1:4
3:5
- : -

Předvýběr.CZ Florbal MB - FbŠ Bohemians DDM Praha 7 7:12
4. Ondřej Duben, 15. Ondřej Duben, 20. Michal Fišera, 34. Jakub Hart, 48. Kryštof Kostroun, 54. Jakub Šourek, 56. Jan Venera - 5. Šimon Batkovič, 10. Mário Ozimý, 20. Adam Václav Kyselka, 30. Mário Ozimý, 30. Šimon Taraba, 36. Jaroslav Petrák, 38. Mário Ozimý, 47. Jakub César, 47. Mário Ozimý, 50. Jaroslav Petrák, 57. Ondřej Kroužek, 59. Mário Ozimý; rozhodčí: David Bezucha - Michal Bezucha; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 58; zásahy brankářů: Matěj Veselý 20 - Miroslav Kovařík 24; po třetinách: 3:3, 1:4, 3:5;
Komentář domácích Šácha Martin (Trenér):
Od nás dnes velmi utrápený výkon ve všech směrech, takto se prezentovat určitě nechceme. Obrovské množství ztrát, soupeř vyhrál většinu osobních soubojů, takže pak můžeme těžko pomýšlet na lepší výsledek. Máme teď několik zranění, ale na to se nemůžeme vymlouvat naše výkony musí být lepší. Musíme se zvednout. Díky soupeři za zápas.
Komentář hostů Grega Jozef (Trenér):
V první třetině nedůrazný výkon z naši strany s množstvem chyb jak do obrany tak do útoku. Jakmile jsme od druhé třetiny začali plnit úkoly na hřišti podle game planu získali jsme v zápase navrch a odskočili i ve skóre. Ve třetí třetině se soupeř snažil zdramatizovat utkání, co jsme však nedopustili, takže dneska za tři body. Děkujeme soupeři za fér zápas.
60:00
Střely ve 3. části: 10:10
60:00
58:33
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #73 Mário Ozimý bez asistence (7:12).
58:33
Fišerův pokus o pokrytí prázdné branky neúspěšný. Ozimý navyšuje skóre na 7:12.
56:25
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #59 Ondřej Kroužek, asistoval #73 Mário Ozimý (7:11).
55:15
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #66 Jan Venera, asistoval #32 Tomáš Volovik (7:10).
53:44
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #33 Jakub Šourek, asistoval #82 Martin Feigl (6:10).
53:44
Po několika promarněných šancích domácích Šourek úspěšně zakončuje.
52:19
Pužman další ostrou střelou zkouší Kovaříka.
50:20
I na druhé straně cinká tyčka - tentokrát od Šourka.
49:24
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #77 Jaroslav Petrák, asistoval #73 Mário Ozimý (5:10).
49:24
Klasická akce Ozimý - Petrák. Bohemka tak přidává svůj desátý gól.
49:18
Kroužkovi cinká tyčka.
47:52
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #14 Kryštof Kostroun, asistoval #33 Jakub Šourek (5:9).
47:52
Kostroun se trefuje z otočky - pod levou ruku Kovaříka.
47:32
Šourek míjí branku.
46:14
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #73 Mário Ozimý, asistoval #59 Ondřej Kroužek (4:9).
46:01
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #13 Jakub César, asistoval #16 Tomáš Fryš (4:8).
46:01
Bohemka už vede o 4 branky. O další gól se postaral César, přesnou střelou za záda domácího gólmana.
45:12
Fišera z otočky opět nepřesný.
43:50
Fišera na druhé straně taktéž přestřeluje.
43:16
Bílek pálí vysoko nad.
42:12
Veleba svou prudkou střelou prověřuje Veselého pozornost.
40:00
40:00
Úvodní buly třetí třetiny vyhrává tým hostí.
40:00
Střely ve 2. části: 10:9
40:00
39:42
Feigl pozlobil Kovaříka svou ostrou střelou.
37:59
37:59
Hattrick si připisuje Ozimý. Vymetá pravý horní roh branky Veselého.
37:22
Boleslav stále drží tempo hry.
35:29
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #77 Jaroslav Petrák bez asistence (4:6).
