2:3
1:2
- : -

K1 Florbal Židenice B - FBC GEPARDI BRNO 3:6
20. Ondřej Lokos, 24. Simon Nobilis, 33. Jakub Skopal - 4. Ondřej Dohnal, 18. Ondřej Dohnal, 20. Ondřej Dohnal, 26. Václav Hájek, 29. Ondřej Dohnal, 36. Václav Hájek; rozhodčí: Filip Havlík - Matěj Otáhal; vyloučení: 1:2; využití: 1:1; diváků: 5; zásahy brankářů: David Janča -6 - Jakub Vizina ?; po třetinách: 0:1, 2:3, 1:2;
39:00
38:08
Timeout FBC GEPARDI BRNO
35:18
Branku družstva FBC GEPARDI BRNO vstřelil #19 Václav Hájek, asistoval #4 Matěj Vorba (3:6).
32:36
Branku družstva K1 Florbal Židenice B vstřelil #17 Jakub Skopal, asistoval #35 Jiří Kraus (3:5).
28:25
Branku družstva FBC GEPARDI BRNO vstřelil #18 Ondřej Dohnal, asistoval #91 Štěpán Dohnal (2:5).
26:00
26:00
25:32
Branku družstva FBC GEPARDI BRNO vstřelil #19 Václav Hájek, asistoval #91 Štěpán Dohnal (2:4).
24:02
Vyloučen hráč #37 Filip Zelníček družstva K1 Florbal Židenice B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
23:04
Branku družstva K1 Florbal Židenice B vstřelil #27 Simon Nobilis, asistoval #11 Aleš Malík (2:3).
22:59
Vyloučen hráč #23 David Poliak družstva FBC GEPARDI BRNO na 2 minuty za sekání.
22:53
Vyloučen hráč #4 Matěj Vorba družstva FBC GEPARDI BRNO na 2 minuty za nedovolené vrážení.
19:37
Branku družstva K1 Florbal Židenice B vstřelil #6 Ondřej Lokos, asistoval #37 Filip Zelníček (1:3).
19:07
Branku družstva FBC GEPARDI BRNO vstřelil #18 Ondřej Dohnal, asistoval #48 Jakub Vizina (0:3).
17:53
Branku družstva FBC GEPARDI BRNO vstřelil #18 Ondřej Dohnal, asistoval #19 Václav Hájek (0:2).
13:00
13:00
03:10
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Filip Havlík a Matěj Otáhal.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC GEPARDI BRNO:
00:00
Line-up domácích K1 Florbal Židenice B: brankář: David Janča; hráči v poli: Filip Zelníček, Jiří Kraus, Ondřej Lokos, Ondřej Vývoda, Jakub Skopal