3:2
1:0
- : -

BLACK ANGELS C DASTA - TJ Sokol Dobříš 6:3
4. Jakub Fišer, 14. Michael Chochol, 16. Lukáš Horák, 17. Lukáš Horák, 18. Jakub Fišer, 45. Jakub Vávra - 4. Michael Šiška, 18. Kamil Vondrák, 30. Jakub Brabec; rozhodčí: Marek Střída - Filip Novák; vyloučení: 3:4; využití: 2:1; diváků: 16; zásahy brankářů: Václav Beneš ? - Tomáš Šimek -4; po třetinách: 2:1, 3:2, 1:0;
45:00
44:47
Branku družstva BLACK ANGELS C DASTA vstřelil #46 Jakub Vávra, asistoval #5 Matěj Petrović (6:3).
42:07
Vyloučen hráč #5 Matěj Petrović družstva BLACK ANGELS C DASTA na 2 minuty za sekání.
41:06
Timeout TJ Sokol Dobříš
35:47
Vyloučen hráč #52 Lukáš Kohout družstva BLACK ANGELS C DASTA na 2 minuty za hra rukou.
30:00
30:00
29:54
Branku družstva TJ Sokol Dobříš vstřelil #12 Jakub Brabec, asistoval #13 Michael Šiška (5:3).
29:52
Vyloučen hráč #52 Lukáš Kohout družstva BLACK ANGELS C DASTA na 2 minuty za zdržování hry.
27:48
Vyloučen hráč #14 Michal Kolář družstva TJ Sokol Dobříš na 2 minuty za bránění ve hře.
17:40
Branku družstva TJ Sokol Dobříš vstřelil #75 Kamil Vondrák, asistoval #12 Jakub Brabec (5:2).
17:16
Branku družstva BLACK ANGELS C DASTA vstřelil #20 Jakub Fišer, asistoval #40 Lukáš Horák (5:1).
16:59
Branku družstva BLACK ANGELS C DASTA vstřelil #40 Lukáš Horák, asistoval #20 Jakub Fišer (4:1).
15:46
Branku družstva BLACK ANGELS C DASTA vstřelil #40 Lukáš Horák, asistoval #5 Matěj Petrović (3:1).
15:00
15:00
14:18
13:56
Branku družstva BLACK ANGELS C DASTA vstřelil #36 Michael Chochol, asistoval #20 Jakub Fišer (2:1).
13:33
Vyloučen hráč #13 Michael Šiška družstva TJ Sokol Dobříš na 2 minuty za sekání.
03:56
Branku družstva BLACK ANGELS C DASTA vstřelil #20 Jakub Fišer, asistoval #5 Matěj Petrović (1:1).
03:28
Branku družstva TJ Sokol Dobříš vstřelil #13 Michael Šiška z trestného střílení (0:1).
01:50
Vyloučen hráč #55 Michal Kolář družstva TJ Sokol Dobříš na 2 minuty za sekání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Marek Střída a Filip Novák.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol Dobříš: brankář: Tomáš Šimek; hráči v poli: Jakub Brabec, Lukáš Unger, Vojtěch Paul, Kamil Vondrák, Michael Šiška