3:2
5:1
- : -

FBŠ ATT Gorily Plzeň - Florbal Jindřichův Hradec 12:5
3. Filip Tábořík, 10. Matěj Surák, 12. Ondřej Hlinovský, 14. Ondřej Budek, 22. Kryštof Lehečka, 25. Filip Tábořík, 38. Tomáš Pour, 42. Ondřej Budek, 43. Ondřej Budek, 53. Ondřej Hlinovský, 55. Kryštof Lehečka, 60. Matěj Živčák - 10. Jan Šimic, 20. Michal Hřebíček, 31. Jan Cihlář, 36. Jan Cihlář, 59. Filip Šimek; rozhodčí: Jaroslav Němeček - Lukáš Hajšman; vyloučení: 2 + Ondřej Budek 4:4; využití: 3:1; diváků: 44; zásahy brankářů: Martin Lenárt 11, Vojtěch Šimůnek 8 - Jakub Rytíř 33; po třetinách: 4:2, 3:2, 5:1;
Komentář domácích Vandák Jakub (Vedoucí):
Utkání se kvůli konečnému výsledku zdá jednoznačné, nicméně Jindřichův Hradec je skutečně nepříjemný soupeř proti kterému je nutno odehrát celý zápas bez výpadku koncentrace. To se nám dnes podařilo a proto slavíme další domácí výhru. Díky soupeři za zápas a fanouškům za podporu!
Komentář hostů Prokýšek Jiří (Trenér):
Bohužel zase zápas v kterém nás sváží zbytečné chyby a z toho laciné branky. Jen bojovnost na takto kvalitní tým nestačí. Gratulujeme soupeři
60:00
Střely ve 3. části: 14:9
60:00
59:59
Konec zápasu.
59:28
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #16 Matěj Živčák, asistoval #64 Ondřej Hlinovský (12:5).
59:28
Ještě jednu branku přidává hráč domácích Matěj Živčák
59:00
Běží poslední minuta třetí třetiny.
58:09
Branku družstva Florbal Jindřichův Hradec vstřelil #17 Filip Šimek, asistoval #9 Jan Šimic (11:5).
58:09
Po pěkné kombinaci a výměně přihrávek vykoupal hráč Šimek domácího brankáře.
54:17
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #13 Kryštof Lehečka, asistoval #17 Matěj Surák (11:4).
54:17
Přesilovka proměněna po výměně přihrávek, kdy se Lehečka rozhodl konečně zkusit vystřelit.
53:39
Nyní Pour opět orazítkoval tyčku
53:20
Domací kombinují, ale zatím neohrozili branku hostů
52:48
Vyloučen hráč #8 Patrik Holý družstva Florbal Jindřichův Hradec na 2 minuty za hra rukou.
52:48
Hráč hostů zahrál rukou a vyfasoval dvouminutový trest.
52:28
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #64 Ondřej Hlinovský, asistoval #46 Filip Tábořík (10:4).
52:28
Kombinace Tábořík Hlinovský a je to další gól do branky hostů.
50:56
Hra v plném počtu.
50:45
Domáci dobře brání a nepouští hosty k ničemu
49:40
Do protiútoku během přesilovky se dostal Hlinovský, na golmana hostů ovšem nevyzrál.
48:56
Vyloučen hráč #49 Adam Hašek družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň na 2 minuty za držení.
48:56
Faul domácího hráče Haška. 2 minuty držení.
48:47
Budek se vydává sám do protiútoku a je sám v útočném pásmu. Vymodlil si na sebe alespoň faul a domací budou zahrávat standartku
48:08
Souboj o míček za brankou domácích vyhravají Gorily a utíkají do protiútoku.. bohužel nic z toho není
47:08
Pour nyní orazítkoval tyčku a opět trochu probudil publikum.
46:56
Hrajeme dlouho bez přerušení, ale nic zamavého se neděje.
44:02
Nyní se krásně vrátil Hejduk a zabránil tak jasné brance hostů.
42:41
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #11 Ondřej Budek, asistoval #17 Matěj Surák (9:4).
42:41
Další gól Budka, tektokrát po přihrávce Suráka.
42:33
Vracíme se do starých kolejí, Gorily kombinují a útočí, Jindřichův Hradec hrozí z protiútoků
41:14
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #11 Ondřej Budek, asistoval #49 Adam Hašek (8:4).
41:14
Ryclý protiútok domácích a je z toho gól. Budek zvyšuje náskok.
40:40
Hosté vlítli to poslední třetiny jako uragán a kontrolují nyní hru a tahrozili několika šancemi.
40:01
Do branky domacích nastupuje Vojtěch Šimůnek. Věříme a doufáme, že se jedná jen o taktický tah a nejde o žádné zranění Lenárta.
40:00
Střídání brankáře. Nový brankář #31 Vojtěch Šimůnek družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň
38:44
Hosté opět zahrozili protiútokem, ale přestřelili.
37:45
Na dnešní zápas si našlo cestu do hlediště 44 diváků. Děkujeme za podporu
37:21
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #20 Tomáš Pour, asistoval #17 Matěj Surák (7:4).
37:21
Rychle využítá přesilovka a Gorily opět odskakují o tři góly
37:07
Přesilová hra domácích, snad z toho něco bude
37:06
Vyloučen hráč #9 Jan Šimic družstva Florbal Jindřichův Hradec na 2 minuty za blokování florbalky.
