2:2
2:1
0:1

Sokol Brno I EMKOCase Gullivers - FBC Letka Toman Finance Group 5:6p
11. Štěpán Kouřil, 24. Jiří Suchomel, 27. Václav Černoch, 48. Ondřej Valeš, 50. Ondřej Valeš - 13. Ondřej Čech, 13. Martin Sedláček, 24. Jan Hranický, 36. Martin Sedláček, 59. Martin Sedláček, 61. Jan Vojáček; rozhodčí: Martin Both - Vladimír Černín; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; diváků: 55; zásahy brankářů: Matyáš Krupa 17 - Tomáš Petr 11; po třetinách: 1:2, 2:2, 2:1, 0:1;
65:00
Rozhovory s nejlepšími hráči a trenéry naleznete ZDE.
65:00
Střely v prodloužení: 1:1
60:27
60:27
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil #22 Jan Vojáček, asistoval #36 Jiří Šincl (5:6).
58:05
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil #73 Martin Sedláček z trestného střílení (5:5).
56:50
Smíša je úplný lifesaver, chyběla tak setina a Hubl by se byl dostal ke střele.
54:44
Lukin Dvořák dnes Letku ke gólu prostě nepustí, dává do toho srdíčko.
52:46
Domácí ubránili oslabení, ale hosté jsou pořád na míčku.
50:36
Vyloučen hráč #21 Jiří Suchomel družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za sekání.
49:18
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #37 Ondřej Valeš, asistoval #89 Tomáš Foret (5:4).
47:30
Valíček zametl nabídku od Toma Foreta do prázdné kasy a máme srovnáno.
47:19
45:13
Ondra Valda zkusil přehodit obránce protějšího týmu, ale trefil jej do hlavy.
41:54
Černoch pokoušel Petra na bližší tyčce. Brankář hostů pozorný.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 5:7
40:00
37:32
Bouška si po Škvařilově crossu obkroužil 3 hráče Letky, ke skórování se nedostal.
35:30
Sedláček svoji branku pěkně oslavil, jeho symbol ale nikdo nejspíš nepochopil.
35:09
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil #73 Martin Sedláček, asistoval #9 Daniel Filip (3:4).
34:24
Škvařil si krásně umyl Sedláčka a passnul to Černochovi, který nejspíš omylel špičkou čepele odpáli bálónek až do outu.
32:55
Krupu přiklopili zástupci obou týmů. Pak ale hrdě vytáhl a ukázal míček divákům.
31:05
Venca Černoch přestřelil, ale stahovačka pěkná.
28:05
Zbořil vysekl míček z houští až na Valdu, ten na Suchomela, Tomáš Petr zasahuje.
26:46
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #23 Václav Černoch, asistoval #11 Adam Bouška (3:3).
25:55
Hráč letky nahrál mantinelu, ten mu náhru nevrátil a ze střídačky vyskočili dva další hráči zároveň - přésa pro Gulls.
25:48
Vyloučen hráč #18 Simon Georg Mahla družstva FBC Letka Toman Finance Group na 2 minuty za špatné střídání.
24:50
Bouška hasí akci hostí pádem na brankové čáře.
24:01
Dvořák si obhodil bránícího hráče a posílá gólovku na připraveného Suchomela ve velkém brankovišti.
23:50
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #21 Jiří Suchomel, asistoval #70 Lukáš Dvořák (2:3).
23:28
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil #12 Jan Hranický, asistoval #15 Ondřej Čech (1:3).
20:00
20:00
Střely v 1. části: 4:10
20:00
18:54
Konečně se probouzí i místní fandové, ale akci prvního útoku to gól nepřineslo.
17:57
Tom Foret opakovaně přečetl taktiku protějšího týmu jako knížku.
14:20
Protiútok Letky zachránil Majk Šmíd, ten brněnský o pár vteřin později golman Petr a Bouška spadl před jeho kolena.
12:30
Ihned po přesilovce šla Letka napdat a jsou z toho dva góly v devíti vteřinách.
12:29
12:20
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil #15 Ondřej Čech, asistoval #36 Jiří Šincl (1:1).
12:02
Brněnský zdeno Chára čapnul pass hostí a vyhazuje lobíkem ven
11:31
Vyloučen hráč #75 Radek Novotný družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za sekání.
10:14
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #47 Štěpán Kouřil, asistoval #98 Martin Kadlec (1:0).
09:34
Cross z rohu na zakončujícího Blanu vytěsnil hokejově Krupa svým betonem.
06:52
Protiútok Letky zastavil až těsně před brankovou čarou Valeš.
06:10
Domácí úspěšně pressují a získávají míček.
05:10
Pollak na rozehrávce neví a nemá komu. Nakonec to skončilo pasem dopředu a ztrátou míčku.
02:03
Kadlec zachycuje skoro až tygřím skokem rozehrávku hostí, ti si míček berou zpět do vlastních rukou.
00:01
Úvodní buly vyhrávají hosté
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Both a Vladimír Černín.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Letka Toman Finance Group: brankář: Tomáš Petr; hráči v poli: Jiří Šincl, Ondřej Čech, Jan Hranický, Vojtěch Blana, Jan Vojáček
00:00
Line-up domácích Sokol Brno I EMKOCase Gullivers: brankář: Matyáš Krupa; hráči v poli: Radek Novotný, Václav Černoch, Adam Bouška, David Novák, Martin Karpíšek
00:00
Dobrý večer všem příznivcům kvalitního florbalu, vítáme vás u utkání 15. kola 1. ligy mužů.