0:7
1:3
- : -

T.B.C. Králův Dvůr B - FBC Draci Říčany 1:15
40. Jaroslav Pokorný - 3. Vojtěch Honzák, 7. Filip Nochta, 11. David Tománek, 12. Jakub Tabášek, 15. Vojtěch Honzák, 16. Dominik Počta, 18. Jakub Tabášek, 21. Vojtěch Honzák, 22. Matyáš Pros, 25. Matěj Tabášek, 30. Matyáš Pros, 30. Dominik Počta, 41. Matyáš Pros, 42. Dominik Počta, 44. Matěj Tabášek; rozhodčí: Patrik Trejbal - Jan Chuděj; vyloučení: 3 + Michal Mašek 4:1; využití: 0:3; zásahy brankářů: Jiří Procházka ? - Matyáš Novotný ?; po třetinách: 0:5, 0:7, 1:3;
45:00
43:38
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #92 Matěj Tabášek, asistoval #24 Ondřej Anýž (1:15).
41:17
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #7 Dominik Počta, asistoval #93 Jakub Tabášek (1:14).
40:32
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #23 Matyáš Pros, asistoval #49 David Tománek (1:13).
39:43
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr B vstřelil #17 Jaroslav Pokorný, asistoval #11 Tomáš Vlček (1:12).
39:20
Vyloučen hráč #13 Michal Mašek družstva T.B.C. Králův Dvůr B na 2+2 minuty za hrubost.
38:24
Vyloučen hráč #23 Matyáš Pros družstva FBC Draci Říčany na 2 minuty za nedovolené vrážení.
33:18
Vyloučen hráč #3 Lukáš Jirásek družstva T.B.C. Králův Dvůr B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
31:13
Vyloučen hráč #11 Tomáš Vlček družstva T.B.C. Králův Dvůr B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
30:00
30:00
29:54
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #7 Dominik Počta, asistoval #1 Matyáš Novotný (0:12).
29:25
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #23 Matyáš Pros, asistoval #5 Vítězslav Špok (0:11).
27:20
Vyloučen hráč #34 Pavel Dvořák družstva T.B.C. Králův Dvůr B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
24:30
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #92 Matěj Tabášek, asistoval #82 Filip Nochta (0:10).
21:11
20:57
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #34 Vojtěch Honzák, asistoval #17 Martin Petrov (0:8).
17:34
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #93 Jakub Tabášek, asistoval #92 Matěj Tabášek (0:7).
15:50
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #7 Dominik Počta, asistoval #14 Jan Brejcha (0:6).
15:00
15:00
14:47
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #34 Vojtěch Honzák, asistoval #7 Dominik Počta (0:5).
11:33
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #93 Jakub Tabášek, asistoval #22 Filip Homola (0:4).
10:26
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #49 David Tománek, asistoval #5 Vítězslav Špok (0:3).
06:38
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #82 Filip Nochta, asistoval #93 Jakub Tabášek (0:2).
02:14
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #34 Vojtěch Honzák z trestného střílení (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Patrik Trejbal a Jan Chuděj.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Draci Říčany: brankář: Matyáš Novotný; hráči v poli: Ondřej Kubeš, Václav Steinhaizl, Vítězslav Špok, Matyáš Pros, David Tománek