2:1
1:4
0:1

FBC Letka Toman Finance Group - Kanonýři Kladno 5:6p
4. Tomáš Hanzlík, 15. Martin Sedláček, 31. Martin Sedláček, 36. Dominik Hubl, 49. Vojtěch Blana - 30. Vojtěch Novák, 44. Marek Veselý, 49. Marek Veselý, 51. Jakub Bohuslávek, 60. Tomáš Chroust, 64. Vojtěch Novák; rozhodčí: Radim Sýkora - Miroslav Tkáč; vyloučení: 1:1; využití: 1:1; diváků: 62; zásahy brankářů: Tomáš Petr 17 - Martin Frühbauer 13; po třetinách: 2:0, 2:1, 1:4, 0:1;
65:00
Střely v prodloužení: 3:2
63:58
64:59
63:58
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #70 Vojtěch Novák, asistoval #11 Matěj Stůj (5:6).
63:55
Neskutečné tempo nahoru, dolů.
63:33
Šrámek(Letka) střílel na vzdálenější tyč, tam ale stihl vystrčit svou nohu golman hostí.
61:00
Na hřišti další nové lajny. Sedláček natahoval ke střele, ale nakonec rána letěla mimo.
60:20
Na míčku domácí. Blana za bránou bude čekat na vhodný pohyb spoluhráčů, tady se trestá každý špatný míček může být fatální.
60:01
Uvidíme možná pětiminutové prodloužení po třech hráčích na každé straně.
60:00
60:00
Střely ve 3. části: 7:9
60:00
59:59
Hosté to zvládli a dotáhli tento zápas do prodloužení.
59:57
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #14 Tomáš Chroust, asistoval #11 Matěj Stůj (5:5).
59:32
Timeout Kanonýři Kladno
59:31
Hosté půjdou do šesti
56:27
Kladno tlačí, Letka sice byla sice chvíli na polovině soupeře, ale trvalo to krátkou dobu. Hosté už jsou opět zaparkování před brankářem domácích a budou se snažit o vyrovnávací gol.  Který málem přišel, Šimeček tečoval tesně před golmanem a ten měl plné ruce, nohy práce, aby míček udržel před branovou čárou.
52:55
Prudká střela od Veselého(Kladno) Petr na svém místě v pozoru. A další střela, kterou kryje domácí golman.
51:50
Vypadá to na velké drama, Zach chtěl proklouznout kolem mantinelu, ale míček mu utekl a toho využil Bohuslávek. Domácí si nechali zbytečně zadělat na drama.
50:30
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #9 Jakub Bohuslávek bez asistence (5:4).
50:20
Gólové hody od obou týmu, nechali si to až na třetí třetinu.
48:45
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #95 Marek Veselý, asistoval #9 Jakub Bohuslávek (5:3).
48:16
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil #2 Vojtěch Blana, asistoval #15 Ondřej Čech (5:2).
48:16
Přesilovku si vyzkouší i domácí tým. Blana hledá a hledá nakonec poslal míček na Čecha, tomu rána vůbec nesedla.
46:36
Vyloučen hráč #11 Matěj Stůj družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za bránění ve hře.
45:50
Pfaur(Kladno) čekal za bránou domácího golmana a hledal na pohyb svých spoluhráčů. Nikdo na výhodné pozici nebyl. Hra se přesunula na druhou stranu, kde se snaží něco vymylet Letka. Na hřiště jde nová lajna, která bude pokračovat ve snažení. Míček ovšem ztrácí.
44:58
Hosté využili přesilovku a jsou na koni. Je jich po hřišti všude plno. Domácí po čtyřech minutách poprvé vystřelili na bránu.
43:27
43:26
První přesilovka zápasu pro hosty. Využita.
42:27
Vyloučen hráč #52 Petr West družstva FBC Letka Toman Finance Group na 2 minuty za sekání.
41:00
Kladno začalo třetí třetinu velice aktivně, nechce se vzdát jen tak lehce.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 4:8
40:00
39:44
Hložanka pokusil se o střelu, ale míček mu sjel. Hraje se vysokém tempu nahoru dolu.
