0:0
0:1
- : -

Floorball Club FALCON - FBC Draci Říčany 3:4pn
8. Vojtěch Horák, 11. Vojtěch Horák, 11. Vojtěch Horák - 11. Kilián Smetánka, 15. Štěpán Končický, 39. Štěpán Končický, N Filip Steinhaizl; rozhodčí: Andrej Lipan - Jan Paleček; vyloučení: 0:2; využití: 1:0; zásahy brankářů: Jiří Svojítko ? - Štěpán Šrůta ?; po třetinách: 3:2, 0:0, 0:1;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Draci Říčany hráč #8 Filip Steinhaizl a vstřelil rozhodující gól (3:4).

Nájezd na branku provedl z družstva Floorball Club FALCON hráč #70 Šimon Bulvas a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Draci Říčany hráč #70 Jakub Maxmilian Hošťálek , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Floorball Club FALCON hráč #3 Vojtěch Horák , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Draci Říčany hráč #10 Štěpán Schneider a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva Floorball Club FALCON hráč #72 Alexander Marek Bera , ale gól nevstřelil.
45:00
Zahájena trestná střílení.
45:00
44:22
Timeout Floorball Club FALCON
38:40
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #69 Štěpán Končický, asistoval #10 Štěpán Schneider (3:3).
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 6:9
30:00
21:17
Vyloučen hráč #25 Matěj Kövešlygety družstva FBC Draci Říčany na 2 minuty za sekání.
15:00
15:00
Střely v 1. části: 9:9
15:00
14:59
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #69 Štěpán Končický, asistoval #70 Jakub Maxmilian Hošťálek (3:2).
10:54
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #37 Kilián Smetánka, asistoval #14 Jiří Čížek (3:1).
10:54
Hra začíná nabírat na obrátkách
10:46
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #3 Vojtěch Horák bez asistence (3:0).
10:15
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #3 Vojtěch Horák, asistoval #70 Šimon Bulvas (2:0).
08:38
Vyloučen hráč #71 Adam Lubina družstva FBC Draci Říčany na 2 minuty za sekání.
07:40
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #3 Vojtěch Horák, asistoval #14 Martin Mráček (1:0).