0:1
0:5
- : -

ACEMA Sparta Praha - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 0:10
4. Tereza Brožková, 6. Eva Křtěnová, 12. Lucie Baldreichová, 12. Vanessa Anna Strouhová, 24. Lucie Baldreichová, 26. Adéla Trojášková, 30. Eva Křtěnová, 32. Denisa Bubeníková, 33. Magdaléna Netrefová, 36. Lucie Baldreichová; rozhodčí: Jan Bízik - Vít Žebra; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Světlana Novotná -10 - Eliška Držíková ?; po třetinách: 0:4, 0:1, 0:5;
36:00
35:54
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #25 Lucie Baldreichová, asistoval #58 Nikola Skoková (0:10).
32:27
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #18 Magdaléna Netrefová, asistoval #80 Tereza Brožková (0:9).
31:58
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #77 Denisa Bubeníková bez asistence (0:8).
31:48
Vyloučen hráč #22 Lucie Dryáková družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za sekání.
29:10
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #98 Eva Křtěnová, asistoval #25 Lucie Baldreichová (0:7).
25:40
Vlastní branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #8 Adéla Trojášková (0:6).
24:00
24:00
23:22
12:00
12:00
11:27
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #71 Vanessa Anna Strouhová, asistoval #43 Jana Kulhavá (0:4).
11:04
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #25 Lucie Baldreichová, asistoval #64 Michaela Moravcová (0:3).
05:54
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #98 Eva Křtěnová, asistoval #58 Nikola Skoková (0:2).
03:42
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #80 Tereza Brožková, asistoval #28 Karolína Lískovcová (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Bízik a Vít Žebra.
00:00
00:00
Line-up hostů FAT PIPE FLORBAL CHODOV:
00:00
Line-up domácích ACEMA Sparta Praha: brankář: Světlana Novotná; hráči v poli: Eva Pecinová, Kamila Čehylová, Aneta Karbanová, Lucie Dryáková, Minh Anh Pham