37:07
Kladno se snaží, ale dnes to domácím vychází, výborné bloky a také výborný golman.
35:10
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil #10 Dominik Hubl, asistoval #73 Martin Sedláček (4:1).
33:11
Neuvěřitelný zákrok od domácího golmana Petra, rána letěla do horní části brány, tam ale stačil vytasit ruku jako blesk, právě domácí golman.
30:53
Kladno se sice přiblížilo na rozdíl jedné branky, ovšem krásná akce domácíh vrátila dvou brankové vedení na svou stranu.
30:17
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil #73 Martin Sedláček, asistoval #9 Daniel Filip (3:1).
29:58
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #70 Vojtěch Novák, asistoval #95 Marek Veselý (2:1).
29:57
Velice aktivní Bohuslávek(Kladno) třikrát změnil směr za bránou domácího golmana a hledal volného spoluhráče v ideální pozici.
27:44
Blana(Letka) už chtěl si chtěl položit golmana, ale v poslední chvíli mu míček sjel z čepele, takže z této akce nakonec nic nebylo.
25:10
Výborné vyjetí domácího golmana proti střele Matějky(Kladno) Hosté jsou mnohem více nebzepečnější v druhé části.
24:40
Standardní situace pro domácí z rohu. Hubl pálil, ale netrefil bránu. Ovšem na míčku zůstavají domácí. Hra se přesnulu ovšem na druhou stranu.
22:00
Rozehrávka z rohu pro Kladno, ale nic velkého hosté nevymysleli. Letka napadá vysoko, tedy konkrétně Hubl.
20:52
Na míčku domácí.Šrámek čeká na pohyb spoluhráčů, posílá míček přes celé hřiště, tam ale jsou pouze hosté, kteří se zmocňují míčku.
20:01
Vzhůru do druhé části.Hosté budou chtít určitě v této třetině se vrátit do zápasu.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 4:4
20:00
19:50
Střela od Svačinky(Kladno) rána dobrá, ale pouze do prostřed brány, kde samozřejmě byl domácí golman.
17:02
Letka dneska obětavě blokuje střely.
15:10
Krásná akce domácích brilantní přihrávka od Hubla a krásné zakončení Sedláčka. Domácí jsou určitě aktivnější.
14:37
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil #73 Martin Sedláček, asistoval #10 Dominik Hubl (2:0).
13:00
Hranický(Letka) mířil až příliš přesně, míček se odrazil od břevna.
11:10
Nejprve Hubl(Letka) zkoušel vymíchat obránce, to se mu sice povedlo, ale bránu už netrefil. Následně mohl ještě zkusit ohrozit bránu Filip, ovšem zasáhl jednoho z obránců.
07:13
Oba týmy se dostávají do tempa, výborná pasáž od Kladna, kdy zhruba minutů a půl nepujčili míček Letce. Pokus o střelu měl Novák, ale výborný blok Slaběňáka. Po osmi minutách mají každý po jedné střele.
05:55
Hosté se určitě budou chtít ukázat v následujicích minutách, ale zatím na míčku Letka.
04:33
Krásná akce od Hanzlíka, obešel si obránce kličkou na střed a vyslal střelu na kterou byl golman hostí krátký.
03:56
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil #7 Tomáš Hanzlík, asistoval #93 Jiří Šrámek (1:0).
01:30
West(Letka) se pokusil o střelu, ale neměla potřebné parametry, rána letěla mimo.
00:01
úvodní buly vyhrál tým domácích, Bohuslávek(Kladno) pokoušel se o první akci hostí, ale obrana zafungovala.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Radim Sýkora a Miroslav Tkáč.
00:00
00:00
Line-up hostů Kanonýři Kladno: brankář: Martin Frühbauer; hráči v poli: Marek Veselý, Matěj Stůj, Jakub Bohuslávek, Vojtěch Pfaur, Vojtěch Novák
00:00
Line-up domácích FBC Letka Toman Finance Group: brankář: Tomáš Petr; hráči v poli: Jiří Šincl, Ondřej Čech, Jan Vojáček, Jan Hranický, Vojtěch Blana