1:0
2:0
- : -

TJ Sokol Jaroměř - Prague Tigers 4:1
7. Daniel Kroupa, 30. Milan Sucharda, 51. Daniel Kroupa, 54. Milan Sucharda - 4. Vojtěch Kučera; rozhodčí: Michal Reczai - Tadeáš Sidenberg; vyloučení: 4:3; využití: 1:0; diváků: 94; zásahy brankářů: Jiří Veinfurter 27 - Pavel Dundr 17; po třetinách: 1:1, 1:0, 2:0;
Komentář domácích Balcar Roman (Vedoucí):
Na dnešní výhru za tři body jsme se velmi nadřeli. Rozhodnutí přišlo až ve třetí třetině, kdy se nám podařilo ubránit oslabení 4 na 3 bez inkasované branky a v následné přesilovce jsme skórovali a odskočili ve vedení. Zbytek třetiny jsme kontrolovali  a nakonec zaslouženě vyhráli. Děkujeme soupeři za utkání a divákům za mohutné povzbuzování.
Komentář hostů Janů Lukáš (Vedoucí):
Dnes velmi bojovné utkání ve, kterém jsme i přes vícero šancí vstřelily jen 1 gol a na jeden gol se ve florbale nevyhrává.
60:00
Střely ve 3. části: 7:11
60:00
59:30
Na poslední půl minutu zbytečně získal tým domácích oslabení.
59:27
Vyloučen hráč #26 Daniel Škeřík družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za nedovolené vrážení.
59:00
Právě probíhá poslední minuta zápasu a my vidíme divoké skoky a střely u brány domácích, se silnou a brutální vervou útočíví Prahy.
58:30
Jaroměř podruhé rozehrává balónek, však po získané střele má Praha, která hraje bez golmana, ale jen krátce.
58:00
Jaroměř rozehráva v pravém dolním rohu a hned a hned by chtěla hrát, ale hostí chtěli timeout.
57:32
Timeout Prague Tigers
57:00
Vydíme další dva větší přestupky, rozhodčí přitvrďují. Praha útočí, ale díky rychlému a brilantně sehranému obehrávání Jaroměře strácí míček.
56:11
Vyloučen hráč #71 Daniel Kroupa družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za bránění ve hře.
56:00
Na tento zápas shlíží z tribun 94 diváků. Děkujeme!!!
55:00
Jaroměř útočí a snaží se u mantinelu obehrát hostí, ale vidíme že u mantinelu je lepší Praha.
54:32
Vyloučen hráč #91 Šimon Masár družstva Prague Tigers na 2 minuty za sekání.
53:44
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #23 Milan Sucharda, asistoval #71 Daniel Kroupa (4:1).
53:30
Kučera vojtěch zpracovává na středu u branky soupeře míček, ale je zfaulován a tak vzniká standartní situace před brankou pro Jaroměř.
51:00
Jaroměř po třetím gólu neusíná na vavřínech a rychle útočí, bohužel však má tým hostí moc pevnou obranu a tak se nic neděje.
50:07
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #71 Daniel Kroupa, asistoval #23 Milan Sucharda (3:1).
49:48
Jaroměř útočí, ale silným sekem Pražského obránce letí míček úplně mimo.
49:47
Vyloučen hráč #67 Dominik Šimáně družstva Prague Tigers na 2 minuty za sekání.
49:00
Heřmanský Thomas střílí rychlou, zvučnou a leteckou střelu, ale mimo hřiště.
47:00
Masár šimon získává balónek za brankou Jaroměře a pokouší se rychlou otočkou kolem brány obehrát golmana.
46:00
Domácí zas a znova útočí, ale pohotoví Pražané odráží střelu a útočí. Golman Jaroměře, ale nohama chytá tuto pozemní střelu.
45:00
Miček zase splaskl nad váhou hráče týmu hostí, jenž byl lehce zfaulován.
44:30
Rozepře a hádky pokračují. Právě vidíme úžasnou obehrávku Michala Nožička, která byla zakončena nepovedenou střelou.
43:00
Můžeme vidět rozepře a fyzycké útoky za brankou hostí mezi Danielem Škeříkem a Dominikem Šimáně následovanou hrubostí Vojtěcha Výborného.
42:56
Vyloučen hráč #24 Vojtěch Výborný družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za hrubost.
42:33
Vyloučen hráč #26 Daniel Škeřík družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za hrubost.
42:33
Vyloučen hráč #67 Dominik Šimáně družstva Prague Tigers na 2 minuty za hrubost.
41:00
Rozwpře mezi rozhodčím a pražským hráčem skončila rázným ukončením a pokárání a mi můžeme bez obav sledovat útok Jaroměř.
40:01
Poprvé a naposledy získává úvoddní buly Prague Tigers.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 6:11
40:00
39:30
Stejně jako v minulé třetině je v poslední minutě u míčku spíše Jaroměř a mi vydíme ostré situace a rychlé přebíhání.
39:00
Novák adam se dostal do vyhrocené situase se Škeříkem Danielem. Rotací padá na záda a odnáší si bolestivý úraz. Vše bylo čisté.
38:30
Masár Šimon je bouchnut a zfaulován, balónek získávají Pražané.
38:00
Pravá standartka pro Jaroměř u jejich brány proměňují vyhrocené situace u brány soupeře a potom znova.
