3:1
0:0
- : -

FBC Draci Říčany - OLYMP FLORBAL 5:2
13. Matěj Tabášek, 15. Tomáš Zicha, 20. Filip Nochta, 23. Vojtěch Honzák, 30. Vojtěch Honzák - 3. David Nesnídal, 18. Jakub Krise; rozhodčí: Šimon Dubský - Jakub Šimek; vyloučení: 2:2; využití: 0:1; zásahy brankářů: Evžen Kindermann -2 - Jan Dvořák ?; po třetinách: 2:1, 3:1, 0:0;
45:00
42:01
Vyloučen hráč #73 Jiří Beck družstva OLYMP FLORBAL na 2 minuty za nedovolené vrážení.
38:36
Vyloučen hráč #88 Jakub Blažek družstva FBC Draci Říčany na 2 minuty za sekání.
31:19
Vyloučen hráč #96 Tomáš Jirát družstva OLYMP FLORBAL na 2 minuty za nedovolené vrážení.
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 11:6
30:00
29:45
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #34 Vojtěch Honzák, asistoval #93 Jakub Tabášek (5:2).
23:52
Trestné střílení družstva FBC Draci Říčany neproměnil #93 Jakub Tabášek.
22:19
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #34 Vojtěch Honzák, asistoval #63 Marek Honzák (4:2).
19:14
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #82 Filip Nochta, asistoval #92 Matěj Tabášek (3:2).
17:50
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil #81 Jakub Krise, asistoval #18 David Nesnídal (2:2).
16:26
Vyloučen hráč #24 Ondřej Anýž družstva FBC Draci Říčany na 2 minuty za hrubost.
15:00
15:00
14:00
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #66 Tomáš Zicha, asistoval #8 Václav Steinhaizl (2:1).
12:52
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #92 Matěj Tabášek, asistoval #93 Jakub Tabášek (1:1).
02:27
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil #18 David Nesnídal, asistoval #22 Robin Davis (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Šimon Dubský a Jakub Šimek.
00:00
00:00
Line-up hostů OLYMP FLORBAL:
00:00
Line-up domácích FBC Draci Říčany: brankář: Evžen Kindermann; hráči v poli: Ondřej Kubeš, Tomáš Zicha, David Tománek, Václav Steinhaizl, Vítězslav Špok