1:0
3:3
- : -

Orka Čelákovice C - Floor Maniacs Mělník B 10:3
3. Tomáš Sadil, 4. Karel Rys, 6. Ondřej Čech, 9. Ondřej Čech, 12. Martin Mikšovský, 12. Martin Mikšovský, 23. Martin Mikšovský, 26. Ondřej Čech, 30. Jakub Jareš, 32. Adam Kavalier - 27. Filip Robotka, 35. Oldřich Herrmann, 35. Lukáš Mourek; rozhodčí: Michal Obertan - David Podařil; vyloučení: 1:5; využití: 2:1; diváků: 15; zásahy brankářů: Vojtěch Nockin ? - Zdeněk Tišev -10; po třetinách: 6:0, 1:0, 3:3;
36:00
34:48
Branku družstva Floor Maniacs Mělník B vstřelil #7 Lukáš Mourek, asistoval #12 Zuzana Obstová (10:3).
34:41
Branku družstva Floor Maniacs Mělník B vstřelil #68 Oldřich Herrmann, asistoval #22 Martin Procházka (10:2).
31:52
Branku družstva Orka Čelákovice C vstřelil #61 Adam Kavalier, asistoval #21 Jakub Jareš (10:1).
30:04
Vyloučen hráč #6 Jaroslav Truksa družstva Floor Maniacs Mělník B na 2 minuty za vysoká florbalka.
29:30
Branku družstva Orka Čelákovice C vstřelil #21 Jakub Jareš, asistoval #9 Karel Rys (9:1).
28:51
Vyloučen hráč #16 Filip Robotka družstva Floor Maniacs Mělník B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
27:53
Vyloučen hráč #11 Jindřich Robotka družstva Floor Maniacs Mělník B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
26:15
Branku družstva Floor Maniacs Mělník B vstřelil #16 Filip Robotka, asistoval #68 Oldřich Herrmann (8:1).
25:39
Vyloučen hráč #66 Tomáš Sadil družstva Orka Čelákovice C na 2 minuty za vysoká florbalka.
25:10
Branku družstva Orka Čelákovice C vstřelil #68 Ondřej Čech, asistoval #21 Jakub Jareš (8:0).
24:00
24:00
22:22
Branku družstva Orka Čelákovice C vstřelil #22 Martin Mikšovský, asistoval #21 Jakub Jareš (7:0).
20:57
Vyloučen hráč #68 Oldřich Herrmann družstva Floor Maniacs Mělník B na 2 minuty za sekání.
14:05
Vyloučen hráč #22 Martin Procházka družstva Floor Maniacs Mělník B na 2 minuty za blokování florbalky.
12:00
12:00
11:54
Branku družstva Orka Čelákovice C vstřelil #22 Martin Mikšovský, asistoval #17 Adam Houdek (6:0).
11:43
08:43
Branku družstva Orka Čelákovice C vstřelil #68 Ondřej Čech, asistoval #22 Martin Mikšovský (4:0).
05:07
03:45
Branku družstva Orka Čelákovice C vstřelil #9 Karel Rys, asistoval #7 Ondřej Válek (2:0).
02:38
Branku družstva Orka Čelákovice C vstřelil #66 Tomáš Sadil, asistoval #2 Jakub Kvasnička (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Obertan a David Podařil.
00:00
00:00
Line-up hostů Floor Maniacs Mělník B: brankář: Zdeněk Tišev; hráči v poli: Eduard Chlebovský, Zuzana Obstová, Jaroslav Truksa, Lukáš Mourek, Lukáš Suchánek