0:1
3:1
0:0

TJ Znojmo LAUFEN CZ - TJ Centropen Dačice 3:4pn
47. Marie Bartušková, 48. Adéla Spoustová, 56. Bára Procházková - 4. Barbora Kratochvílová, 33. Barbora Šmahelová, 59. Aneta Lisová, N Aneta Lisová; rozhodčí: Zdeněk Rada - Petr Kos; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; diváků: 83; zásahy brankářů: Veronika Šplíchalová 23 - Taťána Marková 37; po třetinách: 0:1, 0:1, 3:1, 0:0;
Komentář domácích Martinek Jakub (Trenér):
Asi každej, kdo dnes zápas viděl ví, že jsme ho měli vyhrát. I přesto, že jsme byli po 2. třetinách mínus dvě branky, jsme věřili, že zápas otočíme, což se stalo. Ale mít celý zápas převahu a dát jen tři branky je dost málo. Zápas se dle mého názoru zlomil po našem obratu, kdy jsme soupeře položili na lopatky, ale netrefili prázdné branky, nebo nastřelili tyčky. To je to, co nás trápí několikátý zápas. Na druhou stranu musím pochválit Dačice, které tomu šli jak říká trenér, dobrou obranou naproti. Děkuji svým hráčkám za obrat a víru. Jednoznačně musíme zapracovat na koncovce a pak budeme tyhle zápasy hladce vyhrávat.
Komentář hostů Vacuška Lukáš (Trenér):
Tak tenhle zápas měl všechno, tempo, bojovnost, dramatickou zápletku a skvělou diváckou kulisu, za což patří všem fanouškům velký dík. Největší díky ale patří holkám, za bojovnost a předvedený výkon. Mohli jsme se spolehnout na obranu v čele se skvělou brankářkou a také dopředu jsme uměli zahrozit. Domácí tým hrál více na balonku, ale dokázali jsme jeho útočným snahám odolávat. Hlavně ve třetí třetině při nás pak také několikrát stálo velké štěstí, ale holky mu šly dneska naproti. Závěrečné power play, prodloužení a nájezdy už byly jako z filmu. Ještě jednou velké díky holkám za výkon, soupeři za skvělý zápas a divákům za super atmosféru.

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ hráč #87 Romana Bačová , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva TJ Centropen Dačice hráč #3 Aneta Lisová a vstřelil rozhodující gól (3:4).

Nájezd na branku provedl z družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ hráč #15 Daniela Cihlářová , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva TJ Centropen Dačice hráč #21 Adéla Lélyová , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ hráč #87 Romana Bačová a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva TJ Centropen Dačice hráč #4 Lucie Bártů , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ hráč #11 Eva Smutná , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva TJ Centropen Dačice hráč #3 Aneta Lisová a vstřelil gól.
65:00
Zahájena trestná střílení.
65:00
Střely v prodloužení: 3:5
65:00
63:07
Dačice zaměstnaly domácí Šplíchalovou, ta se ale nedala!
60:56
Znojmo si vytvořilo hned několik šancí, žádná za zády Markové neskončila.
58:50
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #3 Aneta Lisová, asistoval #8 Šárka Divišová (3:3).
58:47
Dačice v šesti.
57:08
Znojmo zasypalo Markovou hned několika střelami.
55:08
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #37 Bára Procházková, asistoval #66 Marie Bartušková (3:2).
52:58
Spoustová neustála souboj a na sekundu byla vetřelcem střídačky hostů.
47:10
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #26 Adéla Spoustová, asistoval #21 Marie Pelánová (2:2).
46:26
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #66 Marie Bartušková, asistoval #37 Bára Procházková (1:2).