3:1
- : -
TROOPERS

TROOPERS - TJ Znojmo LAUFEN CZ 8:5
7. Marek Jedlička, 8. Marek Paulík, 10. Matěj Karásek, 13. Filip Ráček, 28. Matěj Blažek, 32. Filip Ráček, 44. Jan Věchet, 45. Jan Věchet - 14. Adam Rýznar, 15. Tomáš Světlík, 24. Vilém Bednařík, 25. Jan Ochman, 39. Tadeáš Hoch; rozhodčí: Martin Kohoutek - Radek Šafář; vyloučení: 1:3; využití: 2:0; zásahy brankářů: Tomáš Ursacher ? - Jakub Pechura ?; po třetinách: 4:2, 1:2, 3:1;
45:00
44:22
Branku družstva TROOPERS vstřelil #34 Jan Věchet, asistoval #96 Ondřej Trávníček (8:5).
43:15
Timeout TJ Znojmo LAUFEN CZ
43:15
Branku družstva TROOPERS vstřelil #34 Jan Věchet bez asistence (7:5).
40:24
Vyloučen hráč #27 Jan Jirásek družstva TROOPERS na 2 minuty za opakované přestupky.
38:18
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #3 Tadeáš Hoch, asistoval #46 Libor Kuba (6:5).
31:20
Branku družstva TROOPERS vstřelil #78 Filip Ráček, asistoval #14 Richard Makyča (6:4).
30:00
30:00
28:13
Vyloučen hráč #12 Radim Dočekal družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za hra rukou.
27:46
Branku družstva TROOPERS vstřelil #83 Matěj Blažek, asistoval #70 Marek Jedlička (5:4).
26:53
Vyloučen hráč #81 Tomáš Světlík družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za sekání.
24:01
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #36 Jan Ochman, asistoval #99 Štěpán Stegura (4:4).
23:04
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #28 Vilém Bednařík, asistoval #3 Tadeáš Hoch (4:3).
15:00
15:00
14:53
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #81 Tomáš Světlík, asistoval #3 Tadeáš Hoch (4:2).
13:50
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #72 Adam Rýznar, asistoval #36 Jan Ochman (4:1).
12:13
Branku družstva TROOPERS vstřelil #78 Filip Ráček, asistoval #9 Maxmilián Plas (4:0).
09:05
Branku družstva TROOPERS vstřelil #74 Matěj Karásek, asistoval #70 Marek Jedlička (3:0).
07:47
Branku družstva TROOPERS vstřelil #42 Marek Paulík, asistoval #83 Matěj Blažek (2:0).
06:34
Branku družstva TROOPERS vstřelil #70 Marek Jedlička, asistoval #96 Ondřej Trávníček (1:0).
05:59
Vyloučen hráč #12 Radim Dočekal družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za sekání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Kohoutek a Radek Šafář.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Znojmo LAUFEN CZ: brankář: Jakub Pechura; hráči v poli: Jan Ochman, Jan Janíček, David Sedláček, Libor Kuba, Radim Dočekal