0:2
- : -
FBC Hranice

FBC Hranice - Torpedo Havířov 1:7
8. Jiří Vraj - 3. Jakub Vilím, 17. Dominik Mrowiec, 20. Martin Kutáček, 21. Jakub Holeš, 29. Dominik Mrowiec, 57. Adam Feber, 59. Jakub Mikulok; rozhodčí: Tomáš Humeňanský - Michal Minařík; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 60; zásahy brankářů: Jakub Kosar 16 - Martin Zapletálek 12; po třetinách: 1:3, 0:2, 0:2;
Komentář domácích Rada Matěj (Trenér):
Zápas začal vlažně, poslední třetina už byla dobrá. Byli jsme si vědomi kvalit soupeře, které soupeř předvedl ve hře dopředu, nicméně obranná čast byla slabší a my ji prostě nedokážeme využít a s jedním gólem obránce se vyhrávat nedá. Je na nás lehká deka, nicméně nic nevzdáváme. Vstupujeme do druhé poloviny sezóny a stále věříme že nastavený cíl splníme. Děkujeme soupeři a hlavně našim divákům, že nás stále podporují!
Komentář hostů Pěgřimek Lukáš (Trenér):
Klasické venkovní utkání začlo tím, že jsme navlíkli lyžařské oblečení a odsekali rampouchy u nosu. Zhruba prvních 10 deset minut jsme se dostávali z hibernace a pak dostali hru pod kontrolu. Dneska jsme však do obrany neměli takovou kvalitu jako v předchozích zápasech a byť je skóre jednoznačné, výsledek se nerodil vůbec lehce. Mrzí nás neproměňené šance. Děkuji soupeři za zápas, divákům za návštěvu a posílám narozeninový pozdrav do Bohumína.
60:00
Střely ve 3. části: 5:4
60:00
59:36
Vyloučen hráč #77 Dominik Folwarczný družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za sekání.
58:49
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #86 Jakub Mikulok, asistoval #17 Jakub Holeš (1:7).
58:30
Hranice opět v 6 teď několikrát ohrozili branku soupeře.
56:55
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #88 Adam Feber, asistoval #77 Dominik Folwarczný (1:6).
56:28
Hranicícm se hra v šesti moc nedaří. Kosar musí předvádět své běžecké schopnosti. Jako golman je dobrý běžec.
55:57
Hranice to zkoušejí v 6
55:36
Timeout FBC Hranice
53:38
Spousta nepřesností brzdí Hranice v dotahování skóre.
50:43
Hranice ve třetí třetině hrají zatím vyrovnanou partii, ale ke gólu to nevede.
47:14
Kosar ve třetí třetině předvádí neskutečné zákroky.
43:03
Zatím žádná střela nedoputovala až ke golmanovi. Vše končí na těle obětavých hráčů.
39:50
Další Mikelův pokus zastavuje famózní Zapletálek.
38:40
Fantastickým zákrokem golman hostí podržel svůj tým.
37:35
Obrázek hry se moc nemění. Havířov útočí, Hranice brání.
33:20
Kosar výkopem mimo brankoviště zachránil celou situaci.
31:09
Pohledná kombinace Hranic končí jen v boční síťce havířovské branky.
28:23
Po dalším inkasovaném gólu se Hranice probouzí k lehčímu náporu.
28:12
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #52 Dominik Mrowiec, asistoval #66 Marián Kloza (1:5).
27:30
Andrýskovo dělo z půlky lapil golman hostí.
26:01
Kušner z vyložené šance, jen do Skyboxu.
25:06
Havířov s přehledem kontroluje hru. Breaky, kterými Hranice v první části hrozily, vymizely.
22:30
Hranice oproti první třetině se snaží víc útočit, díky čemuž se Havířov často dostává do přečíslení.
20:44
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #17 Jakub Holeš, asistoval #73 Kamil Peřka (1:4).
20:44
V přečíslení 3na1 dvě přihrávky hraničtí zblokovali, po třetí přihrávce Holeš skoŕuje.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 3:9
20:00
19:21
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #69 Martin Kutáček, asistoval #88 Adam Feber (1:3).
16:51
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #52 Dominik Mrowiec z trestného střílení (1:2).
16:51
Zmatky před hranickou bránou končí trestným střílením hostí.
12:56
Škoda, že se Hranicím nedaří finální přihrávka, mohly jít do vedení
11:56
Zajímavé odrazy doputovaly málem až do Kosarovy sítě.
07:25
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #46 Jiří Vraj, asistoval #94 Lukáš Novosad (1:1).
07:25
Vraj srovnává pěkně umístěnou střelou z půlky.
06:20
Držení míčku zatím pro Havířov, Hranice jsou nebezpečné pouze z breakových situací.
04:48
Andrýsek se dostal ke střele, málem zaskočil golmana hostů, který zatím nemá moc práce.
02:21
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #25 Jakub Vilím, asistoval #42 Tobiáš Zipser (0:1).
02:21
Kosar první střelu Vilíma pouze vyrazil před sebe, Havířov dorážkou otevírá dnešní skóre.
01:53
Z rohu rozehrávající Havířov pouze odevzdal míček domácím Hranicím.
00:52
Opatrný začátek z obou stran.
00:01
Dobrý den, vážení diváci, vítáme Vás u dnešního online zápasu mezi FBC Hranice a Torpédo Havířov.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Humeňanský a Michal Minařík.
00:00
00:00
Line-up hostů Torpedo Havířov: brankář: Martin Zapletálek; hráči v poli: Kamil Peřka, Ondřej Kučera, Jakub Vilím, Jakub Holeš, Tobiáš Zipser
00:00
Line-up domácích FBC Hranice: brankář: Jakub Kosar; hráči v poli: Tomáš Andrýsek, Štěpán Potsch, Tomáš Václavík, Ondřej Dobeš, Jan Grygar