0:4
2:1
- : -

BK REAL ROUDNICE n/L - Kralupy Wolves 3:11
15. Daniel Pilař, 47. Jiří Šolta, 52. Daniel Pilař - 1. Kristián Malík, 5. Jan Řehák, 10. Adam Kozel, 17. Marek Čejka, 18. Marek Čejka, 19. Marek Čejka, 22. Ondřej Diepolt, 31. Jan Suk, 35. Jan Suk, 39. Jakub Hájek, 44. Jan Suk; rozhodčí: Zdeněk Kamínek - Marek Pohunek; vyloučení: 3:7; využití: 0:1; diváků: 40; zásahy brankářů: Daniel Castrillo 19, Matěj Fišer 20 - Pavel Chmel 17; po třetinách: 1:6, 0:4, 2:1;
Komentář domácích Kára Ondřej (Trenér):
Dnešní zápas neproběhl podle představ . V první i druhé třetině jsme byli velmi pasivní a tak výsledek dopadl takto . Třetí třetinu jsme dokázali vyhrát, což je jako jediné pozitivem dnešního dne. Děkujeme všem divákům a přístí týden budeme lépe připraveni.
Komentář hostů Svoboda Jakub (Trenér):
Zápas hodnotím kladně, konečně jsme předvedli i defenzivní výkon. Škoda ztráty koncentrace ve 3 třetině. Děkujeme za zápas.
60:00
Střely ve 3. části: 7:15
60:00
59:50
Spektakulární zákrok domácího brankaře Matěje Fišera udržel stav utkání na 3:11
55:35
Vyloučen hráč #25 Jiří Šolta družstva BK REAL ROUDNICE n/L na 2 minuty za bránění ve hře.
54:45
Vyloučen hráč #10 Kristián Malík družstva Kralupy Wolves na 2 minuty za zdržování hry.
53:25
Po střele hráče číslo 92 domácího týmu Karpíšek David zvoní levá spodní tyč .
51:11
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #18 Daniel Pilař, asistoval #29 Jiří Hádek (3:11).
51:11
Po přihrávce hráče číslo 29 Hádek Jiří se gólově prosazuje již po druhé v dnešním utkáním roudnický ostrostřelec hráč číslo 18 Pilař Daniel .  Stav utkání 3:11
49:33
Jaroslav Jaroš velmi aktviní v třetí třetině, jak ofenzivně tak defenzivně,  takzvně leadership by example .
46:13
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #25 Jiří Šolta, asistoval #41 Jaroslav Jaroš (2:11).
46:13
První branku třetí třetiny týmu domácích vstřelil exkluzivním způsobem, kdy zakončil jednou rukou hráč číslo 25 Šolta Jiří, který vystartoval po svém vyloučení z trestné lavice a povedeným hero-ballem jej našel Roudnický Frank Lampard Jarda Jaroš a po této gólové kontribuci je stav utkání 2:11
45:00
Třetí třetina je zatím velmi nedisciplonavaná, kdy byl vyloučen hráč domácího i hostujícího družstva .
44:15
První branku v třetí trřetině vstřelil tým hostí v oslabení 5 na 3 po individuálním úniku hráče číslo 32 Suk Jan, který tak zkompletoval jako druhý hráč týmu Kralupy Wolwes v dnešním utkání hattrick. Asistoval mu hráč číslo 10 Malík Kristian.  Stav utkání 1:11
44:10
Vyloučen hráč #25 Jiří Šolta družstva BK REAL ROUDNICE n/L na 2 minuty za sekání.
43:48
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #32 Jan Suk, asistoval #10 Kristián Malík (1:11).
43:30
Vyloučen hráč #48 Jan Řehák družstva Kralupy Wolves na 2 minuty za hra rukou.
41:58
Vyloučen hráč #55 Lukáš Carvan družstva Kralupy Wolves na 2 minuty za nedovolené vrážení.
40:05
Úvodní buly třetiny končí ziskem balonu pro tým hostí .
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 8:20
40:00
39:13
Vyloučen hráč #61 Ondřej Diepolt družstva Kralupy Wolves na 2 minuty za nesportovní chování.
38:51
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #25 Jakub Hájek, asistoval #6 Petr Husťák (1:10).
34:54
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #32 Jan Suk, asistoval #46 Matyáš Metoděj Krahulec (1:9).
34:54
4. branku druhé třetiny hostujícího týmu vstřelil hráč číslo 32 Suk Jan po asistenci hráče číslo 46 Krahulec Matyáš Metoděj . Stav utkání 1:9
33:00
V čase 10:04 došlo ke střídání brankařů na straně domácích . Novým golmanem je hráč číslo 2 Fišer Matěj .
32:44
Domácí tým využil ani třetí přesilovou hru v utkání a tak stav utkání stále 1:8
30:44
Vyloučen hráč #48 Jan Řehák družstva Kralupy Wolves na 2 minuty za nesportovní chování.
