1:0
6:2
- : -

ASK Orka Čelákovice - FbC Hradec Králové 9:7
13. Jan Zoufalý, 16. Jan Sedlák, 24. Ondřej Špalek, 43. Jakub Seibert, 47. Marek Korych, 48. Daniel Bárta, 50. Marek Korych, 59. Petr Němeček, 60. Jakub Seibert - 4. Vojtěch Nosek, 5. Ondřej Souček, 5. Filip Hušek, 7. Jiří Unzeitig, 10. Adam Hušek, 42. Lukáš Kašpar, 56. Filip Hušek; rozhodčí: David Hejzlar - Martin Kněžík; vyloučení: 2:3; využití: 2:1; diváků: 34; zásahy brankářů: Vojtěch Nockin 20 - Ondřej Bárta 19; po třetinách: 2:5, 1:0, 6:2;
Komentář domácích Bajer Martin (Asistent trenéra):
Vlažnou hrou na začátku první třetiny jsme dali hostům pětibrankový náskok. Naštěstí jsme pak přidali, vrátili se do zápasu, postupně jsme náskok smazali a dovedli zápas k vítězství. Děkuji soupeři za hezký zápas a našim klukům za nasazení a koncovku.
Komentář hostů Pokorný Tomáš (Trenér):
Dnešní utkání již sneslo vcelku přísné měřítko. Trochu nám uškodil skvělý začátek do zápasu a začala nám v některých okamžicích vypadávat koncentrace v utkání. Tím jsme bohužel soupeře pustili do utkání. Konec utkání již byl otevřený na obě strany a soupeř jej zvládl lépe. Tímto mu gratuluji a jdeme znovu máknout do tréninku, ať jsme na derby připraveni!
60:00
Střely ve 3. části: 13:12
60:00
59:55
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #92 Jakub Seibert bez asistence (9:7).
58:24
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #85 Petr Němeček, asistoval #29 Jan Sedlák (8:7).
58:24
Teď se Němeček z podobné pozice nemýlil
58:00
Němeček po křižné přihrávce si musel balonek srovnat a to ho stálo cenné vteřinky, trefuje pouze masku brankaře
55:58
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #74 Filip Hušek, asistoval #33 Milan Koubek (7:7).
49:37
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #31 Marek Korych, asistoval #91 Jan Zoufalý (7:6).
49:21
Hra je nyní opravdu nahoru dolu
48:41
Orka v brejku 3 na 1. Nedává gól. Na druhou stranu hned brejk 2 na 1. Nockin vytěsnil balonek na břevno
47:04
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #19 Daniel Bárta, asistoval #29 Jan Sedlák (6:6).
47:04
Fanoušci, kteří přišli až nyní nemusí vůbec smutnit, jelikož skóre utkání je stejné jako na začátku, tedy nerozhodné
46:01
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #31 Marek Korych, asistoval #23 Daniel Korych (5:6).
46:01
Bratrská souhra zafungovala a rozdíl skóre je tak nejtěsnější co může být
45:23
Po dlouhé vyčkávané se hráčům Orky povedlo přečíst rozehrávku Hradce a po krásné kombinaci, na jejímž konci byl Kramel mijí branku
42:51
42:51
Balonek po odražení skákal a skákal velkým brankovištěm, až doskákal do branky
41:08
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #5 Lukáš Kašpar, asistoval #74 Filip Hušek (3:6).
41:08
Tak takovýto začátek 3. třetiny určitě nebyl v pokynech domácího trenéra
40:55
Po střetu ve velkém brankovišti leží Nockin bezvládně na zemi. Což je signál pro jeho náhradníka Petra Šotolu, aby se začal rozcvičovat
37:28
Hra je přerušena z důvodu ležícího Hradeckého hráče u mantinelu, doufáme, že to nebude nic vážného.
35:27
Kolářovo gesto fair-play teď ocenila celá hala potleskem. Tohle je to co dělá sport sportem
34:50
Remeš po přihrávce od Korycha D. jednoruč netrefil odkrytou branku
32:37
Zoufalý se snažil dostat balonek zpod Bárty, neúspěšně
29:15
Remeš baseballovým úderem od mantinelu sice trefil branku, ale v ní už od začátku utkání sedí Bárta, který se nechal trefit
28:20
Zadák teď jako poslední hráč zachytil průnikovou přihrávku, po které mohl jít Hradec do brejku
26:27
Doutnáč teď opravdu na hřišti nechává všechno
24:32
Skvělý zákrok hostujicího brankáře posouzen jako malá domů. Orka bude mít standartku ze zajímavé pozice
23:20
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #9 Ondřej Špalek, asistoval #85 Petr Němeček (3:5).
22:44
Vyloučen hráč #47 Adam Hušek družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za sekání.
22:44
Přesilovou hru si ve 2. třetině vyzkouší i Orka
21:35
Tichý za sebou nechal balonek a Nockin musel vytáhnou skvělý zákrok
20:49
Vyloučen hráč #12 Daniel Goll družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za sekání.
16:56
Vyloučen hráč #53 Ondřej Souček družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za opakované přestupky.
16:56
Souček dvakrát během chvíle zboural hráče Orky u mantinelu a jde si za odměnu odpočinou k našemu stolku
15:36
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #29 Jan Sedlák, asistoval #85 Petr Němeček (2:5).
13:49
Vyloučen hráč #92 Štěpán Heger družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za sekání.
12:50
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #91 Jan Zoufalý, asistoval #92 Jakub Seibert (1:5).
12:50
Zoufalý není spokojený s výsledkem utkání a pokládá základní kámen k obratu
12:21
Orka je ve většině soubojů důraznější, o tom vypovídá i počet odpískaných faulů ve prospěch Hradce
11:33
První střela Hradce v tomto utkání, která nekončí brankou. Tyč!
09:51
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #47 Adam Hušek, asistoval #53 Ondřej Souček (0:5).
09:51
Po řadě odrazů se balonek dostal na hokejku Huška a ten měl před sebou jednoduchý úkol.
08:39
Vyloučen hráč #23 Daniel Korych družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
07:40
Situaci 3 na 2 Doutnáč vyřešil přihrávkou do soupeřovy nohy
06:21
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #19 Jiří Unzeitig, asistoval #33 Milan Koubek (0:4).
06:06
Po ostrém střetu Seiberta na polovině hřiště se dostal do šance Zoufalý, trefil pouze hostujicího brankáře.
04:41
Minuta hrůzy pro Orku
04:40
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #74 Filip Hušek, asistoval #92 Štěpán Heger (0:3).
04:04
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #53 Ondřej Souček, asistoval #9 David Krása (0:2).
03:22
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #97 Vojtěch Nosek, asistoval #47 Adam Hušek (0:1).
03:22
První vážné nebezpečí Hradce stačilo, aby jsme tu měli změnu stavu utkání.
02:39
Orka je zatím v utkání aktivnější a většinu času tráví na soupeřově polovině

01:08
Nahození na Bártovu branku tečoval Korych D., balonek minul branku o pár centimetrů
00:54
V první minutě se na balonku vystřídaly oba celky.
00:01
Úvodní bully vyhráli hosté
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Hejzlar a Martin Kněžík.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Hradec Králové: brankář: Ondřej Bárta; hráči v poli: Filip Nerad, Vojtěch Nosek, Adam Hušek, Vít Heger, Michal Rolín
00:00
Line-up domácích ASK Orka Čelákovice: brankář: Vojtěch Nockin; hráči v poli: Ondřej Tichý, Daniel Goll, Jan Kolář, Václav Kramel, Jakub Doutnáč