0:2
0:2
- : -

FBC DDM Kati Kadaň - FBC FAT PIPE Vipers Most 1:6
5. Lukáš Lukavec - 7. Karel Bednář, 10. Jan Braniš, 16. Jan Červenka, 24. Jan Braniš, 33. Michal Varšáni, 39. Jan Braniš; rozhodčí: Tereza Trávníčková - Tomáš Chleborád; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 67; zásahy brankářů: Jiří Grund 22 - Adam Semsch 22; po třetinách: 1:2, 0:2, 0:2;
45:00
Střely ve 3. části: 7:12
45:00
45:00
Po vynikajícím výkonu zůstávají dnes 3 body v Mostě
41:30
Brankář Mostu opět čaroval, když nadvakrát vytáhl jednoznačnou šanci mimo brankovou síť
38:39
Ve vlastním oslabení Beneš z obranného rohu nádherně našel nabíhajícího Braniše a ten dokonale zakončil protiútok.
38:38
Branku družstva FBC FAT PIPE Vipers Most vstřelil #71 Jan Braniš, asistoval #5 Jakub Beneš (1:6).
37:26
Vyloučen hráč #41 Jan Červenka družstva FBC FAT PIPE Vipers Most na 2 minuty za sekání.
35:45
Horák je dnes v defenzivních povinnostech opravdu nekompromisní a Kadanští si jen horko těžko budují prostor v útočném pásmu.
32:46
Branku družstva FBC FAT PIPE Vipers Most vstřelil #32 Michal Varšáni, asistoval #11 Karel Bednář (1:5).
32:15
Matura je dnes velmi dobře útočně naladěný, avšak jeho snaha zatím vychází naprázdno
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 10:9
30:00
29:30
Kadaňští posílají jednu střelu za druhou, ale brankář Mostu čaruje ve svém brankovišti.
23:35
 Braniš natáhl za půlkou a vyslal nádherný projektil přímo do šibenice.  Brankář jen marně pokročil rameny.
23:34
20:11
Tomáš Braum bláhovým odehráním balónku na zemi posílá svůj tým do oslabení
20:10
Vyloučen hráč #94 Tomáš Braum družstva FBC FAT PIPE Vipers Most na 2 minuty za hra na zemi.
15:51
Parádní začátek třetiny pro Vipers. Bednář našel milimetrovou přihrávkou Červenku a ten už jen uklízel do prázdné brány.
15:50
Branku družstva FBC FAT PIPE Vipers Most vstřelil #41 Jan Červenka, asistoval #11 Karel Bednář (1:3).
15:00
15:00
Střely v 1. části: 6:7
15:00
09:35
Vyloučen hráč #8 Jonáš Cicko družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za hra na zemi.
09:14
Branku družstva FBC FAT PIPE Vipers Most vstřelil #71 Jan Braniš, asistoval #97 Ondřej Matura (1:2).
06:15
Branku družstva FBC FAT PIPE Vipers Most vstřelil #11 Karel Bednář, asistoval #32 Michal Varšáni (1:1).
04:20
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #13 Lukáš Lukavec bez asistence (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tereza Trávníčková a Tomáš Chleborád.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC FAT PIPE Vipers Most: brankář: Adam Semsch; hráči v poli: Jakub Beneš, Jan Čech, Ondřej Matura, Vojtěch Vorlíček, Jan Braniš
00:00
Line-up domácích FBC DDM Kati Kadaň: brankář: Jiří Grund; hráči v poli: Aleš Pleskač, Jakub Brejcha, Lukáš Lukavec, Štěpán Rapek, Pavel Janský