65:00
Střely v prodloužení: 1:1
62:09
62:09
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #88 Jan Natov, asistoval #7 Milan Tomašík (4:3).
62:09
Tomašík se schoval za branku Beneše a počkal na uvolnění Natova, který mezi rukou brankáře Sparty a tyčkou jeho svatyni trefuje přesně.
61:38
V kombinaci už teď hosté, zatím bez většího ohrožení Bauera.
61:15
Beneš po zákroku odchází z branky na střídačku kvůli nějaké závadě na brankářské masce.
61:11
Natov znovu vyzkoušel pozornost Beneše, ale rána letí mimo branku.
60:36
Křenek si pomohl faulem proti Tomašíkovi, následovat bude rozehrávka domácích.
60:00
60:00
Nyní už začíná pětiminutové prodloužení, které hrají pouze 3 hráči každého týmu v poli.
60:00
Střely ve 3. části: 5:4
60:00
59:57
Natov posledním pokusem základní hrací doby míjí.
59:42
Branka není kvůli aktivnímu pohybu nohou hráče Bolky uznána a pokračovat se bude za stavu 3:3.
59:41
Domácí trefují přesně, ale rozhodčí ihned ukazuje, že branka nebude platit.
58:55
Tomašík od mantinelu pouze do blokující obránce.
58:43
Sládek s míčkem za Benešovou brankou, jenže nikdo se spoluhráčů ho v útoku nepodpořil.
57:38
Na polovině domácích tlak hostujících hráčů, kteří však následně odcházejí střídat, a kombinaci tak začnou znovu z vlastní části hřiště.
57:05
Bauer přesně zasahuje proti vyložené šanci Sparty.
56:23
Na obou stranách už jde s blížícím se koncem třetí třetiny vidět i opatrnost do rozehrávky.
55:41
Akce Bolky, ale znovu v cestě stojí položená hokejka bránícího hráče.
55:03
Pruner trefuje pouze blokujícího soupeře.
54:35
Kozák skoro z rohu odehrál míček a vedle Bauera zvonila tyč.
53:08
Rozehrávka pro domácí, kteři se ihned usazují na útočné polovině.
52:46
V kombinaci teď hráči Sparty.
52:12
Únik hostí, ale ke střele nedošlo.
51:10
I v polovině poslední třetiny drží mladobolesvalští hráči balónek a čekají na skulinku v obraně soupeře.
49:55
Beneš po jedné z šancí domácích vůbec nevědel, kam se odrazil míček.
49:05
Košir z šanci netrefuje branku.
48:30
Bína od mantinelu, ale jeho střele chyběla razance a pro Beneše nečinila větší potíže.
47:37
Domácí teď podrželi jedno střídání míček na svých čepelích, aby trochu uklidnili hektické tempo třetiny.
47:05
Hra momentálně ve velmi vysokém tempu, šance se střídají na obou stranách.
46:57
Natov z dálky pouze do Beneše.
46:33
Čermák po teči Zakonova netrefuje.
46:14
Sparty zkouší vysoký tlak a málem z toho byla nebezpečná situace.
45:14
Bartoš v problémech, ale vybojoval rozehrávku a odchází střídat.
44:45
Série nepřesností na obou stranách, nakonec Zakonov vypálil nad branku.
43:54
Domácí v držení balónku, ale nepřichází větší ohrožení Beneše.
43:14
A nyní znovu Košir, tentokrát od mantinelu.
42:51
Košir vyzkoušel pozornost Bauera.
42:00
Kozák zachytil míček, jenže jeho pětka už byla dlouho na hřišti, a tak odchází střídat.
40:40
V první akce této hrací části Tomašík promachuje.
40:02
Třetí třetinu začnou na balónku po úspěšné buli domácí.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 5:6
40:00
39:29
Hráči Sparty nyní drží míček na vlastní polovině a jakoby čekali na konec třetiny.
38:23
Křenkova rána z dálky orazítkovala obránce Bolky.
37:44
Curneyho pověstný backhand minul branku domácích.
36:53
Na jedné straně Tomašík, kterém míček po střele zůstal na čepeli, na straně druhé v úniku Čermák, jenže nezamířil přesně.
36:11
Tokoš teď při návratu do obrany předběhl všechny na hřišti a zachránil tím situaci pro svůj tým.
35:43
Gruber se po mantinelu prodral až do střely a chybělo jen málo k 4. vstřelené brance Mladé Boleslavi.
34:59
Další akce Sparty také nekončí v brance.
33:42
Akci hostujícího týmu kazí až položená hokejka před Bauerem.
32:51
Napadající Čermák usazen na hrací plochu, z následné střely Tomašíka nepřichází vedení domácích.
31:42
Curney spolu s Juhou a Bartošem v brejkové situaci, jenže jejich soupeři se stačili včas vrátit.
30:41
Čermák sekl do Punčochářovy hokejky, rozehrávat budou teď mladoboleslavští.
29:58
A i po vystřídání zatím Křenek stále pouze před brankářem Benešem.
29:10
Domácí drží rozehrávající pětici hostí na vlastní půlce hřiště.
28:04
Sparťanský přízemní pokus nakonec mohl ohrozit Bauera, jenže trefuje pouze jeho položenou nohu.
27:36
Sládek z velice ostrého úhlu míří o něco málo nad branku.
26:37
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #22 Robert Košir, asistoval #6 Dominik Bartoš (3:3).
26:37
Suchánek už vyběhl z trestné lavice, ale hosté znovu srovnávají.
26:04
Na míčku Gruber, který na své polovině šetří vteřiny z početní nevýhody.
25:29
Domácí zatím zatlačeni v oslabení hluboko v obraně, zatím ale nepřišlo ohrožení Bauerovy branky.
