3:2
3:1
- : -

TJ Centropen Dačice - Panthers Praha B U23 9:4
6. Filip Přikryl, 14. Tomáš Kubek, 19. Jan Pecha, 22. Filip Přikryl, 32. Jan Morávek, 40. Waldemar Vrba, 45. Filip Přikryl, 58. Jan Morávek, 60. Jan Morávek - 12. Jiří Hadamovský, 31. Jiří Hadamovský, 31. Daniel Škvor, 60. Christopher Matheson; rozhodčí: Josef Pařízek - Petr Kos; vyloučení: 3:0; využití: 0:0; diváků: 18; zásahy brankářů: Lukáš Vacuška 18 - Jan Buzík 19; po třetinách: 3:1, 3:2, 3:1;
Komentář domácích Černý David (Trenér):
Věděli jsme z prvního zápasu, že soupeř je nepříjemný, běhavý a technický a to se ukázalo, i když hráli Panteři jen v sedmi. Klobouk dolů před jejich výkonem. My jsme snesli přísnější měřítko až ve třetí třetině, kde jsme hráli tak, jak bychom se chtěli prezentovat. Děkujeme sedmi statečným (a gólmanovi) a šťastnou cestu domů.
Komentář hostů Škvor Daniel (Vedoucí):
7+1 statečných (tímto vyzívám všechny nemocné o brzké uzdravení) dokázalo být dvě třetiny více než vyrovnaným soupeřem. Škoda neproměněných šancí, gólmanovi z těch tyček snad ještě teď zvoní v uších. Speciální dík patří i rozhodčím, kteří konečně měli odpovídající kvalitu a zápas po dlouhé době dobře a bez problému zvládli. Příští týen nad už v plných. Speciální pozdrav do radlického kanclu, za chvíli jsme doma!
60:00
Střely ve 3. části: 9:10
60:00
59:35
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #16 Jan Morávek, asistoval #34 Pavel Gellner (9:4).
59:17
Branku družstva Panthers Praha B U23 vstřelil #30 Christopher Matheson, asistoval #44 Jiří Hadamovský (8:4).
59:00
Probíhá poslední minuta utkání.
57:44
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #16 Jan Morávek, asistoval #82 Tomáš Kubek (8:3).
44:54
Dačice v plném počtu.
44:18
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #33 Filip Přikryl, asistoval #55 Petr Novotný (7:3).
44:18
Filip Přikryl věnuje gól Natce Vrbové.
43:02
Tomáš Kubek v úniku nepřidal další branku
42:54
Vyloučen hráč #20 Radovan Kubek družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za nesportovní chování.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 10:6
40:00
39:21
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #87 Waldemar Vrba, asistoval #93 Vojtěch Bartoň (6:3).
39:00
Probíhá poslední minuta druhé části.
38:32
36:32
Vyloučen hráč #82 Tomáš Kubek družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za sekání.
31:58
30:51
Branku družstva Panthers Praha B U23 vstřelil #90 Daniel Škvor, asistoval #58 Přemysl Vávra (4:3).
30:34
Branku družstva Panthers Praha B U23 vstřelil #44 Jiří Hadamovský, asistoval #20 Jakub Žiška (4:2).
30:33
Dačice neustáli tlak a inkasují kontatkní branku.
21:38
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #33 Filip Přikryl, asistoval #36 Kryštof Budíček (4:1).
18:28
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #9 Jan Pecha, asistoval #20 Radovan Kubek (3:1).
17:24
Buzík drží svůj tým.
14:11
Vacuška vysvobodil Dačice z tlaku.
13:28
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #82 Tomáš Kubek, asistoval #55 Petr Novotný (2:1).
13:22
Kubek napálil tyčku. následně Buzík skluzem chytá pokus Gellnera.
12:25
Bartoňova střela do náruče Buzíka.
11:35
Branku družstva Panthers Praha B U23 vstřelil #44 Jiří Hadamovský, asistoval #58 Přemysl Vávra (1:1).
07:46
05:46
Vyloučen hráč #36 Kryštof Budíček družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
05:25
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #33 Filip Přikryl, asistoval #82 Tomáš Kubek (1:0).