36:30
Útočící tým domácích se snaží rychle obehrát tým hostí, ale nedaří se jim to.
36:00
Prague Tigers útočí a předvádí fenomenální práci s balonkem.
34:30
Jaroměřští rozehrávají z levého rohu u svojí branky, ale přihrávka vyvršila do šlápnutí na balónek a do standartní situace z pravého rohu u brány domácích pro Jaroměř.
32:00
Hofman Jiří u levého rohu branky soupeře získáva míček posílá ho před branku hostí do zmatky a doufá ve šťastný výsledek, ten se však díky bleskurychlosti Pražského golmana nedostavil.
30:30
Ryclost a pohotovost Jaroměře se znova projevila při obraně kde dokázali bleskurychle reagovat a sebrat balónek.
29:55
Vidíme skvělé individuální zakončení Milana Sucharda.
29:54
29:30
Fišer Šimon z Prahy ve vzniklém zmatku před bránou domácích přihrává Adamu Nováku, který ale nespracuje balónek.
29:00
Síla Pražanů se zase projevila, díky skvělému bránění a sebrání míčku břed svoji brankou.
28:00
Kavan Vilém padá před brankou domácích, nejspíš díky menšímu dvojitému zfaulování ze strany Jaroměře.
25:30
Útočící Jaroměř strácí míček, ale díky dobrámu golmanu Veinfurterovi Jiří se nic nestalo.
24:00
Hejcman marek vede míček u pravého mantinelu, na druhé půlce rychle nahrává za sebe před branku, ale Kavan Vilém získává míček a útočí.
23:00
Praha má za svojí brankou, kde však nezůstává dlouho a útočí, avšak díky menším faulíkům míček rozehrává Jaroměř.
22:30
Další standartka pro domácí, i tu však nepromění, hostí získávají balónek a útočí.
22:00
Jaroměř rozehrává u svojí branky rychle postupuje vstříct brance soupeře. Kde dostává standartku, kterou ale nepromění.
21:00
Sledujeme Pražský útok, kterému nechybí ani slía a údernost, ale rychlost.
19:45
V poslední minutě Jaroměř útočí, ale bez výsledku. Nestrácí ale na elánu a zběsile míří k bráně. Prahy však brání dokonale.
18:30
Tým hostí útočí, ale kvůli menšímu přestupku domácí rozehrávají. Rychle se ale hra mění a my vydíme silný útok Prahy.
17:30
Prague Tigers zrovna brání a snaží se Jaroměři sebrat míček, ta se ale snaží jen a pouze vystřelit, po chvíli ale Jaroměř stratí míček a hostí útočí.
16:30
Jaroměř rozehrává a s brilantními přihrávkami se rychle dostává na druhou půlku, kde je ale míček vypíchnut a končí mimo hřiště.
15:00
Masár Šimon z Prahy získává nedopatřením míčšk před bránou soupeře a střílí, míček ale skončí mimo hřiště.
15:00
Tým domácích útočí, ale obrana hostí je jako kámen a ne a ne ji prostřelit.
14:00
Michal Nožička zíkáva míček z rafinované zpětné přihrávky Jaroměře a střílí, bohužel bez výsledku.
13:00
Tým hostí útočí, ale nemají to snadné na svohjí půlce musí bojovat s dotěrným útokem Jaroměře.
11:00
I tady se to neobejde bez sprostých poznámek, ale rozhodčí si z toho nic nedělají a hra může pokračovat.
09:00
Sucharda Milan z Jaroměře běží na bránu, ale díky skvělému golmanu a obraně hostí získávají míček hostí a běží na bránu.
07:00
Z pravého rohu u brány hostí rozehrává Prahy a my vidíme rychlý útok s trochou faulíků ze strany Jaroměře.
06:21
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #71 Daniel Kroupa bez asistence (1:1).
06:21
Právě střílí Daniel kroupa z Jaroměře. Střela letí do prostřed brány a proléta golmanovi pod rukou.
05:30
Pravý obránce, Šimáně Dominik, nestíhá dobrzdit rychlý útok Jaroměře a padá za mantinel na zeď, trenér ale rázně řerne že hrát bude, tak hraje.
03:08
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #15 Vojtěch Kučera, asistoval #81 Martin Hort (0:1).
03:08
Mohli jsme vidět krásnou přihrávky od Horty na střed, přímo na Vojtěcha Kučeru, který i přez famózní obranu Jaroměře dává gól.
02:00
Kavan Vilém rozehrává u levého rohu brány soupeře, přihrává z bránu, kde už čeká obránce Jaroměře a vybojovává míček.
01:00
Sledujeme útok hostí a taktizování obou týmů.
00:01
Prvního buly se zmocnil tým TJ Sokol Jaroměř, kteří vyrazili vstříct brance soupeře (Prague Tigers).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Reczai a Tadeáš Sidenberg.
00:00
00:00
Line-up hostů Prague Tigers: brankář: Pavel Dundr; hráči v poli: Vilém Kavan, Jakub Manek, Thomas Heřmanský, Šimon Fišer, Adam Novák
00:00
Line-up domácích TJ Sokol Jaroměř: brankář: Jiří Veinfurter; hráči v poli: Daniel Škeřík, Filip Krigovský, Tomáš Hejzlar, Daniel Kroupa, Milan Sucharda