30:04
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #32 Jan Suk, asistoval #98 Ondřej Šimon (1:8).
30:04
Střídání brankáře. Nový brankář #1 Matěj Fišer družstva BK REAL ROUDNICE n/L
30:04
Prvním vyloučeným hráčem týmu domácích je zatím jedinný střelec domácího týmu hráč číslo 18 Pilař Daniel na 2 minuty za  bránění ve hře a tak mají hosté první přesilovou hru v utkání, kterou v čase 10:04 zužitkoval hráč číslo 32 Suk Jan po asistenci hráče číslo 98 Šimona Ondřeje .  Stav utkání 1:8
28:30
Vyloučen hráč #18 Daniel Pilař družstva BK REAL ROUDNICE n/L na 2 minuty za bránění ve hře.
26:55
Daleko nosná střela Davida Karpíška od levé půlící čáry netrefila branku o zhruba 2 metry .
25:55
Po pohledné akce domácího týmu po ose Karpíšek - Jaroš - Cvekl - Šolta - Jaroš byl trefen pouze blok hostí .
21:42
První branku druhé třetiny vstřelil v oslabení tým hostí po ose Kristián Malík a zakončující Diepolt Ondřej . Domácí tým tak přesilovou hru neproměnil, avšak při ni inkasovsal . Stav utkání 1:7
21:41
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #61 Ondřej Diepolt, asistoval #10 Kristián Malík (1:7).
20:01
Úvodní buly druhé třetiny vyšla lépe pro tým hostí a tak získali balon . Tým domících však balon rychle vybojoval a usadil se v pásmu hostí.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 5:15
20:00
19:58
Vyloučen hráč #55 Lukáš Carvan družstva Kralupy Wolves na 2 minuty za bránění ve hře.
18:26
6. branku týmu hostí vsřelil hráč číslo 87 Čejka Marek a zkompletoval tak během 2 minut a 15 sekund hattrick a taktéž jako v předešlých dvou případech mu asistoval hráč číslo 25 Hájek Jakub, který zkompletoval hattrick asistencí . Stav utkání 1:6
18:25
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #87 Marek Čejka, asistoval #25 Jakub Hájek (1:6).
17:23
16:10
Během 1minuty a 14sekund vstřelili hosté 4. a 5. branku v utkání . Obě branky následovaly po ose asistující Hájek Jakub a zakončující Čejka Marek. Stav utkání 1:5
16:09
14:05
Po faulu týmu hostí na domácího kapitána číslo 11 Ondřeje Cvekla nařídili rozhodčí trestné střílení ve prospěch domácího týmu, které ekvibristickím zakončením proměnil hráč číslo 18 Pilař Daniel.  Stav utkání 1:3
14:04
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #18 Daniel Pilař z trestného střílení (1:3).
10:00
V polovině první třetiny se potřetí v utkání prosazuje tým hostí, kdy domácí brankář Castrillo Daniel pouze vyrazil střelu Petra Husťáka a dorážku si našel hráč číslo 5 Kozel Adam a navýšil náskok týmu hostí na 0:3
09:56
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #5 Adam Kozel, asistoval #6 Petr Husťák (0:3).
09:10
Domácí tým byl po celou dobu přesilové hry usazen v pásmu soupeře, avšak byl neefektvní v zakončení a stav utkání stále 0:2
07:10
Máme zde první přesilovou hru v utkání po vyloučení hráče týmu hostí číslo 87 Čejka Marek na 2 minuty za sekání .
07:05
Vyloučen hráč #87 Marek Čejka družstva Kralupy Wolves na 2 minuty za sekání.
04:28
V 5.minutě se prosadil znovu tým hostí a branku vstřelil hráč číslo 48 Řehák Jan  po asistenci hráče číslo 46 Krahulec Matyáš Metoděj. Stav utkání 0:2
04:27
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #48 Jan Řehák, asistoval #46 Matyáš Metoděj Krahulec (0:2).
04:15
V 5.minutě zvoní tyč po střele hostů .
00:52
První branku utkání vstřelil tým hostí po ose Řehák Jan a zakončující Kristián Malík .
Stav utkání 0:1
00:51
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #10 Kristián Malík, asistoval #48 Jan Řehák (0:1).
00:01
Vítáme vás u dnešního utkání divize mezi týmy BK REAL Roudnice a Kralupy Wolwes . Po první buly utkání na balonu domácí tým.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Zdeněk Kamínek a Marek Pohunek.
00:00
00:00
Line-up hostů Kralupy Wolves: brankář: Pavel Chmel; hráči v poli: Lukáš Carvan, Adam Kozel, Petr Husťák, Jakub Hájek, Marek Čejka
00:00
Line-up domácích BK REAL ROUDNICE n/L: brankář: Daniel Castrillo; hráči v poli: David Karpíšek, Jan Rott, Jiří Hádek, Daniel Pilař, Marcel Holíček