35:51
Branku družstva Florbal Jindřichův Hradec vstřelil #13 Jan Cihlář, asistoval #16 Vojtěch Koutný (6:4).
35:51
Protiútok hostů a je to 6:4
35:10
Nyní to vypadá, že domácí hrají přesilovou hru. Avšak hraje se stále 5 na 5.
33:45
Gorily opět kontrolují míček a udávají tempo hry.
32:45
Pěkná strandartní situace domácích bohužel nekončí gólem
31:59
Hra se trochu vyrovnala a vidíme šance na obě strany.
30:55
hra v plném počtu
30:33
Lenárt zákrok helmou a dřží domací tým
30:01
Branku družstva Florbal Jindřichův Hradec vstřelil #13 Jan Cihlář, asistoval #8 Patrik Holý (6:3).
30:01
Střela opět z půlky končí gólem hostů.
29:44
Hra se přiostřuje a můžeme vidět více osobních soubojů na hraně pravidel.
28:21
Vyloučen hráč #3 Kryštof Ille družstva Florbal Jindřichův Hradec na 2 minuty za hrubost.
28:10
Hosté se na chvíli usadili v útočném pasmu, ale domácí se zmocnili míčku a vydali se do protiútoku. Akce skončila faulem hostů a tak se na nějaký čas počty hráčů vyrovnají.
26:55
Vyloučen hráč #11 Ondřej Budek družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň na 2+2 minuty za hrubost.
26:55
Faul domácího hráče Onřeje Budka je potrestaný trestem 2+2.
26:41
Hosté hrozí převážně z protiútoků. Ale moc jich není..
25:45
Po dleší době si zahrál i domácí brankář a vytáhl zákrok maskou.
25:34
Lehečka přestřel bránu.
24:36
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #46 Filip Tábořík, asistoval #66 Marek Osvald (6:2).
24:36
Stejný růžek vymetl i Tábořík.
21:41
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #13 Kryštof Lehečka, asistoval #11 Ondřej Budek (5:2).
21:41
Lehečka vymetl pavučinku v právém horním růžku.
20:01
Domací vyhráli úvodní buly druhé třetiny a opět kombinují a snaží se probít hradeckou hradbou.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 15:7
20:00
20:00
V hale právě probíhá během přestávky doprovodný program, kdy malé gorilky ukazují své dovednosti.
19:59
konec první třetiny.
19:20
Branku družstva Florbal Jindřichův Hradec vstřelil #4 Michal Hřebíček, asistoval #26 Filip Kopřiva (4:2).
19:20
Nenápadná akce hostů skončila gólem.
17:28
Přečíslení hostů 3 na 1 skončilo v rohu a nebylo z toho ani ohlrožení domácí branky.
15:21
Standartní situace hostů skončila brejkem Goril, ale gól z toho nakonec nebyl
15:19
Hraje se převážně na polovině soupeře.
13:42
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #11 Ondřej Budek, asistoval #20 Tomáš Pour (4:1).
13:42
Pěkná kombinační přesilovka vyústila v další gól Goril.
12:38
Vyloučen hráč #8 Patrik Holý družstva Florbal Jindřichův Hradec na 2 minuty za bránění ve hře.
11:50
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #64 Ondřej Hlinovský, asistoval #96 Vojtěch Beneš (3:1).
11:50
Křižná přihrávka Beneše na Hlinovského a je z toho třetí gól
11:08
Pour střela na bránu, avšak mimo a míček opustil hřiště.
10:20
Zazvonila tyčka za Lenárovími zády
09:50
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #17 Matěj Surák, asistoval #11 Ondřej Budek (2:1).
09:50
Gorily rychle odpovídájí a opět si berou vedení na svou stranu.
09:22
Branku družstva Florbal Jindřichův Hradec vstřelil #9 Jan Šimic, asistoval #13 Jan Cihlář (1:1).
08:54
První střela v přesilovce končila byla tečovaná mimo hřiště.
08:20
Jindřichův Hradec se zatím nedostal k žádné akci.
07:31
Vyloučen hráč #13 Kryštof Lehečka družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň na 2 minuty za sekání.
07:31
Lehečka si pomohl faulem a půjde si odpikat trest
07:02
Standartní situace Jindřichova Hradce z rohu, ale nic zajímavého z ní nebylo.
06:21
Lenárt vytáhl pěkný zákrok a zabránil gólu.
05:01
Budek vypýchl míček, ale poté netrfil bránu.
03:48
Gorily Plzeň jsou na míčku, avšak Jindřichův Hradec velmi dobře brání a nepouští Gorily do žádné větší šance.
02:19
02:19
Po krásné kombinační akci vtřelil gól Filip Tábořík.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jaroslav Němeček a Lukáš Hajšman.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Jindřichův Hradec: brankář: Jakub Rytíř; hráči v poli: Vít Hovorka, Martin Novák, Filip Kopřiva, Filip Šimek, Jan Šimic
00:00
Line-up domácích FBŠ ATT Gorily Plzeň: brankář: Martin Lenárt; hráči v poli: Tomáš Pour, Kryštof Lehečka, Matěj Surák, Ondřej Budek, Adam Hašek