0:4
- : -
FD Teplice

FD Teplice - Kanonýři Kladno 0:6
4. Martin Pešta, 16. Matěj Mach, 32. Jan Karafiát, 34. Matěj Půček, 38. Matěj Půček, 44. Michal Douša; rozhodčí: Matyáš Ehm - Marek Schober; vyloučení: 3:0; využití: 0:0; diváků: 41; zásahy brankářů: Zdeněk Pošík 16 - Lukáš Hekl 9; po třetinách: 0:1, 0:1, 0:4;
45:00
Střely ve 3. části: 4:9
45:00
44:38
Vyloučen hráč #73 Matyáš Drobný družstva FD Teplice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
43:47
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #72 Michal Douša, asistoval #33 Tobiáš Volf (0:6).
42:31
Timeout Kanonýři Kladno
37:44
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #31 Matěj Půček bez asistence (0:5).
33:25
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #31 Matěj Půček, asistoval #65 Matěj Mach (0:4).
31:37
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #25 Jan Karafiát, asistoval #17 Hynek Špaček (0:3).
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 3:7
30:00
24:31
Vyloučen hráč #17 Ondřej Rejcha družstva FD Teplice na 2 minuty za sekání.
20:46
Vyloučen hráč #9 Jaroslav Vojíř družstva FD Teplice na 2 minuty za bránění ve hře.
15:33
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #65 Matěj Mach, asistoval #17 Hynek Špaček (0:2).
15:00
15:00
Střely v 1. části: 2:6
15:00
03:13
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #74 Martin Pešta, asistoval #77 Jan Blažek (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Matyáš Ehm a Marek Schober.
00:00
00:00
Line-up hostů Kanonýři Kladno: brankář: Lukáš Hekl; hráči v poli: Ondřej Zábranský, Hynek Špaček, Matěj Půček, Matěj Mach, Jakub Veselý