3:2
2:1
0:1
Komentář domácích Zalubil Jakub (Trenér):
Za předvedený výkon během první půlky zápasu můžeme být rádi za jeden bod, i když jsme pak v té druhé chvílemi sahali po třech. K návratu do zápasu nám pomohli speciální formace a dobrý výkon brankáře. Děkujeme za zápas.
Komentář hostů Svoboda Jan (Trenér):
Dnes pro nás druhá výstraha po sobě. V minulém utkání jsme také ztratili pěkně rozehrané utkání. Pokud vedeme a máme náskok, tak musíme ještě více přidat a sosutředit se. Soupeř pak nemá co ztratit a po hlavě a jednoduchostí snižuje a stahuje náš náskok. Nicméně ve třetí třetině jsme zabojovali a vyrovnali. Zkusili jsme si hru 3na3,zajímavý model. Děkuji všem účastníkům zápasu.
65:00
Střely v prodloužení: 4:2
63:33
63:33
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #53 Matyáš Borek, asistoval #10 Matěj Jambor (6:7).
50:22
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #28 Kryštof Šejnost, asistoval #82 Vojtěch Petráň (6:6).
48:20
Branku družstva BLACK ANGELS YONEX vstřelil #12 Matěj Lubas, asistoval #53 Ondřej Pecka (6:5).
47:50
Branku družstva BLACK ANGELS YONEX vstřelil #88 Adam Štyler, asistoval #29 Tomáš Horák (5:5).
47:49
A máme vyrovnáno
46:24
Sláma jen do svého hráče
43:05
Vyloučen hráč #60 Robin Bělík družstva BLACK ANGELS YONEX na 2 minuty za sekání.
39:05
Branku družstva BLACK ANGELS YONEX vstřelil #29 Tomáš Horák bez asistence (4:5).
33:24
Branku družstva BLACK ANGELS YONEX vstřelil #60 Robin Bělík, asistoval #18 Vilém Doležal (3:5).
32:12
Branku družstva BLACK ANGELS YONEX vstřelil #60 Robin Bělík, asistoval #9 Jakub Kocourek (2:5).
30:43
Vyloučen hráč #72 Matyáš Kronovetr družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za nedovolené vrážení.
30:43
Vyloučen hráč #72 Matyáš Kronovetr družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání.
29:30
Vinkler přestřeluje
24:26
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #10 Matěj Jambor, asistoval #88 Marek Navrátil (1:5).
23:33
Neuman si skvěle poradil s 2 protihráčema v rohu hřiště
21:11
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #66 Robert Petr Koudelka bez asistence (1:4).
15:06
Vinkler v rohu faulovaný a tak má BA rozehrávku z rohu u soupeřovy brány, ta ovšem nic zajimavého nepřinesla
11:59
Doležal jen do bloku
11:09
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #24 Matěj Bezpalec bez asistence (0:3).
09:13
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #73 Adam Sláma, asistoval #66 Robert Petr Koudelka (0:2).
06:42
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #73 Adam Sláma, asistoval #57 Ondřej Štefek (0:1).