1:2
- : -
FD Teplice

FD Teplice - SK BIVOJKY LITVÍNOV 6:5
4. Lucie Nedvědová, 6. Tina Hametová, 16. Anna Portová, 21. Lucie Nedvědová, 23. Lucie Nedvědová, 25. Barbora Keplová - 6. Veronika Vodjanská, 6. Kateřina Benešová, 18. Eliška Smetanová, 28. Anna Šimková, 35. Petra Gýnová; rozhodčí: Lada Benedikovičová - Klára Svobodová; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 32; zásahy brankářů: Kateřina Chrastná ? - Karolína Hoblíková ?; po třetinách: 2:2, 3:1, 1:2;
36:00
34:12
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil #22 Petra Gýnová bez asistence (6:5).
32:45
Timeout FD Teplice
27:47
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil #28 Anna Šimková, asistoval #19 Natálie Němcová (6:4).
24:59
Branku družstva FD Teplice vstřelil #30 Barbora Keplová, asistoval #53 Lucie Nedvědová (6:3).
24:00
24:00
23:04
Vyloučen hráč #39 Bára Bičíková družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV na 2 minuty za zvedání florbalky.
22:45
Branku družstva FD Teplice vstřelil #53 Lucie Nedvědová, asistoval #37 Anna Portová (5:3).
20:10
17:23
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil #15 Eliška Smetanová, asistoval #22 Petra Gýnová (3:3).
15:24
Branku družstva FD Teplice vstřelil #37 Anna Portová, asistoval #63 Michaela Koštířová (3:2).
12:00
12:00
05:41
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil #12 Kateřina Benešová, asistoval #77 Tereza Salabová (2:2).
05:29
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil #14 Veronika Vodjanská, asistoval #50 Aneta Friedrichová (2:1).
05:11
Branku družstva FD Teplice vstřelil #24 Tina Hametová, asistoval #37 Anna Portová (2:0).
03:01
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lada Benedikovičová a Klára Svobodová.
00:00
00:00
Line-up hostů SK BIVOJKY LITVÍNOV:
00:00
Line-up domácích FD Teplice: brankář: Kateřina Chrastná; hráči v poli: Barbora Keplová, Nikol Žákavcová, Lucie Nedvědová, Anna Portová, Michaela Koštířová