2:0
1:0
- : -

FBC Kutná Hora - FBC Česká Lípa 5:1
12. Melánie Dubská, 20. Natálie Trpišovská, 38. Melánie Dubská, 39. Natálie Beranová, 52. Natálie Trpišovská - 17. Petra Pavlíková; rozhodčí: Ondřej Otáhal - Miroslav Tomeš; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 58; zásahy brankářů: Lucie Petráková 21, Juliana Fajčíková 4 - Nikola Soukupová 22; po třetinách: 2:1, 2:0, 1:0;
Komentář domácích Štursa David (Trenér):
Do dnešního zápasu jsme šli s úkoly, které se mám povedlo splnit.  Na druhou stranu se pořád neumíme vyhnout zbytečným chybám při rozehrávce a jsou i další činnosti, na které se musíme v trénincích zaměřit. Z víkendu máme 6 bodů, což je samozřejmě super. Děkuji soupeři za zápas a přejeme mu klidnou cestu domů.
Komentář hostů Slaná Aneta (Vedoucí):
Děkujeme za nedělní večerní zápas, herně docela vyrovnaný, bohužel skóre neodpovídalo. Dlouhodobě máme problém trefit správnou světovou stranu, natož branku. Odveta bude třeba lepší. Zavídíme krásný areál, co bychom za nějdali ve dvakrát větší České Lípě. Díky, Štěpán Slaný
60:00
Střely ve 3. části: 8:5
60:00
58:00
Poslední 2 minutky dnes dělí domácí hráčky k dalším 3 bodům do tabulky.
54:22
Domácí brankářka Juliana si hned v začátku vychytala i oslabení svého týmu.
52:26
Vyloučen hráč #11 Natálie Dubská družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za sekání.
52:26
Tfuj tajbl - to byla sekera jak *****. Slovy klasika: "To by pískla i uklizečka přes zavřené dveře!"
51:09
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #91 Natálie Trpišovská, asistoval #8 Sabina Labudová (5:1).
51:09
Střídání brankáře. Nový brankář #9 Juliana Fajčíková družstva FBC Kutná Hora
49:41
Po nevyužité přesilovce se nám čas opět trochu posunul a máme tu poslední 10 minutovku 3. třetiny.
46:05
A máme tu druhou přesilovku pro dámácí - dle vyloučené hráčky "Nic to nebylo!" :-)
46:04
Vyloučen hráč #88 Petra Pavlíková družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za nedovolené vrážení.
45:09
Šermovací pasáž hokejkami skončila střelou těsně vedle domácí branky. Stav zatím beze změny.
41:26
Střet protihráček naštěstí odneslo jen lehké ťuknutí hlavičkami.
38:35
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #77 Natálie Beranová, asistoval #16 Marie Bartošková (4:1).
37:59
Tak to ségry nakonec vzaly na svá bedra. Po dlouhé pasáži oku nelahodící se nakonec skóre utkání opět o jeden gól posouvá. 3:1
37:58
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #12 Melánie Dubská, asistoval #11 Natálie Dubská (3:1).
34:24
Popravdě - až na jednu tyčku, není zatím nic co psát. Hraje se sice nahoru a dolů, ale nepřesnosti přibývají a pokud se alespoň nějaká nahrávka uchytí, tak následující střela končí mimo nebo na bloku jednoho z týmu.
25:20
Běhá se a běhá, sem a tam, ale... zatím nic z toho. :)
21:10
Domácí začínají 2. třetinu velmi aktivně. Nenechávají hostujícím hráčkám ani chvilku na rozkoukání.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 15:7
20:00
19:02
Nekompromisní střelou teď Trpišovská překlápí vedení na domácí stranu.
19:01
18:05
Opět další závary před domácí Petrákovou. Naštěstí branková čára nebyla překonána.
16:43
Velmi nenápadná akce s rozehráním od mantinelu končí v domácí brance a máme tu vyrovnání.
16:42
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #88 Petra Pavlíková, asistoval #10 Markéta Cháberová (1:1).
11:44
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #12 Melánie Dubská, asistoval #6 Dominika Výborná (1:0).
11:44
Melánie teď nakopla svoje rychlonožky a z protiútoku překonává hostující brankářku. Konečně první gólové oslavy.
10:39
Výsledkem přesilovky byly dvě střídání domácích a tři střely do bloku. Snad ty další střely budou účinnější.
08:32
Vyloučen hráč #3 Aneta Slaná družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za sekání.
08:32
Celkem zbytečná, ale byla. Domácí dostávají tímto možnost přesilové hry.
07:25
Hráčky domácích si zahrávají s velmi vlažnou rozehrávkou u vlastní branky. Naštěstí skóre stále bez změny.
03:34
Kutnohorské hráčky stále v tlaku na soupeřovu branku. Prozatím jdou střely do blokujících hráček nebo mimo branku.
01:35
Po dlouhém tlaku domácích nečekaně zahrozil z protiútoku tým hostí - naštěstí Petráková na správném místě.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Otáhal a Miroslav Tomeš.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Česká Lípa:
00:00
Line-up domácích FBC Kutná Hora: brankář: Lucie Petráková; hráči v poli: Kateřina Voldřichová, Kateřina Moravcová, Sabina Labudová, Natálie Trpišovská, Lucie Klepalová
00:00
Dobrý podvečer Vážení diváci,
vítáme Vás na dálku u sledování zápasu 1. ligy žen mezi domácím týmem FBC Kutná Hora a hostujícím týmem FBC Česká Lípa.