0:3
2:0
- : -

Floorball Club FALCON - FBC Kutná Hora  5:6
2. Jiří Navrátil, 11. Daniel Budáč, 16. Šimon Bulvas, 60. Miloš Beer, 60. Šimon Bulvas - 5. Petr Listík, 8. Josef Chalupa, 19. Petr Listík, 32. Petr Vávra, 33. Jiří Schwarz, 35. Jiří Schwarz; rozhodčí: Jan Sysel - Štěpán Weber; vyloučení: 1:3; využití: 1:0; diváků: 50; zásahy brankářů: Pavel Malý 16 - Jaroslav Dlouhý 18; po třetinách: 3:3, 0:3, 2:0;
Komentář domácích Ších Jakub (Trenér):
Do zápasu jsme vstoupili aktivní hrou, která nás zdobila po celou první třetinu. Ve druhé třetině jsme si především nepohlídali rozehrávky soupeře v okolí naší branky, ze kterých jsme zbytečně inkasovali a soupeř se dostal do výhody. Snažili jsme se se zápasem ještě něco udělat, ale nedařilo se nám vstřelit gól, který by nás vrátil zpět do zápasu. Děkujeme Kutné Hoře za utkání a přejeme hodně štěstí do zbytku sezóny.
Komentář hostů Vokřál Jiří (Asistent trenéra):
Velmi důležité tři body. Od druhé třetiny nastoupil úplně jiný tým, než od začátku zápasu. Škoda jen konce, to bylo úplně zbytečné zdramatizování. Díky Falconům za zápas, hrají aktivní a náročný florbal, zasloužili by si více bodů v tabulce. Do konce sezóny jim přeju hodně štěstí, protože florbal umí pěkně. Díky za zápas.
60:00
Střely ve 3. části: 8:8
60:00
59:54
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #70 Šimon Bulvas bez asistence (5:6).
59:03
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #61 Miloš Beer, asistoval #97 Daniel Budáč (4:6).
58:18
Vyloučen hráč #30 David Sgall družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za bránění ve hře.
56:30
Falcon zahájil hru v šesti.
56:16
Timeout Floorball Club FALCON
44:45
Falcon nedokázal proměnit přesilovou hru 5 na 3 ani následných 5 na 4.
Stav zápasu je 3:6
42:45
Vyloučen hráč #13 Petr Vávra družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za špatné střídání.
41:11
Vyloučen hráč #7 Václav Rejna družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za hra bez florbalky.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 3:7
40:00
36:54
Trestné střílení družstva Floorball Club FALCON neproměnil #70 Šimon Bulvas.
34:01
Kutná Hora hraje na 110%
A Falcon bohužel na 80%

34:00
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #5 Jiří Schwarz, asistoval #23 Martin Hampl (3:6).
32:02
31:55
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #13 Petr Vávra, asistoval #5 Jiří Schwarz (3:4).
20:00
20:00
Střely v 1. části: 12:7
20:00
18:48
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #78 Petr Listík, asistoval #97 Antonín Tvrdík (3:3).
15:53
Střelu dorazil Bulvas a zvyšuje náskok na 3:1
15:52
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #70 Šimon Bulvas, asistoval #10 Martin Tůna (3:2).
10:17
Falcon krásnou kombinací dopravil míček do soupeřovi branky.
10:16
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #97 Daniel Budáč, asistoval #45 Petr Nejedlý (2:2).
08:47
Vyloučen hráč #97 Antonín Tvrdík družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
07:36
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #4 Josef Chalupa, asistoval #48 Jiří Petrásek (1:2).
04:33
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #78 Petr Listík, asistoval #9 Jan Martínek (1:1).
01:13
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #87 Jiří Navrátil, asistoval #88 Šimon Štěpán (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Sysel a Štěpán Weber.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Kutná Hora : brankář: Jaroslav Dlouhý; hráči v poli: Antonín Tvrdík, Ondřej Spurný, Roman Martínek, Jan Martínek, Petr Listík