folková, 60. Eliška Nová; rozhodčí: Jaroslav Němeček - Lukáš Hajšman; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; diváků: 41; zásahy brankářů: Kristýna Votýpková 26 - Markéta Antalová 10; po třetinách: 0:0, 1:6, 2:3;
Komentář domácích Procházka Vít (Trenér):
Dneska nám nastoupil na palubovku úplně jiný tým než včera. Skóre sice vypadá hrozivě, ale až na krátký výpadek ve druhé třetině, který bohužel zápas rozhodl, jsme proti favoritovi hráli velmi dobře. Velká škoda, že až příliš našich střel míří mimo tyče. Na konci za rozhodnutého stavu jsme si chtěli vyzkoušet hru bez brankáře, takže vypadá výsledek ještě divočeji, ale přesto se nám bude dnes usínat lépe než v sobotu. Díky soupeři za kvalitní konfrontaci, takové zápasy nás baví a posouvají.
Komentář hostů Vachule Martin (Asistent trenéra):
Dnešní zápas byl konečně tím, co chceme hrát a na co máme natrénováno. Děkuji holám za skvělý týmový výkon jak na střídačce, tak na hřišti. Z Plzně si vezeme důležité tři body, děkujeme soupeři za zápas a přejeme hodně štěstí do těch dalších.
60:00
Střely ve 3. části: 4:9
60:00
59:50
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #46 Eliška Nová bez asistence (3:9).
59:19
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #76 Martina Špetová, asistoval #21 Ivana Drugdová (3:8).
59:04
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #26 Magdalena Folková bez asistence (2:8).
58:48
Timeout FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň
58:07
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #64 Ester Janušková, asistoval #5 Karolína Majerová (2:7).
58:07
Rychlý protiútok hostů končí za zády Votýpkové.
56:00
Střela Binědové z výtoče jen lehce škrtla břevno a skončila za brankou hostů.
52:24
I přes několik střel domácích hosté ubránili další oslabení.
50:24
Vyloučen hráč #95 Eliška Koželuhová družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za špatné střídání.
49:28
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #76 Martina Špetová, asistoval #79 Victoria Binědová (2:6).
49:28
Špetová se zorientovala před brankou hostů nejrychleji a odražený míček dorazila.
47:31
Majerová netrefuje branku z dobré pozice.
45:58
Nebezpečnou střelu Kaslové vyráží Svobodová do zámezí.
41:12
Výborný návrat Bejčkové překazil únik hostů.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 5:15
40:00
39:59
Hosty zachránila při tlaku domácích siréna na konci druhé třetiny.
38:43
Vyloučen hráč #90 Barbora Kupilíková družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za bránění ve hře.
38:43
Svoji první přesilovou hru si zahrají i domácí.
36:41
Akce Sukové a Drugdové končí v náruči Svobodové.
35:28
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #43 Adriana Fricová, asistoval #5 Karolína Majerová (1:6).
35:14
Závar před brankou hostů ukončuje Svobodová svým zákrokem.
33:50
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #98 Kamila Kaslová, asistoval #76 Martina Špetová (1:5).
33:50
První gól se podařilo vstřelit také domácím.
32:33
Kolkusová netrefuje míček při šanci do prázdné branky.
30:23
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #95 Eliška Koželuhová, asistoval #76 Vendula Kolkusová (0:5).
30:23
Neobsazená Koželuhová přidává další gól k vedení hostů.
29:33
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #61 Barbara Livorová, asistoval #33 Tereza Tkadlecová (0:4).
28:40
Střela Binědové těsně nad branku.
27:58
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #33 Tereza Tkadlecová, asistoval #9 Denisa Vachulová (0:3).
27:58
Díky umístěné střele Livorové odskakují hosté na rozdíl tří branek.
27:22
Skvělý obranný zákrok Ježdíkové.
25:47
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #61 Barbara Livorová, asistoval #9 Denisa Vachulová (0:2).
25:47
Po chybě v rozehrávce domácích navyšují hosté své vedení.
24:25
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #43 Adriana Fricová, asistoval #64 Ester Janušková (0:1).
24:25
Black Angels otvírají stav utkání.
23:29
Hosté již podruhé rozezněli konstrukci branky domácích.
20:18
O první akci druhé třetiny se postarala Špetová se svým únikem.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 4:10
20:00
18:28
Domácí získávají po dlouhé době míček pod kontrolu.
14:34
Hostům se nepodařilo využít ani svou druhou početní převahu.
12:34
Vyloučen hráč #21 Ivana Drugdová družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za sekání.
12:34
Domácí své první oslabení přežili, v zápětí se ale provinili znovu.
10:32
Hned v úvodu přesilovky orazítkovali hosté tyčku za Votýpkovou.
09:58
Vyloučen hráč #79 Victoria Binědová družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za držení.
09:58
První trest zápasu si odpyká Slavia.
08:40
Několik střel mimo branku či do bloku, žádná však taková, aby změnila stav utkání.
03:52
První střelu domácích vyslala Kaslová.
02:36
O první střelu na branku se postarali hosté.
00:01
Úvodní buly pro hosty.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jaroslav Němeček a Lukáš Hajšman.
00:00
00:00
Line-up hostů BLACK ANGELS: brankář: Markéta Antalová; hráči v poli: Eliška Nová, Ema Košťálová, Vendula Kolkusová, Lucie Šárová, Eliška Koželuhová
00:00
Line-up domácích FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň: brankář: Kristýna Votýpková; hráči v poli: Šárka Ježdíková, Kamila Kaslová, Nela Peteříková, Victoria Binědová, Anna Urbanová