1:1
2:3
- : -

1. FBK Eagles Orlová C - Torpedo Havířov B - Šumbark 4:5
2. Matyáš Pleva, 16. Matyáš Mlýnek, 29. Jakub Sasyn, 36. Ondřej Babiš - 7. Erik Šochman, 17. Marián Kloza, 30. Marián Kloza, 33. Marián Kloza, 35. Erik Šochman; rozhodčí: Adam Kiovský - Jakub Palowski; vyloučení: 0:3 + David Beneš 4 + OS + TDKU + Vít Komender OS; využití: 2:0; zásahy brankářů: Martin Siřinek ? - Tomáš Řeháček ?; po třetinách: 1:1, 1:1, 2:3;
36:00
35:47
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová C vstřelil #55 Ondřej Babiš, asistoval #8 Ondřej Kunčický (4:5).
35:27
Vyloučen hráč #81 Vít Komender družstva Torpedo Havířov B - Šumbark na 2 minuty za sekání.
35:27
Vyloučen hráč #81 Vít Komender družstva Torpedo Havířov B - Šumbark - osobní trest.
34:17
Branku družstva Torpedo Havířov B - Šumbark vstřelil #10 Erik Šochman, asistoval #90 Marián Kloza (3:5).
32:08
Branku družstva Torpedo Havířov B - Šumbark vstřelil #90 Marián Kloza, asistoval #10 Erik Šochman (3:4).
29:26
Branku družstva Torpedo Havířov B - Šumbark vstřelil #90 Marián Kloza z trestného střílení (3:3).
28:42
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová C vstřelil #19 Jakub Sasyn, asistoval #11 Matyáš Mlýnek (3:2).
24:33
Vyloučen hráč #55 David Beneš družstva Torpedo Havířov B - Šumbark na 2 minuty za nesportovní chování.
24:33
Vyloučen hráč #55 David Beneš družstva Torpedo Havířov B - Šumbark na 2+2 minuty za nesportovní chování.
24:33
Vyloučen hráč #55 David Beneš družstva Torpedo Havířov B - Šumbark - osobní trest.
24:33
Vyloučen hráč #55 David Beneš družstva Torpedo Havířov B - Šumbark do konce utkání.
24:00
24:00
16:54
15:07
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová C vstřelil #11 Matyáš Mlýnek, asistoval #12 Matyáš Pleva (2:1).
14:38
Vyloučen hráč #4 Ondřej Komender družstva Torpedo Havířov B - Šumbark na 2 minuty za sekání.
12:00
12:00
06:57
01:43
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová C vstřelil #12 Matyáš Pleva, asistoval #15 Tomáš Přeček (1:0).