0:3
- : -
FBC Přerov

FBC Přerov - Aligators Šitbořice 3:7
5. Božena Gaborová, 19. Darina Axmannová, 39. Jana Boháčová - 12. Sabina Mátlová, 18. Tereza Lengálová, 31. Petra Ondráčková, 32. Gabriela Hamplová, 47. Tereza Lengálová, 49. Jolana Peterková, 56. Gabriela Hamplová; rozhodčí: Vladislav Tuček - Stanislav Kosek; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 22; zásahy brankářů: Nikola Perutková 17 - Eva Kulíšková 10; po třetinách: 2:2, 1:2, 0:3;
Komentář domácích Janošek Adam (Trenér):
Zápas ve slušném tempu. Gratulujeme soupeři k výhře, děkujeme za zápas a přejeme příjemnou cestu domů.
Komentář hostů Dolíhal Zdeněk (Trenér):
Pokračovali jsme v tempu jako včera, což je to, s čím jsme sem šli. Jen nás trošku zradilo zakončení. Ale jsme rád, že jsme zapracovali na psychice a vydrželi hrát stejně celých 60 minut. Konečně náš herní projev vypadá tak, jak to trénujeme. Děkujeme soupeři a těšíme se ve středu a tentokrát u nás.
60:00
Střely ve 3. části: 6:8
60:00
58:20
Jedna z posledních šancí domácích na korigování zápasu...
58:17
Vyloučen hráč #80 Kristýna Kršková družstva Aligators Šitbořice na 2 minuty za hrubost.
56:40
Zdá se, že o vývoji utkání máme rozhodnuto.
55:47
Branku družstva Aligators Šitbořice vstřelil #11 Gabriela Hamplová bez asistence (3:7).
55:47
Hamplová krásnou samostatnou akcí zvyšuje na 7:3.
53:46
Timeout FBC Přerov
53:46
Domácí si berou oddechový čas a pokusí se o závěrečný tlak.
50:15
Hostující celek odskakuje na rozdíl tří branek a drží pevně otěže tohoto zápasu.
48:24
Branku družstva Aligators Šitbořice vstřelil #9 Jolana Peterková, asistoval #2 Petra Ondráčková (3:6).
46:25
Branku družstva Aligators Šitbořice vstřelil #16 Tereza Lengálová, asistoval #9 Jolana Peterková (3:5).
45:24
Uvidíme, zda se domácímu týmu podaří srovnat skóre a připsat si další bodík do tabulky.
38:07
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #14 Jana Boháčová, asistoval #69 Nikola Řezníková (3:4).
35:45
Domácí hráčky se snaží, ale zatím nenašly recept na dobře hrající hostující tým.
33:30
Gáborová po nešťastném zákroku zůstává ležet na zemi a sotva lapá po dechu.
33:15
Domácí brankářka opět ukazuje své kvality, a připisuje si další zákrok.
31:55
Hosté dvěma přesnými střelami přelévají vývoj utkání na svoji stranu, uvidíme zda domácí celek dokáže na tento vývoj utkání reagovat.
31:02
Branku družstva Aligators Šitbořice vstřelil #11 Gabriela Hamplová, asistoval #3 Tamara Pevná (2:4).
30:44
Branku družstva Aligators Šitbořice vstřelil #2 Petra Ondráčková, asistoval #16 Tereza Lengálová (2:3).
29:25
Hra se přelévá ze strany na stranu a šance střídá šanci.
28:30
Domácí gólmanka famózním zákrokem stále drží naděje na bodový zisk.
25:50
Hosté začínají pomalu, ale jistě přebírat otěže utkání.
22:05
Druhá třetina začala ve vyšším tempu, na míčku jsou převážně hosté.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 3:4
20:00
18:40
Domácím se podařilo z trestného střílení srovnat na 2:2.
18:34
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #22 Darina Axmannová z trestného střílení (2:2).
17:47
Hosté se dostávají do vedení po důsledné dorážce do brány domácích.
17:45
Branku družstva Aligators Šitbořice vstřelil #16 Tereza Lengálová, asistoval #4 Eliška Hroudná (1:2).
14:40
Hra se přelévá ze strany na stranu a oba týmy se snaží překlopit skóre na svoji stranu.
12:00
Hostům se podařilo vyrovnat skóre, pro domácí trošku nešťastnou střelou.
11:45
Branku družstva Aligators Šitbořice vstřelil #10 Sabina Mátlová, asistoval #6 Pavla Buráňová (1:1).
11:11
Hosté neustále drží domácí pod tlakem a snaží se vyrovnat skóre zápasu.
10:55
Hosté nedokázaly využít ani jednu z nabídnutých přesilových situací.
07:31
Vyloučen hráč #77 Eliška Gaďourková družstva FBC Přerov na 2 minuty za špatné střídání.
06:04
Vyloučen hráč #11 Božena Gaborová družstva FBC Přerov na 2 minuty za blokování florbalky.
04:17
Oba týmy se střídají v držení míčku a snaží se postupnými útoky proniknout do obrany soupeře, což se podvedlo domácí Gáborové, která otvírá skóre a posílá domácí tým do vedení.
04:16
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #11 Božena Gaborová, asistoval #12 Bára Klimešová (1:0).
01:34
Oba týmy vyzkoušely pozornost brankářů, oba neúspěšně.
00:01
První buly pro domácí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Vladislav Tuček a Stanislav Kosek.
00:00
00:00
Line-up hostů Aligators Šitbořice: brankář: Eva Kulíšková; hráči v poli: Eliška Hroudná, Petra Ondráčková, Anna Hanusová, Gabriela Hamplová, Kristýna Kršková
00:00
Line-up domácích FBC Přerov: brankář: Nikola Perutková; hráči v poli: Kateřina Konopčíková, Jana Hrčková, Nikola Řezníková, Bára Klimešová, Jana Boháčová