0:1
1:4
- : -

F.A.T.R. Dubňany - TROOPERS Black 1:8
42. Michael Labuda - 1. Matěj Zahradník, 1. Vojtěch Mičulka, 7. Dominik Štafa, 20. Abdelrahman Elhadidy, 35. Jakub Mariánek, 37. Vojtěch Mičulka, 39. Matěj Zahradník, 43. Jakub Obr; rozhodčí: Jan Kouba - Dominik Papp; vyloučení: 1:0; využití: 0:2; zásahy brankářů: Petr Květoň ? - Jiří Šťastný 0; po třetinách: 0:3, 0:1, 1:4;
45:00
42:41
Branku družstva TROOPERS Black vstřelil #86 Jakub Obr bez asistence (1:8).
41:16
Branku družstva F.A.T.R. Dubňany vstřelil #10 Michael Labuda, asistoval #23 Adam Zlatník (1:7).
40:45
Timeout F.A.T.R. Dubňany
38:42
Branku družstva TROOPERS Black vstřelil #27 Matěj Zahradník, asistoval #22 Vojtěch Mičulka (0:7).
36:07
Branku družstva TROOPERS Black vstřelil #22 Vojtěch Mičulka, asistoval #88 Dominik Štafa (0:6).
34:58
Branku družstva TROOPERS Black vstřelil #65 Jakub Mariánek, asistoval #29 Jiří Šťastný (0:5).
30:00
30:00
19:06
Branku družstva TROOPERS Black vstřelil #97 Abdelrahman Elhadidy, asistoval #88 Dominik Štafa (0:4).
15:00
15:00
06:42
Branku družstva TROOPERS Black vstřelil #88 Dominik Štafa, asistoval #22 Vojtěch Mičulka (0:3).
05:38
Vyloučen hráč #10 Michael Labuda družstva F.A.T.R. Dubňany na 2 minuty za hrubost.
00:30
00:12
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Kouba a Dominik Papp.
00:00
00:00
Line-up hostů TROOPERS Black: brankář: Jiří Šťastný; hráči v poli: Karolína Gabrhelová, Štěpán Souček, Vojtěch Mičulka, Dominik Štafa, Lukáš Trnečka