2:7
1:5
- : -

Panthers Praha B U23 - FBC DOŠWICH MILEVSKO 6:15
7. David Polcar, 9. David Polcar, 11. Ondřej Bouška, 22. David Polcar, 27. Tomáš Marhefka, 57. Přemysl Vávra - 2. Petr Dolejš, 14. Lukáš Trojáček, 18. Václav Strouhal, 21. Matěj Doubek, 27. Daniel Hrůza, 28. Adam Černý, 31. Jakub Loskot, 32. Václav Strouhal, 35. Martin Dolejš, 36. Matěj Doubek, 44. David Kolář, 46. Matěj Doubek, 49. Lukáš Trojáček, 53. Matěj Doubek, 55. Petr Dolejš; rozhodčí: David Rousek - Ondřej Sochůrek; vyloučení: 2:2; využití: 0:1; diváků: 24; zásahy brankářů: Pavel Chlup 15 - Miloš Kahoun 14; po třetinách: 3:3, 2:7, 1:5;
Komentář domácích Sysel Jan (Trenér):
První půlku zápasu si troufám říct že jsme byli lepším týmem. Bohužel po ni přebral iniciativu soupeř a my už se na nic nezmohli. Na druhou stranu nikdo asi nečekal že zabodujeme.
Komentář hostů Jiřík Marek (Vedoucí):
Dneska jsme nehráli na třetiny ,ale spíš na půlky. První půlku jsme se dost hledali,tahali jsme balonky a neměli žádnej důraz. Druhou půlku přišel jiný tým. Začali jsme to rychleji dávat od hokejky,dostali chut do zápasu a celkově i tempo. Děkuji soupeři který předvedl bojovný výkon a ukazál ,že je to takovej černý kůn soutěže. A také musím poděkovat naším fanouškům ,kteří si za námi udělali výlet do Prahy. JEDEME DÁL DOŠWICH MILEVSKO <3
60:00
Střely ve 3. části: 7:12
60:00
57:50
Vyloučen hráč #29 Adam Černý družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za blokování florbalky.
56:39
Branku družstva Panthers Praha B U23 vstřelil #2 Přemysl Vávra, asistoval #71 Adam Šroubek (6:15).
55:49
Vypadá to, že zápas už je rozhodnutý. Stále si můžou hráči zvýšit kanadské bodování.
54:35
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #22 Petr Dolejš, asistoval #15 Lukáš Trojáček (5:15).
52:15
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #43 Matěj Doubek, asistoval #58 Jakub Loskot (5:14).
50:42
Domácí brankář předvedl skvělý zákrok.
48:55
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #15 Lukáš Trojáček, asistoval #22 Petr Dolejš (5:13).
45:48
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #43 Matěj Doubek, asistoval #29 Adam Černý (5:12).
43:21
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #60 David Kolář, asistoval #31 Miloš Kahoun (5:11).
43:21
Milevsko se ujímá vysokého vedení a pro domácí tým to nevypadá vůbec dobře. Stav utkání 5:11.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 5:9
40:00
35:37
34:29
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #82 Martin Dolejš, asistoval #15 Lukáš Trojáček (5:9).
31:50
Timeout Panthers Praha B U23
31:50
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #3 Václav Strouhal, asistoval #9 Daniel Hrůza (5:8).
30:47
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #58 Jakub Loskot, asistoval #43 Matěj Doubek (5:7).
27:11
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #29 Adam Černý bez asistence (5:6).
26:40
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #9 Daniel Hrůza, asistoval #60 David Kolář (5:5).
26:15
Branku družstva Panthers Praha B U23 vstřelil #70 Tomáš Marhefka, asistoval #60 John Adam Hodek (5:4).
22:33
Oba týmy přispěli brankou do své kanady. Stav utkání 4:4.
21:34
Branku družstva Panthers Praha B U23 vstřelil #52 David Polcar, asistoval #58 Pavel Chlup (4:4).
20:38
20:00
20:00
Střely v 1. části: 8:9
20:00
19:36
Trestné střílení družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO neproměnil #82 Martin Dolejš.
19:36
Domácí bránkář nezaostal a drží Panthers v zatím nerozhodném utkání.
17:49
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #3 Václav Strouhal, asistoval #64 Tomáš Odložilík (3:3).
17:49
Došwich dorovnává Panthers gólem z dorážky. Stav utkání 3:3.
16:07
Zbrklý výhoz přes půlku domácího bránkáře.
13:06
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #15 Lukáš Trojáček, asistoval #29 Adam Černý (3:2).
13:06
Hostující tým využil šanci v přesilové hře. Stav utkání 3:2.
11:22
Vyloučen hráč #52 David Polcar družstva Panthers Praha B U23 na 2 minuty za hra na zemi.
10:40
Branku družstva Panthers Praha B U23 vstřelil #61 Ondřej Bouška, asistoval #60 John Adam Hodek (3:1).
10:40
Ondřej Bouška navyšuje brankový náskok na 3:1.
08:21
Branku družstva Panthers Praha B U23 vstřelil #52 David Polcar, asistoval #42 Jáchym Hlaváč (2:1).
08:21
Polcar dává branku ve hře 4 na 4.
07:33
Vyloučen hráč #60 John Adam Hodek družstva Panthers Praha B U23 na 2 minuty za nedovolené vrážení.
06:50
Vyloučen hráč #73 Jan Keyzlar družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za bránění ve hře.
06:12
Branku družstva Panthers Praha B U23 vstřelil #52 David Polcar, asistoval #71 Adam Šroubek (1:1).
06:12
Domácí tým dorovnává soupeře. Stav utkání 1:1
05:47
Zatím je zápas velmi vyrovnaný a oba týmy poměřují síly.
01:30
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #22 Petr Dolejš, asistoval #82 Martin Dolejš (0:1).
01:30
Milevsko otevírá skóre střelou do pravého horního rohu. Stav utkání 0:1
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Rousek a Ondřej Sochůrek.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC DOŠWICH MILEVSKO: brankář: Miloš Kahoun; hráči v poli: Patrik Plocha, Adam Černý, Jakub Loskot, Matěj Doubek, Jan Keyzlar
00:00
Line-up domácích Panthers Praha B U23:
00:00
Vážení diváci, z důvodu zpozdění minulého programu se utkání posouvá o 25 minut, v 55 začínáme.