1:2
1:2
- : -

FBC Pitbulls Kolín - FBC Slavia Praha 3:7
19. Zdeněk Vavřina, 23. Zdeněk Vavřina, 44. Filip Pletka - 10. Matěj Fulín, 10. Martin Fojtík, 12. Martin Fojtík, 26. Antonín Štička, 28. Martin Fojtík, 53. Ondřej Otáhal, 56. David Laho; rozhodčí: Martin Preclík - Jan Brejcha; vyloučení: 5:0; využití: 0:0; diváků: 35; zásahy brankářů: Aleš Moc 45 - Tomáš Koval 36; po třetinách: 1:3, 1:2, 1:2;
Komentář domácích Cícha Petr (Vedoucí):
Dramatické utkání, které muselo bavit. Konečně jsme zlepšili důraz a střídačka žila a zurčela. Bohužel na body to nestačilo, ale je to, věřím, pozitivní signál do dalších zápasů. Sezóna se sice nevyvíjí dobře, ale s podobnými výkony body určitě přijdou.
Komentář hostů Otáhal Ondřej (Trenér):
Dnes zasloužené vítězství, ikdyž jsme místy měli s houževnatým soupeřem velké starosti. Některé pasáže za nás byly velmi dobré, a výborně do zápasu vstoupil 3 útok, který nám ve třetí třetině hodně pomohl zvládnout závěr zápasu. Děkujeme soupeři, rozhodčím a divákům za zápas a přejeme klukům z Kolína nějaké ty bodíky v příštích zápasech, protože si je zaslouží.
60:00
Střely ve 3. části: 9:16
60:00
57:12
Timeout FBC Slavia Praha
57:12
Vyloučen hráč #41 Vítězslav Malínský družstva FBC Pitbulls Kolín na 2 minuty za hrubost.
55:21
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #16 David Laho, asistoval #26 Jakub Procházka (3:7).
52:21
Vyloučen hráč #7 Zdeněk Vavřina družstva FBC Pitbulls Kolín na 2 minuty za sekání.
52:04
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #33 Ondřej Otáhal, asistoval #4 Martin Fojtík (3:6).
48:55
Kolín již poněkolikáté v přesilovce statečně brání
47:24
Vyloučen hráč #66 Tomáš Humpolák družstva FBC Pitbulls Kolín na 2 minuty za sekání.
43:33
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil #27 Filip Pletka, asistoval #10 Jan Dus (3:5).
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 17:20
40:00
38:53
Vyloučen hráč #9 Josef Sadil družstva FBC Pitbulls Kolín na 2 minuty za sekání.
34:07
Vyloučen hráč #27 Filip Pletka družstva FBC Pitbulls Kolín na 2 minuty za sekání.
28:54
Zápas plyne stále stejně. Šancí hojně, těží z nich pouze hosté
27:39
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #4 Martin Fojtík, asistoval #69 Michael Pitek (2:5).
25:53
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #10 Antonín Štička, asistoval #4 Martin Fojtík (2:4).
22:08
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil #7 Zdeněk Vavřina, asistoval #75 Marek Reithar (2:3).
20:00
20:00
Střely v 1. části: 13:16
20:00
18:34
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil #7 Zdeněk Vavřina, asistoval #12 Jan Vobořil (1:3).
16:40
Pěkná kombinace hráčů Slavie, ovšem hráč, na kterého zírala úplně prázdná brána této šance nevyužil
11:30
Máme tu pasáž zápasu, ve které se hra přelévá z jedné strany na druhou, ovšem z toho těží Slavia
11:20
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #4 Martin Fojtík bez asistence (0:3).
09:57
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #4 Martin Fojtík, asistoval #33 Ondřej Otáhal (0:2).
09:33
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #71 Matěj Fulín, asistoval #44 Radek Kubala (0:1).
07:00
Můžeme sledovat atraktivní utkání plné šancí na obou stranách...
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Preclík a Jan Brejcha.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Slavia Praha: brankář: Tomáš Koval; hráči v poli: Michael Pitek, Filip Bílek, Antonín Štička, Ondřej Otáhal, Martin Fojtík
00:00
Line-up domácích FBC Pitbulls Kolín: brankář: Aleš Moc; hráči v poli: Václav Klepal, Marek Reithar, Jan Vobořil, Tomáš Humpolák, Zdeněk Vavřina