24:34
Vyloučen hráč #12 Patrik Suchánek družstva Předvýběr.CZ Florbal MB na 2 minuty za nedovolené vrážení.
24:34
Juhův pokus sám na Bauera končí v rohu, jelikož mu utekl míček.
24:34
V následném souboji Suchánek poslal Juhu mimo hřiště a uvidíme přesilovou hru Sparty.
23:59
Zouzal hledal na druhé straně volného Košira, jenže trefil pouze hokejku obránce.
23:15
Šebek vypálil ze strany, Beneš si připisuje přesný zákrok.
22:21
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #77 Lukáš Punčochář, asistoval #20 Martin Tokoš (3:2).
22:21
Čermák obrán u mantinelu o míček, z následné akce rozehrané Natovem se k zakončení dostal Punčochář a posílá úřadující mistry znovu do vedení.
21:30
Přízemní nához z obranné poloviny hostí až před Bauera, jenže Čermák s touto možností vůbec nepočítal.
20:30
Juha se ještě natahoval po míčku, ale byl zastaven Suchánkem nedovoleně a Sparta tedy zůstane v útoku.
20:02
Na úvodní buli druhé třetiny úspěšnější hráči pražského týmu.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 5:2
20:00
19:58
Zaváhání hostí v posledních vteřinách třetiny mohl potrestat Zakonov, ale jeho backhandový pokus trefuje pouze Beneše.
19:40
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #81 Matěj Čermák, asistoval #87 Michal Kareš (2:2).
19:40
Čermák plní úkol a po přesné střele, která končí až za Bauerem je stav 2:2.
19:05
Sládek úspěšně vytlačuje soupeře svým napadáním až na jejich vlastní polovinu.
18:28
Pražský tým chce do konce třetiny dorovant stav utkání a předvádí to v útoku i teď.
18:12
Na druhé straně Bína ostře zastaven Prunerem.
17:50
Kozák v rohu útočné poloviny fauloval, míček zamíří na čepele Bolky.
17:04
Suchánek si přdržel Košira za dres a bude z toho rozehrávka pro hosty.
16:14
Zouzal z Koširem znovu ohrozili domácí branku, jenže ani nyní nevede tato šance k vyrovnání.
15:16
Nyní však nebezpečná akce před Bauerem, ale Juhův konečný pokus nezamířil do branky.
13:40
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #66 Matyáš Krebner, asistoval #17 Jakub Bína (2:1).
13:40
Po pohledné souhře v podání třetího útoku domácích si svůj první boleslavský gól v Superlize připisuje předsezónní posila Krebner.
12:45
Obranné duo hostí Bartoš, Kareš mají s rozehrávkou pod tlakem zatím velké problémy.
12:05
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #3 Daniel Šebek, asistoval #12 Patrik Suchánek (1:1).
12:05
Vedení hostí netrvalo dlouho a je znovu srovnáno, trefuje se Šebek.
11:58
Suchánek vzduchem nepřesně na Zakonova, ale následný souboj stihl doběhnout.
11:23
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #40 Jiří Curney bez asistence (0:1).
11:23
Nyní tu máme první branku, kterou střílí právě exboleslavský Jiří Curney, když "padáčkem" překonává Bauera.
10:30
Suchánek proti dvěma hráčům Sparty, ale balónek končí mimo hřiště a hrát budou hosté.
09:07
Kareš znovu rozehrával a znovu byl obrán o míček Sládkem, který našel před brankou Tomašíka. Beneš stále drží stav 0:0.
08:26
Mladoboleslavští drží míček na svých čepelích a čekají na chybu v obranném bloku hostí.
07:11
Zakonov se vydal vpřed, kde ho zastavil hned dvojblok bránících soupeřů.
06:29
Nyní už Bartoš, který čeká na vystřídání svého týmu a následně rozehrává akci Sparty.
05:42
Kareš znovu napadán útočníky domácích, tentokrát neudržel balónek.
04:46
Krebnerův pokus z úhlu, Beneš si připisuje přesný zákrok.
04:24
Košir po chybě Tokoše vyrazil vpřed, ale před střelou mu míček na čepeli poskočil.
03:45
Bauer si nyní svým fotbalovým zákrokem vysloužil potlesk přítomných diváků.
02:45
Pruner dlouhou nahrávkou po mantinelu hledal Juhu a Sparta se dostává do tlaku na útočné polovině.
01:58
Kareš napadán Bínou, nakonec však včas rozehrál na svého spoluhráče.
00:50
Na hřišti se nyní objevuje i nejproduktivnější hráč Sparty-Jiří Curney, který ještě v minulé sezóně sbíral body za Bolku.
00:23
Zakonov v prvním střídání vyzkoušel střelu po zemi z dálky, ale netrefuje.
00:02
Hned na úvod na buli úspěšnější domácí, kteří se ujímají míčku.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Dolanský a Vojtěch Sýkora.
00:00
00:00
Line-up hostů ACEMA Sparta Praha: brankář: Martin Beneš; hráči v poli: Dominik Bartoš, Robert Košir, Marek Zouzal, Matěj Čermák, Michal Kareš
00:00
Line-up domácích Předvýběr.CZ Florbal MB: brankář: Lukáš Bauer; hráči v poli: Patrik Suchánek, Filip Zakonov, Milan Tomašík, Michal Sládek, Daniel Šebek
00:00
Vítáme Vás u online přenosu z utkání mezi Předvýběr.CZ Florbal MB proti pražské Spartě. Jedná se o zápas mezi týmem ze 3. a 5. pozice tabulky Livesport Superligy.
00:00
Ve hře bude dnes hned několik stříbrných účastníků nedávného MS ve Švýcarsku. Dojde například na brankářský souboj reprezentačního dua Bauer/Beneš.