35:29
Petrák bere další akci na sebe - navyšuje skóre na 4:6.
34:28
Hra má velmi vysoké tempo.
33:21
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #97 Jakub Hart, asistoval #33 Jakub Šourek (4:5).
33:21
Zmatek před brankou Bohemky uklidňuje Hart, doklepává balonek za záda Kovaříka.
32:19
Boleslavskou akci zakončuje Pužman - Kovařík vyráží.
29:33
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #41 Šimon Taraba, asistoval #13 Jakub César (3:5).
29:33
Na rozdíl dvou branek zvyšuje Taraba.
29:17
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #73 Mário Ozimý, asistoval #77 Jaroslav Petrák (3:4).
29:17
Boleslav po ubráněném oslabení dostává další branku od Bohemky. O vedení hostujícího týmu se zasluhuje Ozimý.
27:00
Vyloučen hráč #82 Martin Feigl družstva Předvýběr.CZ Florbal MB na 2 minuty za nedovolené vrážení.
27:00
Bohemka si zahraje svou první přesilovou hru.
26:17
Ozimý tečuje balonek do ruky Veselého.
25:01
Taraba u mantinelu v souboji s Pužmanem - balonek pro domácí.
23:47
Faulovaný Špaček si vynutil výhodu pro domácí.
23:21
Kroužek vysílá jedovatou střelu nad Veselého.
21:15
Nepovedené střely na obou stranách hřiště - prvně od domácího Kostrouna, poté od Bílka z Bohemky.
20:00
20:00
Úvodní buly druhé třetiny vyhrává tým domácích.
20:00
Střely v 1. části: 11:12
20:00
19:55
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #11 Adam Václav Kyselka, asistoval #73 Mário Ozimý (3:3).
19:55
Bohemka drží tempo s Bolkou. Pět vteřin před koncem první třetiny dorovnává skóre na 3:3.
19:34
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #5 Michal Fišera, asistoval #33 Jakub Šourek (3:2).
19:34
Šourek rychlou přihrávkou před brankou hostí hledá Fišeru, ten úspěšně zakončuje.
17:01
Fryš prověřuje Veselého svou střelou z blízka.
14:49
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #31 Ondřej Duben, asistoval #14 Kryštof Kostroun (2:2).
14:49
Druhý boleslavský gól přidává Duben, ve spolupráci s Kostrounem.
13:09
Hendrychovu prudkou střelu z půlky hřiště blokuje připravený Petrák.
12:19
Kostroun zachraňuje zmatek před Veselým.
09:51
09:51
Bohemka jde do vedení. Petrák - Ozimý, nahrávka od mantinelu přímo před domácí branku.
07:38
Fišera přestřeluje.
06:14
Dobře rozehranou akci domácích zastavuje špatně zpracovaná přihrávka na Kostrouna.
05:45
Hendrychovu akci vpřed přerušuje hostující Batkovič.
04:54
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #97 Šimon Batkovič, asistoval #96 Daniel Grézl (1:1).
04:54
Batkovič trefuje levý horní roh Veselého branky.
03:52
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #31 Ondřej Duben bez asistence (1:0).
03:52
Duben připisuje první domácí gól, v akci 2 na 1 - úspěšný.
02:44
Ozimý zkouší pozornost Veselého svou první prudkou střelou.
01:23
Špaček od mantinelu vysílá prudkou střelu na Kovaříka.
00:43
V první šanci domácí Hart, po vybojovaném balonku od Pužmana.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Bezucha a Michal Bezucha.
00:00
00:00
Line-up hostů FbŠ Bohemians DDM Praha 7: hráči v poli: Daniel Grézl, David Veleba, Jakub César, Šimon Batkovič, Lukáš Vašíček
00:00
Line-up domácích Předvýběr.CZ Florbal MB: brankář: Matěj Veselý; hráči v poli: Ondřej Pužman, Martin Feigl, Michal Fišera, Jakub Šourek, Jakub Hart
00:00
Krásné sobotní odpoledne, vítejte na dnešním utkání mezi týmy Předvýběr.CZ Florbal MB a FbŠ Bohemians DDM Praha 7. Všem divákům přejeme příjemnou zábavu!