1:2
2:3
- : -

MITEL Florbalová akademie MB - PSN Tatran Střešovice 4:9
20. Veronika Zittová, 34. Barbora Doležálková, 51. Barbora Doležálková, 57. Veronika Zittová - 3. Simona Korbelářová, 9. Nikola Hermannová, 12. Nikola Hermannová, 14. Tereza Bystrianská, 23. Michaela Mechlová, 24. Simona Korbelářová, 56. Mariana Býčková, 58. Radka Korbelářová, 59. Simona Korbelářová; rozhodčí: David Hejzlar - Martin Kněžík; vyloučení: 1:3; využití: 1:1; zásahy brankářů: Eva Klementová 27 - Monika Šolleová 14; po třetinách: 1:4, 1:2, 2:3;
60:00
Střely ve 3. části: 5:14
60:00
58:19
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #7 Simona Korbelářová bez asistence (4:9).
57:12
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #51 Radka Korbelářová, asistoval #94 Michaela Mechlová (4:8).
56:48
Branku družstva MITEL Florbalová akademie MB vstřelil #96 Veronika Zittová, asistoval #63 Barbora Doležálková (4:7).
56:48
Zittová utíká sama na bránu a střílí gól.
55:05
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #27 Mariana Býčková, asistoval #94 Michaela Mechlová (3:7).
55:04
Býčková sama na středu hřiště střílí přesně na zadní tyč.
52:34
Zittová chytá přihrávku na půlce hřiště.
50:23
Branku družstva MITEL Florbalová akademie MB vstřelil #63 Barbora Doležálková, asistoval #96 Veronika Zittová (3:6).
50:22
Zittová našla přesnou přihrávkou Doležálkovou a ta pohodově zakončuje.
48:17
Boleslav se snaží dostat do útočné půlky, ale nedaří se nic vymyslet.
46:06
Tatran opět drží domácí na vlastní půlce a nepouští je k balónku.
44:43
Mechlová střílí do helmy Klementové.
43:33
Tatran kombinuje na vlastní půlce.
41:50
Vranová hledala Zittovou v náběhu, přihrávka k ní nedošla.
41:05
Tatran skoro minutu držel domácí na vlastní půlce ve vysokém presu.
38:23
Bauerová ošklivě spadla, ale znovu to vypadá že vše je v pořádku.
37:55
Klementová svým přesunem zabraňuje skoro jistý gól.
36:40
Vyloučen hráč #14 Barbora Lovíšková družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání.
36:35
Máme tu odložené vyloučení.
34:52
Zittová šla do střely z výběhu, ale šlápla na hůl hráčky Tatranu. Rozehrávat budou domácí.
33:19
Branku družstva MITEL Florbalová akademie MB vstřelil #63 Barbora Doležálková, asistoval #8 Markéta Kosová (2:6).
33:18
Krásná souhra Doležálkové a Kosové končí za zády golmanky hostí.
30:58
Vypadalo to na zranění domácí hráčky, ale vše vypadá v pořádku.
28:16
Švejdová jakožto poslední hráčka přišla o balón před vlastní bránou. Hráčky Tatranu tuto nabídku nevyužívají.
26:46
Šolleová ubránila 3 na 1.
25:34
Klementová vychytala samostatný únik.
23:53
23:52
Korbelářová ve vlastním oslabení utekla až za obranu domácích a zakončila za záda Klementové.
23:38
22:44
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #94 Michaela Mechlová, asistoval #10 Kateřina Seemannová (1:5).
22:06
Vyloučen hráč #45 Michaela Bauerová družstva MITEL Florbalová akademie MB na 2 minuty za špatné střídání.
22:05
Domácí naskočili na hřiště v šesti hráčích, bude první vyloučení v zápase.
22:01
Šance Tatranu končí na poslední bránící hráčce.
20:01
20:00
20:00
Střely v 1. části: 6:11
20:00
19:54
Branku družstva MITEL Florbalová akademie MB vstřelil #96 Veronika Zittová, asistoval #8 Markéta Kosová (1:4).
19:53
Zittová svým druhým pokusem překonala branku hostů a snižuje skóre.
19:00
Poslední minuta první třetiny.
18:12
Vyloučen hráč #77 Adéla Bořilová družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za hrubost.
15:43
Nebezpečné nahození po zemi na branku hostí.
13:46
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #5 Tereza Bystrianská, asistoval #10 Kateřina Seemannová (0:4).
13:45
Bystriánská úplně sama na středu útočné půlky střílí do šibenice.
12:12
Panešová střílí nad.
11:13
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #2 Nikola Hermannová, asistoval #10 Kateřina Seemannová (0:3).
11:13
Seemannová krásně našla Hermannovou a ta sama před bránou doklepává za záda Klementové.
10:53
Nahození Seifertové končí v první bránící hráčce.
08:34
08:33
Tatran krásnou souhrou na jeden dotek posouvá skóre na rozdíl dvou branek.
06:58
Nahození na Doležálkovou končí u Šolleové
04:38
Tatran je víc aktivnější. Boleslav s tím má velké problémy.
02:56
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #7 Simona Korbelářová, asistoval #51 Radka Korbelářová (0:1).
02:55
Tatran dokázal doklepat míček až záda Klementové a berou jako první vedení.
02:23
Doležálková netrefuje balón na útočné půlce.
01:14
Tatran kombinoval na útočné půlce a byla z toho střela která končí za mantinelem.
00:15
Prvních pár vteřin hry a Tatran se již dokázal dostat do nebezpečného zakončení.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Hejzlar a Martin Kněžík.
00:00
00:00
Line-up hostů PSN Tatran Střešovice: brankář: Monika Šolleová; hráči v poli: Adéla Bořilová, Radka Korbelářová, Mariana Býčková, Simona Korbelářová, Michaela Mechlová
00:00
Line-up domácích MITEL Florbalová akademie MB: brankář: Eva Klementová; hráči v poli: Kristýna Vranová, Lucie Seifertová, Veronika Zittová, Barbora Doležálková, Markéta Kosová
00:00
Vážení dívaci, vítejte u desátého kola extraligy žen. Na Nové městské hale v Mladé Boleslavi dnes proti sobě nastoupí MITEL Florbalová Akademie MB a PSN Tatran Střesovice.