2:3
2:0
- : -

Mocní Tuleni Podbořany - FD Teplice B 5:4
10. Daniel Mára, 16. Matěj Martinovský, 28. Ondřej Hanuš, 38. Jan Kučera, 40. Jan Čermák - 7. Lukáš Konárek, 26. Dan Becher, 28. Michal Novotný, 28. Lukáš Konárek; rozhodčí: David Scholz - Tomáš Chleborád; vyloučení: 2:2 + Michal Novotný 4; využití: 2:0; diváků: 23; zásahy brankářů: Aneta Švátorová ? - Matyáš Desenský ?; po třetinách: 1:1, 2:3, 2:0;
45:00
44:19
Vyloučen hráč #8 Tomáš Langer družstva FD Teplice B na 2 minuty za vysoká florbalka.
42:32
Timeout FD Teplice B
39:01
Branku družstva Mocní Tuleni Podbořany vstřelil #88 Jan Čermák, asistoval #29 Tomáš Kučera (5:4).
37:14
Branku družstva Mocní Tuleni Podbořany vstřelil #9 Jan Kučera, asistoval #8 Ondřej Molcar (4:4).
35:35
Vyloučen hráč #26 Michal Novotný družstva FD Teplice B na 2+2 minuty za hrubost.
30:00
30:00
27:30
Branku družstva Mocní Tuleni Podbořany vstřelil #15 Ondřej Hanuš, asistoval #8 Ondřej Molcar (3:4).
27:13
Timeout Mocní Tuleni Podbořany
27:13
Branku družstva FD Teplice B vstřelil #17 Lukáš Konárek, asistoval #94 Jan Veselý (2:4).
27:06
Branku družstva FD Teplice B vstřelil #26 Michal Novotný, asistoval #12 Tobiáš Tychler (2:3).
25:56
Branku družstva FD Teplice B vstřelil #69 Dan Becher, asistoval #1 Matyáš Desenský (2:2).
21:38
Vyloučen hráč #86 Petr Janáček družstva FD Teplice B na 2 minuty za sekání.
15:35
Branku družstva Mocní Tuleni Podbořany vstřelil #99 Matěj Martinovský, asistoval #14 Robert Sándor (2:1).
15:00
15:00
14:53
Vyloučen hráč #8 Ondřej Molcar družstva Mocní Tuleni Podbořany na 2 minuty za sekání.
13:22
Vyloučen hráč #99 Matěj Martinovský družstva Mocní Tuleni Podbořany na 2 minuty za hrubost.
09:46
Branku družstva Mocní Tuleni Podbořany vstřelil #16 Daniel Mára bez asistence (1:1).
06:56
Branku družstva FD Teplice B vstřelil #17 Lukáš Konárek, asistoval #8 Tomáš Langer (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Scholz a Tomáš Chleborád.
00:00
00:00
Line-up hostů FD Teplice B:
00:00
Line-up domácích Mocní Tuleni Podbořany: brankář: Aneta Švátorová; hráči v poli: Petr Havlík, Ondřej Hanuš, Jan Čermák, Martin Šefara, Ondřej Molcar